reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Hej

My już dzisiaj też po spacerze.. chłopcy śpią a po obiedzie idziemy na rodzinnego grilla :tak:

Mój Wojtuś urodził się z wagą 2960g.. wyszliśmy ze szpitala z 2740g a dzisiaj go ważyłam ze mną na zwykłej wadze i wychodzi ok 4600g na samym cycu :-):-) <dumna ja!> we wtorek idę z Michałem na szczepienie to Wojtka wezmę na zważenie :tak:

LILITH dobrze, ze już macie kropelki :-)

GORGUSIA pięknie rośnie Antoś :-)

CARINE na cycu jak dziecko super rośnie to powód do radości i dumy! i to ma właśnie GORGUSIA! :-) mnie też z a każdym razem chwali lekarka bo Wojtek przybiera ok 300g tygodniowo :tak: poza tym na piersi dzieci nie przybierają za dużo.. im wiecej tym lepiej :-) tak jak na piersi nie ma nadwagi

SYLWIA mój ma 4600g i ok 53-54cm.. chodzi w 56 ;-) wpadaj do mnie sprzątać!

ANNA piękną miałaś noc! :-):tak:

JUSTYNA ja szybko.. Wojtek miał tydzień :tak: ale wtedy też były upały :tak:

Miłego :*
 
Sylwia no to yrzymam kciukole &&&&&

Ja wyfalam dzis kolejny majatek na moje dziecko :-/
Kupilam nowe butelki z Nuk przeszlam na Avent moze to cos da z jej lapczywoscia przy jedzonku -juz pierwsza butla za nami i stwierdzam ze spokojniej jej to poszlo :-)

Zakupilam tez nowa herbatke -mialam ta tylko koperkowa co pokazywalam zdjecie ,a teraz znalazlam tez cos dla dzieci od pierwszego tygodnia ,w skladzie jest: koperek ,rumianek,anyz i jeszcze cos co nie wiem jak sie nazywa po pl :-/ -pachnie jak cukierki z lukrecji


Justyna ja bylam 2h po porodzie na spacerze ze wskazaniem wystawienia na slonko -dostalam wozek ze szpitala i krazylismy po parku -ale to w de -wiem ze w pl na to inaczej patrza
 

Załączniki

  • 1409396665449.jpg
    1409396665449.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 50
Dzięki Asiolek, że pytasz o nas. Ja nie piszę za dużo o Hani, bo, aż sie boję zapeszyć. Jestesmy strasznie przewrazliwieni, po tym co sie stalo.Niestety ulewanie noskiem nadal jest mimo zmienionego mleka. Dyżurujemy z mężem przy Hani w nocy i to jest strasznie męczące, ja spię na siedząco przewaznie z malą na rękach, bo w nocy boję się ją odłożyć. Mając ja na rękach szybciej mozna zareagować. Zamówilismy przystawkę do łóżka może ona zda egzamin, a my będziemy mogli bliżej niej spać.
A i Espumisan i Tr5ibox daly rady kolkom.
Na razie za namową połozonej i mojej sąsiadki która jest pediatrą i bliźniaczki swoje wykarmiła Enfamilem zmieniamy mleko. Pytałam, ale chyba żadana z sierpniówek nie karmi swojego malucha tym mlekiem.

A poza tym małym szczegółem jest cudowna, usmiecha się, jest bardzo kontaktowa, wodzi wzrokiem zwłaszcza za Adrianem. Aha i jeszcze gadzina ma jedna wadę, nie chce spać w dzien :-), nic nie można zrobić,a wieczorem jest tak zmęczona, że znów nie może zasnąć, za to w nocy spi.
I musze stwierdzic, że udały nam się dzieci. Adrian jest bardzo opiekuńczy karmi, przebiera małą, uczestniczy w kapielach Hani będzie miał chłopak wprawę co zaprocentuje w przyszłości.

