reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Tak jak pisałam wyżej, znam to i doskonale rozumiem. Grunt to się pozytywnie nastawić, że to dla maluszka wszystko i jak Ty będziesz w dobrym nastroju i formie to i on nie będzie czuł strachu;-) Tulę mocno!!!!!!!
 
reklama
Majula trzymaj się dzielnie!

Sierpniowa - 100 lat i spełnienia marzeń oraz dużo dużo zdrówka!

Ja włąsnie czekam sobie na drugie pobranie krwi po wypiciu glukozy i nie było tak koszmarnie jak ostatnio :)
 
Witam sie po dlugiej przerwie i ja.Nadrabiac waszego pisania niebede bo poprostu i niemam czasu i sily.Z rana jestem na wysokich obrotach bo dzisiaj w szkole olimpiada sportowa.trzeba bylo i dwa sniadania przygotowac i objad.Szybko ogarnac mieszkanie,teraz czekam az sknczy sie pranie i powiesze i je szybciorem odkurze i na 9 polece na te zawody co by synkowi podopingowac.Ja sie przerazilam osttanio moja waga.Po tej glukozie chodze nienazarta co sie wlasnie na tej francy odbilo.waze 85,5 kolo.juz 8 wiecej.Ja ogolnie az tak bardzo sie nieprzejmoje sama waga,ale tym jak ludzie mnie wkur.... o to ty juz zaraz rodzisz jak mowie ze jeszcze 3 miechy to patrza na mnie jak na ufo.
Milego dzionka i kcikasy za wszystkie pannice...
 
Sierpniowa -zdrowka i wszystkiego Naj !!!! :-*

Ja juz po moczeniu i wodnym pilatesie hehe teraz kawka i pomalu bedzie trzeba sie ubierac :-/ stres odczuwam w gardle
 
Cześć dziewczyny :-)

U mnie święta spokojnie minęły ale ciężko.. wszystkie kości mnie bolą, ten brzuch twardy i do tego ciągła zgaga :sorry:
Dzisiaj mój młodszy syn mnie obudził o 7, kopał okropnie i jak mnie obudził to poszedł spać :confused2::-D

Dzisiaj na 14 do lekarza, mam nadzieję, że będzie ok :tak: i tak jestem dzisiaj nastawiona :-)
EWAELINKA KAHAKA mocno trzymam &&&& i czekam na pozytywne wieści! :-)

MAJULA współczuję ale to jest dla Waszego dobra i tak musisz myśleć :tak:

SIERPNIOWA 100 lat :-) :*

Zaraz lecę z młody o pietruszkę do zupy.
Miłego dnia!
 
Sierpniowa 100 lat!:D

Witam się poświątecznie, u nas święta u teściów, trochę się posprzeczałam z teściową bo podważa moje i męża słowa przy małej, my jej coś mówimy a ona swoje i oczywiście nadia wybiera to lepsze. W końcu nie wytrzymałam i powiedziałam że tak być nie może, my jej zabraniamy mama jej pozwala a potem ja sobie z 2 nie poradzę, oburzyła się wiadomo. Ale mnie jakoś to nie rusza.

Nowość! Córka miała 3 smoczki. 2 Tygodnie temu byliśmy u mojej babci, Nadia była niegrzeczna to mąż uciął jej jednego bo Nadia nie zostawiła go w domu, a w niedziele właśnie jak robiła takie cyrki, piski u teściowej, zabrał ją na ręcę w krzyku do domu, oczywiście teściowa swoje powiedziała a małż jak weszliśmy do domu uciął jej ostatnie 2, myślałam że będzie gorzej, nie chciała spać po południu, wieczorem padała jak zabita, aleee od 2 dni się nie upomina!!!

a ja? Wyobraźcie sobie u ginekologa w środę 16kwietnia ważyła mnie położna moja waga 67,6 a w sobotę staje na wagę a tak 69!!! teraz się zważyłąm i 70,5!!!!!!!!! Świąta powinny być zakazane!!!!


Dziś w nocy pożegnałam męża, pojechał do jakiegoś Działdowa w delegacje;/

Miłego dnia:-*
 
Majula -odpoczywaj i nie stresuj sie !!!!tez wiem co przechodzisz i nie jest to mile :-/

Co do wagi to ja pewnie zaraz na wizycie bede musiala na nia stanac ,w domu omijam ja szerokim łukiem hihihi co ma byc to bedzie chodz wiem ze u mnie kluczowa bedzie koncowka i wtedy napewno duzo przyrosne :-(
 
Witam się poświątecznie :-)
Chyba ze 3 kilo przez te święta nam przybyło ;-) Strasznie ciasto mi smakowało ;-) jak nigdy, bo ogólnie ciastowa to ja nie jestem. U nas dziś remont łazienek się zaczyna. Masakra mnie czeka :-( aż mi się nie chce tego strasznie.

Sierpniowa sto lat i rośnijcie zdrowiutko :-)

Za wizytujące dziś dziewczyny trzymam kciuki &&&&&

U nas jest już 18 stopni w cieniu. Zapowiada się gorący dzień :-)
 
reklama
Hej!
Sierpniowa 100 lat!!!

Majula bedzie dobrze. Wypoczywaj i myśl pozytywnie!!!

Co do wagi to u mnie tez masakra. Jak wczoraj stanlam na wagę to jest już +7 kg, a było +5 tydzien temu na wizycie!!! Mam nadzieje, ze teraz troszkę przystępuje, bo to niewiarygodne jest.
 
Do góry