reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Hej
Magda, ale dałaś czadu!!! :D super, gratuluję!

Madison, łączę się w bólu... u nas niby tylko 2 nocne karmienia, ale każde 1,5 godziny.. niby się najadła, a za chwilę stękała i się wierciła i do cycka brałam kilka razy w czasie jednej pobudki. Aż się popłakałam w końcu.
 
reklama
Witam dopiero dzisiaj sie zarejestrowałam na blogu. Ale czytam już was od dawna. Ja mam termin na 5 września według miesiączki, wg usg na 31 sierpńia ponieważ wiem dokładnie jakiego dnia doszło do zapłodnienia to sobie rowńiez. Wyliczylam na sierpnia. Ale co będzie to nie wiem. Mam już córkę skończyła 6 latek urodziłam ja na początku lipca i jakoś sie nie stresowalam ( może dlatego ze ciąża nie planowana) teraz to po prostu wariuje. Cały czas sprawdzam czy mały sie rusza, a on albo jednego dnia ćwiczy a następnego śpi prawie cały dzień i tak w kółko. Odnośnie tego ze nie dacie rady - podzielam opinie mńie ten upał wykancza jestem spuchnieta 20 kg przytylam i czuje sie jak krowa dosłownie. Ja mam polecenie od położnej łykac 3 razy dziennie olej z wiesiolka w tabletkach i pić herbatę z liści malin. Niektóre dziewczyny pisały ze to przyspiesza poród ale według mnie po prostu pomaga sie szyjce przygotować. Zreszta nie wiem zobaczymy czy przenosze czy nie. Chcecie to poczytajcie na ten temat.
 
Właśnie wkleilam swój suwaczek który mi wskazuje ze jestem w 35 tygodniu dopiero a moja gin wyliczyla ze w 36 a według mnie i usg w 37 wariuje bo chciałabym urodzić jak najszybciej 12 mam ostatnia wizytę pózniej zamierzam wchodzić po schodach wieszać firanki itp. Wiem ze dzidzius najlepiej wie kiedy wyjść na świat ale ja już nie daje rady.
 
Witam z rana ,
Magda super szybko sie uwinelas ja tez tak chce !!!
Kama witaj !

Opuchniete nogi i od wszystkiego slady na ciele i mnie doprowadzaja do szewskuej pasji.

A mnie wczoraj po obiedzie i ciescie u tesciowej porzadnie przeczyscilo potem w domu nie moglam na tylku usiedziec a koniec koncow po kapieli skurcze przyszly doszkly do co 10 min usnelam i sobie piszly buuuu...
Dzis wszystko mnie boli chodze jakbym kij w tylku miala ....
Zaraz zbieram się na ktg i rany boje się ... Zupelnie nie wiem czemu ...
Ide na kawke może mi przejdzie..
Wczoraj pobilam swoj rekord jednyn duszkiem wypilam 1,5 litra wody :-) az dno zaciągnęłam ;-) a dzis znow mnie ssie na picie ..
 
I tym sposobem uaktualniam coby sie nie zgubiła nam lista :

1.Edys
2.Barbarka1611
3.Justyna919
4.Gawit
5.GosiaDr
6.Karaiwina
7.Atana
8.Atkaa
9.Monya456
10.Faisca
11.Wyczekany
12.Oszqurde
13.EwaEs
14.Nikitka
15.Izis
16.Katrina86
17.Martyna93
18Wkasia
19.Cwikla
20.Pieceofcake
21.Sylwia88
22.Sylwia_k
23.Mexi
24.Asiołek
25.Agula82

I zostało nas 25.

jeszcze ja:)

Zaglądam ostatnio tutaj dosyć rzadko,bo mam przez ten tydzień kiepski transfer.
magda gratulacje!!

Ja jutro wybieram się na 3 ktg,potem jak sie uda dostać do jakiegoś lekarza po L4.
Szczerze,to jestem juz strasznie zmęczona... Już sam M mówi,że mogłabym już urodzić.
Nawet jutro z L4 do pracy iść nie chcę, mam dość pytań "jeszcze nie urodziłaś??"
 
Madison, Kahaka :***** mam nadzieję, że odeśpicie nieco dziś!!!!

Magda nadal jestem w szoku jak mnie dziś zastrzeliłaś o poranku wiadomością o narodzinach :))))))))))))))))))))))))))))))

Agula współczuje dolegliwości... ja wstałam ze skurczami ale nie zwracam na nie na razie uwagi... bo one już tak ze mną są od dłuższego czasu i nic z tego nie wynika... a czas jeszcze mam :)))

Monya81 mam nadzieję, że ten brzusio z każdą chwilą będzie miał się lepiej :)))

Jak się macie Kobietki?

Niektóre dziś zawitają do domku :))) a niektóre może na porodówkę ;)

Afja i Monya czy już pijecie razem kawkę ;) i wcinacie cukierki zamiast porządnego śniadanka? ;) wspólne poranne piżama party ;)


1.Edys
2.Barbarka1611
3.Justyna919
4.Gawit
5.GosiaDr
6.Karaiwina
7.Atana
8.Atkaa
9.Monya456
10.Faisca
11.Wyczekany
12.Oszqurde
13.EwaEs
14.Nikitka
15.Izis
16.Katrina86
17.Martyna93
18Wkasia
19.Cwikla
20.Pieceofcake
21.Sylwia88
22.Sylwia_k
23.Mexi
24.Asiołek
25.Agula82
26.Ojaka
27. MartuŚka92
28. Kama11
29. Annias


Ojaka wybacz :)))

Czyli jest nas 29 ... chyba, że się mylę ...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kama Witaj!

Magda gratuluje!

Pytanie, co chwila któraś pisze że idzie na ktg, często wam je robią? Mi jeszcze ani razu, przy pierwszej ciąży to tylko podczas wywoływana porodu a więc 11 dni po terminie.

U mnie też bezsenna noc, można oszalec. Teraz mam nadzieje na jakąś drzemkę bo zanioslam synka do babki na dół. Przez tą duchote budzi się często w nocy na picie a jak chcieliśmy żeby spał z moją mamą na dole żebym mogła się wyspać to nie da rady, cycus mamusi musi być z mamusią...
 
Do góry