Lilith Ty chyba pytalas kiedy dziecko świadomie sie uśmiecha, moja jak mąż gwiżdże do niej to się usmiecha, robi to prawie za każdym razem na gwizdnięcie.

Sylwia u nas lewatywy nie robią, ale jak odeszły mi wody,t o zaraz zaaplikowalam sobie czopek glicerynowy i do szpitala jechałam spokojna :-). Przewaznie organizm się sam oczyszcza, ale mój nie i trzeba mu dopomóc. Sylwia zapraszam na sprzatanie, mi odkąd Hania jest w domu, nie bardzo przeszkadza nie umyta podłoga, wystarczy odkurzyć.:-D

Atana ja podaję herbatki z Hippa koperkowa i rumiankowa od 1 tyg. zycia. HiPP: Herbatki w torebkach

Ewaelinka u nas w kółko ktos, ja rozumiem, że każdy chce małą zobaczyć, ale mam nadzieję, że w końcu sie to skończy i zacznie się codzienne normalne zycie według naszego domowego trybu.

Asiolek zazdroszcze przespanej nocki :-)

Fiuufiuu współczuje problemów,a zwłaszcza zębowyh, nie cierpnię dentysty.

Justyna my w piatej dobie juz wychodziałysmy na spacery.

Co do wagi to Wasze dzieciaczki pięknie przybierają na wadze, moja Hania raczej nie za duzo, ale to przez problemy z tym fatalnym ulewaniem noskiem :no: i , że musimy jej dawkować jedzenie, musimy ją troche oszukiwać na jedzeniu, żeby nie było problemów. Urodziła się 2.950 ze szpitala wychodzilismy z wagą 2.700 a teraz wazy 3.270. I nadal na rozm. 56 i pampersy 1.

Jejku jak to lato i wakacje dzieciakom zleciały.
 
Ostatnia edycja:
Hej!
Lila śpi (wreszcie) to coś skrobne. Była wczoraj u nas położna i za głowę sie złapała. Mówiłam jej w środę, ze mała cały czas na cycu wisi, a ona, ze dawać jak taka chętna wiec dawalam. Wczoraj zdążyła ja i szok. Lili urodziła sie 3310g. przy wypisie miała 3125g., a wczoraj czyli 5 dni od wypisy ważyła 3520!!!:szok: No i położna stwierdziła, ze mała przemeczona tym jedzeniem ciągłym i dlatego taka marudna. Mam dawać cyca co 2,5-3 h najwcześniej od ostatniego posiłku i karmic max 35 minut. Poleciała tez smoczek na bardzo silny odruch ssania, ale mała pluje wszystkim bo przypomina sutek, a nim nie jest.
Któraś z was wrzucala taki fajny filmik kiedyś o tym jak uspokoić dzieci, o tym, ze pierwsze trzy miesiące to 4 trymestr. Próbowałam go znaleźć, ale nie potrafię czy któraś z was moze znajduje sie w posiadaniu linka do tego filmiku? Byłabym bardzo wdzięczna o ponowne wrzucenie.
wszystkie z Was które chodzą do kosmetyczek, maja chwilke by zapalić podziwiam i chyle czoła. Ja nawet nie mam czasu na porządna toaletę poranną. Przed Madison to w ogóle respect 100%.

Sylwia
jak mi czop odszedł w szpitalu i powiedziałam to ordynatorowi to stwierdził, ze znaczy to tylko tyle, ze urodze za 3 dni albo 3 tygodnie, a mi następnego dnia nocą wody odeszły. Także trzymam &&&&&&&&&&&&&.To już bardzo blisko.

Justyna ja rodzilam 21 i wczoraj byłam na pierwszym godzinnym spacerze:) było cudownie:) polecam wyjscie do ludzi.

Asiolku
fajnie, ze chociaż Ty tu wszystkie nas ogarniasz:) Mam nadzieje, ze i ja niedługo wrócę do aktywności forumowej zbliżonej do tej z przed mojej transformacji.

Pozdrawiam wszystkie:*
 
reklama
Do góry