reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

MARTUSKA kurcze Ty to masz przeboje :-( zrob przed karmieniem cieply okład to powinno mleko leciec.. moze sprobuj to mm jednorazowo? Zobaczysz bo moze jest glodny.. nie wiem co Ci doradzic eh

MADISON no ladna wage maja panny :tak: no i super, że wyniki sie poprawily

GORGUSIA 3 tyg i 5 dni :tak: maly od wczoraj popoludnia zaczal wisiec a od 4 rana jest praktycznie non stop na cycu z malymi przerwami.. i tylko zmieniam piers :sorry2: przy naszych maluchach to ciezko.. no ale co zrobic
 
reklama
I cisza! :/ bylam na ktg.. w nocy takie bóle a teraz cisza.. jutro ide na wizyte, jesli bede miala jakies rozwarcie to mnie biora na oddzial i w sobote kroplowka.
 
Hej, jest nadzieja, że koło piątku w końcu wypiszą mojego synka. Jutro robią mu zdjęcie płuc i mam nadzieję, że już wszystko będzie dobrze. Trochę martwię się jak to z karmieniem będzie. Teraz w szpitalu jest system, że mogę odwiedzać dziecko w godzinach 8-12, 15-20 i 21-22. W nocy zero odwiedzin, mleka swojego też nie mogę dowieść. Ewentualnie zostawiam mleko, które uda mi się na szpitalnym sprzęcie ściągnąć. Boże... dziewczyny powiedzcie mi, że jak zabiorę małego do domu to to wszystko się unormuje:baffled: Generalnie i tak jest postęp, bo mały ssie z piersi. Zaczynałam z nakładkami silikonowymi, teraz udaje mu się bez. Tylko nerwowy przy tym strasznie. W sumie nie dziwne, jak całą noc mu butelkę podstawiają, a z niej łatwo leci... Jestem już totalnie wymęczona tym szpitalem, ciągłym krążeniem dom- szpital i tęsknotą za małym. Oby się ten koszmar zaraz skończył.
 
Witam sie i ja.
Gawit super ze juz do domku idziecie !
Fiuu sto lat dla twojego synka :)
Lilith wszystkiego najlepszego, spoznione ale szczere :)
Kama piekna waga malucha. A to na kiedy ty masz termin ?
Martyna to juz juz i przytulisz malucha ! Jejku super. Kurcze i tobie tez zazdroszcze ze to juz !
Gorgusia ale super masz syna, swietna mina do zdj. I dobrze mu ze tak go rozpieszczaja !
Natkusia rozczulilas mnie tym zdjeciemm. Jeejj to jest taki cusny widok i cudne uczucie bliskosci !
Atana ty jutro rowniez masz cc ? Czy ja cos przeoczylam lub moze pomylilam ;p ?
Mexi swietnie ze wychodzicie do domku ;)
Martuska juz blizej niz dalej, wiadomo wkur... bierze ale ja sie trzymam mysli od paru dni ze ciaza wkoncu musi sie skonczyc a kazdy dzien przybliza mnie do tego wydarzenia.

Uff troche was nadrobilam jesli o kims nie wspomnialam to bardzo przerpraszam i nie czujcie sie pominiete bo czytam wszystko tylko na tel tak ciezko ogarnac to.
Sierpniowa jejku rozlaka z takim maluchem jest strasznie ciezka :( wspolczoje ci. Ale jezeli mowisz ze kolo piatku moze wyjsc to juz niedlugo ! Bedziecie mogli sie soba nacieszyc i nauczyc siebie nawzajem. I z karmieniem jezeli maly ssie piers to ja uwazam ze to jest bardzo duzy postep. Trzymaj sie i trzymam kciuki za jutrzejsze przeswietlenie malego. &&&&&

A ja leze bo plecy bola, ogarnelam troszeczke chalupke, zaraz zrobie obiadek bo juz podszykowany. Tylko cholibka czyraka mam znowu pod pacha juz pekl i teraz mam brzydka dziure a opatrunki mi sie skonczyly ale m kupi jak bedzie wracal z roboty. Ale juz mam ich dosyc tak szpeca moje pachy :( bo blizny zostaja niestety :( jak bede rodzic to chyba powiem ze mam tendencje do czyrakow bo to jednak jakas bakteria jest jak uwazacie ? I niestety nie da sie tego jakos leczyc :/ antybiotyki sie bierze ale one zaleczaja jedynie i jezeli nie peka sam to do chirurga na czyszczenie a to jest okropny bool. Jejku pamietam jak reka ruszyc nie moglam :(
 
Natkusia - to dziś Kacper jest taki marudny i wisi przy cycu bez przerwy..... jak mu daje piers, to ją tylko ciumka, uspokaja się i zasypia, i budzi się za jakiś czas.... i tak w koło....chyba po prostu ma gorszy dzien i potrzebuje bliskości.... oby tylko taki jeden:tak:
aha, wysyłałam Ci informacje na priv 2 razy o dodanie mnie do rozpakowanych.... ale nie wiem, nie doszlo???
 
Justyna919 - mam termin wg usg 31sierpnia a miesiączki 5 września, skurcze przepowiadajace już są nawet mocne ale to wszystko boje sie bo mam rodzic sama a ponoć jak trafię z akcja poRodowa do szpitala to nikt mi już nie zważy małego a jak bedzie miał z 5 kg i każą mi rodzic, boje sie :no:
 
Justyna - tak, jutro ja i jeszcze Martyna mamy planowane cesarki :-)
Mnie co prawda takie paskudztwa omijają, ale jak przez całą ciążę miałam ładną cerę tak teraz mi tu i ówdzie na twarzy takie brzydkie krostki wyszły, na szczęście tylko trzy więc nie jest tak źle, no ale to zawsze skaza na urodzie :-) Poza tym mam włosy mi masakrycznie wypadają i pozostaje się łudzić, że po porodzie już się to unormuje... bo jak nie to łysa kurde będę...
 
Dziewczyny a to uaktualnione lista z podpisu Moni456



1.Barbarka1611 2.Justyna919 3.Karaiwina 4.Atana 5.Atkaa 6. Faisca 7.Oszqurde 8.EwaEs 9.Katrina86 10.Martyna93 11. Pieceofcake 12. Sylwia88 13.Sylwia_k 14.MartuŚka92 15.Kama11 16.Annias 17.Madruszka

czyli jutro zrobi sie jeszce krótsza :tak:
 
reklama
Pieceofcake trzymam kciuki oby sie udalo!!!! &&&&

Malo nas zostalo a zostanie z tej listy jeszcze mniej :p
Atana uu a mi sie jakos wlasnie wloski poprawily w ciazy i nie wypadaja ale pamietam po Igorze ze 2 miesiace po porodzie to strasznie mi wychodzily normalnie garsciami :/ az plakac sie chcialo bo myslalam ze lysa bede :/
Kama to faktycznie urodzic takiego klucha to nie lada wyzwanie. Ale bedzie dobrze trzymajmy sie tej mysli. :)
 
Do góry