reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Cześć Dziewczyny , dawno mnie nie było , kompletnie nie mam mocy na nic , chyba wpadłam w jakąś ciążową depresje , źle się czuje zarówno fizycznie jak i psychicznie , ostatnio robiłam wymaz z cewki moczowej i są złe wyniki , idę dziś na wizytę się dowiedzieć co to ale już cała w stresie jestem bo się oczywiście doktora google naczytałam :( . Mam nadzieję , że u Was i Waszych maluszków wszystko w porządku , miłego dnia .

Atana , Kami - trzymam kciuki za połówkowe :tak:
 
Cześć z rana, melduje się i ja:-)
Jeszcze płuc nie wyplułam, ale jestem bardzo bliska. Mąż wczoraj tylko patrzył na mnie i kręcił głową... co ja poradzę, że mnie tak dusi:eek:
Pogoda dzisiaj to jedna z takich, że można leżeć cały dzień w łóżku i nikt mi nie powie "taka ładna pogoda, wyszłabyś na spacer, do ludzi..":-) I w sumie pospałabym dłużej, gdyby nie sąsiad z góry. Chyba coś dużego wynosił z rana, jakby łóżko czy szafę. Tłukł się niemiłosiernie. yyy w zasadzie cały czas mi coś nad głową szura i szura...Tak więc odeśpię resztę w ciągu dnia. Mam na dziś ambitny plan posprzątać moją ciuchową szafę. Przez ostatni tydzień olewałam mieszkanie i porządek, ale jako że czuje się już na siłach to dziś zacznę od segregacji ubranek. Część wywiozę do rodziców na wieś, bo nie rokują, żebym miała w nie po ciąży jeszcze wejść:-)

Od wczoraj szukam na internecie wyprawki dla małego, tzn na razie oglądam wózki, porównuje, czytam opinie itd. Nadal jestem nastawiona na ten Camarelo, ale nie mogę znaleźć w Lublinie sklepu z tym modelem. Byłam wczoraj z mężem w Smyku, ale wszystkie wózki pod jedno kopytko jak dla mnie i oglądać mi się odechciało, a obsługa jakaś niekumata.No i tak to... Malutki kopie ładnie na dzień dobry i dobranoc. W szpitalu kopał cały czas prawie, w domu jest spokojniejszy :-) Już tak niewiele czasu zostało i poród:rofl2::rofl2:
 
Trzymamy kciuki :) dajcie znać po usg ;)
Ja dxisiaj znpwu leże do góry brzuchem. Zaczęłam sprzątać i standardowo brzuch zaczął boleć wiec leże i leże ehh
 
Ja też trzymam kciuki za wszystkie sierpniówki, które mają dziś USG :-) na pewno będzie dobrze :tak:
Pod koniec zeszłego tygodnia mój maluch był nieco leniwy, za to od wczoraj wierci się ciągle. Wczoraj wybrałam się do kościoła, nawet palmę wzięłam, tylko wczoraj zamiast kazania była taaaaka dłuuuuuga ewangelia... stałam za szerokim białym słupem, że normalnie miałam dość... w połowie zrobiło mi się duszno, ledwo na oczy widziałam no i musiałam opuścić kościół. Mam jakieś szczęście do kościoła - w okresie ciąży jeszcze nigdzie mi się słabo nie zrobiło, tylko już drugi raz w kościele :confused2: A mały wiercił się w brzuchu całą mszę! Chyba mu się nie podoba w kościele;-) może proboszcz mu nie pasuje, nie wiem...
Dziś od rana brzuch skacze. Ale dobrze, niech mały daje o sobie znać.
 
Cześć dziewczynyJ
U mnie szklana pogoda!
Atana, Kami zaciskam kciuki i dołączam do grona dziś wizytującychJ
Amelia trzymaj się kochana! I bez stresu proszę… wujek Google potrafi nieźle namieszać. Tytułu doktora to on nigdy nie miałJ
Sierpniowa dobrze, że pomimo swojego stanu masz jeszcze na coś ochotę i widzisz w czymś pozytywyJ Ja tez wczoraj zajrzałam do smyka- i chyba znalazłam to czego szukamJ
Majula to sobie leżJ Komu jak komu, ale nam wolnoJ
Miłego dnia:-D
 
jeju wreszcie w domu i wreszcie cos zjadlam.Niepowie po tej glukozie to jakos tak dziwnie najpierw duzy skok energi,pote czlowiek taki ociezaly.A i pragnieniu niewspomne.O 9 juz wogole w glowie zaczelo sie krecic.Niby wszytko tak jak mialo byc.Wyniki jutro po 11 ale niewiem czy odbiore jutro czy w srode.Zalezy jak maz bedzie pracowac.Bo juz mi sie niewidzi samej taki kawal lecic,bo to jednak sporo drogi.
Idem zjesc jeszcze jedna bule bo normalnie burczy mi w brzuchu
 
reklama
Atana, Kami i wszystkie wizytujace dzis dziewczyny! Trzymam kciuki!
Anna oby wyniki były dobre!
Amelka daj znac po wizycie co i jak:tak: Nie smutaj sie! Jakby co to zalecza...
 
Do góry