reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Martuska ja tez mialam nadzieje ze cos ruszy ale jak poszlam spac to przeszlo. od 3 dni cisza, molestowanie malzonka tez nie pomaga. upaly mnie wykanczaja i cos mi sie zdaje ze jeszcze pochodze.
 
reklama
O jej drzemnelam sie.. Wojtek chyba ma dzisiaj zly dzien (albo kryzys laktacyjny) bo od wczoraj ciagle na cycu a dzisiaj jak nie jest przy cycu to placze :sorry2:
Dobrze, ze G. ma wolne i pojechali z Michalem bo z dwojka byloby ciezko..

FIUFIU najlepszego dla Lula :-)

GORGUSIA Antek Ci tak dlugo spi na Twoim mleku? Zazdroszcze :-p ooo Kaci zbiera prezenty, dobrze ;-)

MARTUŚKA to taki wlasnie bol :-) a iczyszczasz sie pewnie przed porodem! &&&& aby sie rozwinelo!

Przez tego mojego ssaka nie jadlam jeszcze sniadania a taka glodna jestem ;-)

KARAIWINA daimn to czekanie dobijajace i szpital.. oby szybko Maluch chcial wyskoczyc :tak:

EWCOL damy damy, innego wyjscia nie ma ;-)

MADRUSZKA ciaza w koncu musi sie skonczyc :tak:
 
Dziendoberek:-)
Ja po ostatniej wizycie , opis na wizytowym.
Co lekarz to inna opinia i inna aparatura,ale nastroj poprawiony:-) Jeszcze niezle teorie sie dzis dowiedzialam,ze prawdopodobnie moje wczesniejsze poronienia to nie moja wina tylko mojego partnera:dry: bo pochodzi z kraju, gdzie jest duzy procent ludzi chorych na trombofilie.2 tyg byla miedzy nami wymiana zdan bo kazala mi odstawic clexane a ja mowilam,ze tego nie zrobie bo sie boje itp i ze do porodu mam czas. Wydzwaniala dzis nie wiem gdzie sie zapytac,, o nowe trendy w sprawie clexane'':-D Mam odstawic dobe czy iles przed porodem. No!
Spokojna jestem moge isc rodzic :-)
 
Natkusia- na moim :-) w dzień je co 2,5h a w nocy różnie wychodzi.
Ech.. Ja nie wiem jak to będzie po urlopie M... Kac tylko na dworku chce siedzieć...
 
KATRINA coz za teorie :sorry2: dobrze, że wszystko ok!

GORGUSIA moj to tak co 2h na cycu.. nie wspominajac dzisiejszego dnia :szok: nawet sniadanie jem z nim na rekach.. tez mam z tym problem bo Michul tylko na dwor chce isc a ja jakos nie umiem ich ogarnac :/

A my sie ssiemy.. ssiemy.. i ssiemy..
 

Załączniki

  • 20140813_100708.jpg
    20140813_100708.jpg
    12,6 KB · Wyświetleń: 66
reklama
Do góry