reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Siadlam na kompa to moze i lepiej bedzie :)
co do kupy to w szpitalu mowila lekarka ze KP czeste kupy nawet do 10 na dzien na MM moga byc nawet raz na dwa dni. Niewiem jak jest u nas sa minimum 3 a jestesmy na KP i MM to KP juz malo :( czego mi strasznie zal i brak.

Tak dzownilismy do lekarki jutro na 11.30 wizyta i odrazu kotrola na pierwszy miesiac zycia.A co do plamek stwierdzila ze puki maly niema goraczki to niema co sie przejmowac i prawdopodobnie jest to piata choroba czyli rumien zakazny czy jako on sie nazywa.Maxio to przechodzil i niejest z tym zle tydzien czasu kropek plamek i potem same znikaja bez zadnej pomocy.A jak alergia to bedziemy szukac alergenu...

Mezus siedzial na kuchni i wysylal mi zdjecia.Odwazycie sie pokazac swoje foto w 2 godziny po porodzie nie no chyba sklamalam 3 godizny :)

Tomcio smacznie spi w hustawce(musialam go tam wmontowac bo bym objadu niezjadla i nieposprztala).
Palam cicha nadzieja ze przestanie padac popoludniu i podejde do sklepu po skladniki na torta na pierwszy miesiac Tommaso
Jutro razem z Ewcia bedziemy pic flaschen z milchen :)

Jakas paranoja niemam dzownka do domu bo prywatny sie rozladowal (tu bateri malenkiej niemoge dorwac) a blokowy zepsol elektryk a czekam na kurwiera z ciuchami zamowinymi z Kiabi maja bardzo niskie ceny a piekne ciuszki jestem strasznie ciekawa jakosci...

Kobity wiem ze wiele z was kupoje ciucy w C&A tak szczeze jakie one sa i jak sie zachowoja po praniu ale tak od serca kobity.
 
reklama
hejka, ciężko znaleźć czas na odpisywanie. Czytam w miarę na bieżąco, ale odpisywać nie mam jak.
Ola i Wiki zabierają cały mój czas. Malutka jest cucusiowa. Karmie tylko piersią - z czego baaardzo się ciesze. Jak mała śpi to poświęcam czas starszej.
Początki były cieżkie teraz dochodzimy do wprawy we wspólnym funkcjonowaniu :)
Problemy brzuszkowe i nas nie omijają. Ale ratujemy się lekami - daje bobotic.
pozdrawiamy wszystkie brzuchatki i mamusie z dzidziusiami
 
Wpadam na moment. Była u nas konsultantka chustowa :-) Jestem szalenie zadowolona :-) Antoś spokojnie śpi w chuście a ja gotuje obiad :-)
 

Załączniki

  • 1409576041684.jpg
    1409576041684.jpg
    23 KB · Wyświetleń: 55
Aniu ja mam zdjecie z porodu heheh ale sama chcialam na prywatna pamiatke ;-)
A co do flachen milchen jutro to Ty sama sobie mleczko pij a ja nadrobie lampke szampana za Ciebie ;-). :p hihihu


Od Sylwii zadnych wiesci????

Gorgusia Ja sie zaopatrzylam w nosidelko wydaje mi sie ze szybciej sie zaklada i przydatne na szybki spacer z klapouchym -tak zeby nie tluc sie z wozkiem
 
Gorgusia ja mam nosidelko dla dziecka od 3kg ,a na opakowaniu 0+ ,pani w sklepie sama mi doradzala ...zawsze mi sie podoba taka husta ale dla mnie to zbyt skomplikowane ..umiesz sama ja tak zawiazac ??
 
Ewaelinka- żadne nisidlo nie jest odpowiednie dla niesiedzacego dziecka.
Wiązanie chusty trzeba sobie wypracować- dlatego poprosiłam o pomoc konsultantke żeby mnie nauczyła podstaw. Reszta przyjdzie z czasem. Ale teraz już umiem samodzielnie dobrze ją zawiązać.
 
reklama
Przy Olim tez mialam i wtedy jak i teraz sporadycznie uzywam ,,,siedzace dziecko to przeciez ok 6-7miesiac(jesli sie nie myle ) i wtedy juz nie bede tak nie pewna za mala jak teraz gdzie chce ja miec jak najblizej i to wlasnie w pozycji pionowej
 
Do góry