reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Hej dziewczyny i ja witam się po świątecznie:-)
Święta minęły nam spokojnie. W sobotę mój P zabrał małą i poszli ze święconką. A w kościele jak już ksiądz skończył kazanie moja mała zaczęłą bić brawo księdzu na cały kościół :-D żałuję, że tego nie widziałam. Wczoraj dzień leniwie minął tylko po południu poszliśmy na spacer aby choć troszkę się poruszać. A dziś od rana w drodze bo pojechaliśmy do mojego brata na chrzciny. Było naprawdę fajnie spotkać się wszyscy razem, pogadać i pośmiać. Wróciliśmy dopiero koło 7 więc mała szybka kąpiel kolacja i łóżko. Dostaliśmy dla niej taką mini kanapę z gąbki rozkładaną i dziś sprawdzamy jak będzie na niej spać. Jeśli będzie ok to rezygnujemy z łóżeczka.
Trzymam kcuki za jutrzejsze wizyty. :tak:
Miłej nocki:-)
 
Ja juz po kawce :-)
M. Pojechal juz do pracy ,ja poprzegladam jeszcze troche neta i pozniej wanna ,czas cos mi sie wlecze :-/ ale spac juz nie umiem -pewnie zalicze drzemke popoludniowa
 
Czeeeeść !!:-):-)
Nadrobiłam 3 ostatnie dni- ja też się obżarłam i wczoraj miałam wrażenie, że lada moment urodzę:-):-) Święta minęły mi dokładnie tak jak chciałam, czyli radośnie ale bez szaleństwa:-) Jestem więc zadowolona, owszem troszkę zmęczona, bo jeżdżenia było, ale mam do końca tygodnia L4 to sobie zdążę wypocząć. Mężuś pojechał dziś do pracy autobusem:-) Cóż, wczorajsze picie musiało tak się skończyć:-) Ja teraz piję sobie kawkę, zjadłam śniadanko, wykąpałam się. Czuje się jak nowo narodzona. Młody jeszcze w łóżku dał o sobie znać, więc to mnie też ucieszyło :-)

Trzymam mocno kciukasy za wszystkie dzisiejsze wizytujące. Ja mam jutro badania i glukozę- kciuki także mile widziane, dziś także- żebym się słodkiego nie ojadła :-) Świętuje dziś urodzinki, więc trudno będzie mi się powstrzymać:rofl2::rofl2::rofl2:
Pozdrawiam Was Serdecznie i przesyłam piękne słoneczko z Lublina:-)
 
A ja wczoraj na duzurze bylam. Od dwoch dni mialam straszne skurcze bole i napinanie brzucha. Zostawili mnie na patologii :/ mam leeeezec.. mam okropnego dola :(
 
Majula bardzo współczucie leżenia w szpitalu, dopiero co sama płakałam, że musiałam. Mam nadzieję, że długo nie będą Cię trzymać i wszystko się unormuje. Jak masz doła to pisz śmiało na forum, będę Cię zagadywać :-) albo sobie wózki na allegro zobacz lub coś innego z wyprawki- dużo czasu na tym schodzi i weselej się robi;-)
 
reklama
Ojj z pewnoscia csyms musze sie zajac. Na razie chyba tylko spanie :/ bo na nic nie mam ochoty. Wspolczuje tym co tak musza lezec. Wariuje jux 1 dnia ;/
 
Do góry