reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Hejka :-)

My już też po śniadanku, kościół zaliczony :tak: Michasiek zasypia a my z G. raczymy się pysznym mazurkiem i babką :-D

Potem do teściów i mojej mamy no i tak zleci dzień :-)

Miłego dnia!
 
reklama
DZiewczyny,przyszlam wam zyczyc Wesolych Swiat.
Dziekuje wam wszystkim za pamiec i kciuki ja rowniez o was mysle i trzymam za was wszystkie kciuki.
 
Jak tam dziewczynki? Juz obiedzone do granic możliwości? :)
Ja sie wlasnie polozylam i odpoczywam. Wczoraj mielismy bardzo aktywny dzien i zaczelismy swietowanie w gronie przyjaciol i znajomych. I tym samym na dzis sil zaczelo juz brakowac. Szkoda, ze pogoda sie popsula.

Synka w nocy zaczął męczyć katar, w dzien jest lepiej.
Ja mam od kilku godzin jakis troche niefajny kaszel. Kurcze. Troche sie z małym poocieralismy o wielki świat i cos sie przypaletalo? Oby nie.

W kazdym razie - chlonne wszystkie Wasze życzenia zdrowych świat :)))

Milego świętowania ciagu dalszego :)
 
Hej,
I pierwszy dzień za nami. Pogoda fatalna... Oby jutro było lepiej. Ale w sumie dobrze jest mieć tylko takie problemy :-)
Mokrego dyngusa Kochanienkie.
 
I ja się witam :)
Pospałabym jeszcze, ale Agatka ma inne plany na dzisiejszy poranek...
Dzisiaj do moich rodziców idziemy się objadać.
Życzę Wam miłego świątecznego poniedziałku!
 
Dzien dobry :-*
Przy porannej kawce witam sie i ja :-)
U mnie tez pogoda cos sie psuje i caly ten tydzien tak ma byc :-/
Mam nadzieje ,ze Wam w lany poniedzialek slonko poswieci ladnie :-)
Ja juz zyje jutrzejsza wizyta i raz jest radosc ,a raz przeszywa mnie taki lek -byle do jutra :-*
Wczoraj moj maly mial atrakcje w ogrodzie (poszukiwanie jajek) ,oj ile bylo atrakcji jak znalazl ponadgryzane marchewki ;-) , a my sie z M. Zastanawiamy ze maly ma juz 8 lat i dalej wierzy w zajaczka -moze udaje ,chodz na to nie wyglada ....
Milego "Mokreko "poniedzialku !!!!!!!!
 
U mnie pogoda póki co ładna :) ale codziennie tak było, ale potem się psuło ;)

To piękne, że 8latek wierzy w takie rzeczy :D ja ubolewam, że moi rodzice nie starali się zbytnio żeby u nas wiara w Mikołaja trwała ;) to bardzo przyjemny element dzieciństwa :)

My wyszliśmy wczoraj rano do teściów, popołudnie u znajomych i wróciliśmy przed 23. Oczywiście chłopcy się nieźle wstawili także K. ledwo przyłożył głowę do poduszki i odleciał ;) a ja dokończyłam oglądać film "nietykalni" - bardzo polecam, jeden z moich ulubionych filmów :)

Dziś już po 6 się rozbudziliśmy i K. szykuje śniadanie ;) a ja leżakuję i jem czekoladowe jajka... masakra :D
 
cześć dziewczynki :-)

Mnie dzisiaj o 7 obudziło słoneczko więc dzień zapowiada się miło :tak:

Michaś też wczoraj chodził z koszyczkiem i szukał różnych słodyczy po placu.. ojj uciechy miał z tego :-D

EWAELINKA ja się strasznie cieszę na jutrzejszą wizytę ale też się jej obawiam.. tzn z małym wiem, że wszystko ok ale ta szyjka :dry: wczoraj przez cały wieczór miałam brzuch napięty i twardy jak kamień.. nospa, Mg.. nic nie pomagało :sorry2:

My zaraz zabieramy się za śniadanie.. dzisiaj moja mama przychodzi na obiad do nas a potem pewnie kawka więc dzisiaj dzień w domu :-)

Miłego świętowania no i mokrego dyngusa :tak::-)
 
Hmmm ja też mialam twardy brzuch, ale wiecie co...wydaje mi się, że to było z przeżarcia :p aż musiałam siedzieć odgięta do tyłu żeby bie zgniatać wnętrzności :p
 
reklama
Witamy się i my ;-)
Święta, święta i po świętach:-)
Jeszcze dziś gościmy teściów i mojego tatę z braciakiem.
Oczywiście Dominiś przy święceniu musiał się popisać i był wielki ryk bo on chce jajka czekoladowe z koszyczka - oczywiście musiał dostać dwa bo jakby inaczej :confused: Mąż musiał z nim wyjść przed kościół bo przecież masakra :dry:
Natkusia-
ja wczoraj miałam takie mocne bóle brzucha, ale na szczęście Nospa forte i asmag forte pomogły..
Oby tylko dotrzymać do końca ciąży jakoś....
My wizytę mamy 28, więc jeszcze sobie poczekamy ;-)

Miłego dnia Wszystkim Kochane ;*
 
Do góry