reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

ASIOLEK- "Zauważyłyście u siebie osłabienie koncentracji i bystrości umysłu :) no ja jestem przykładem kompletnego ogłupienia hormonalnego... obrabiam w pracy sprawy finansowe i coś, co kiedyś było robione w 5 minut zajmuje mi godzinę :) chwilami mam wrażenie, że patrzę na te słupki i nic nie rozumiem ihihihihi"

Mama tak Samo!! Czytam na przyklad 3 strony wczesnie o czym pisalyscie, a jak chce odpisac to zapominam co chcialam powiedziec! Zapominam wiele podstawowych rzeczy i ciezko mi idzie aby zabrac sie do czegokolwiek :)

Jedyne co sprawia mi niezwykla przyjemnosc, to joga, rozciaganie i spacery. Po pracy jest juz jednak za pozno na spacery i jedyne co moge zrobic, to troche sie porazciagac i polozyc do luzka, bo jest to wymarzone moje miejsce przez caly dzien :)
 
reklama
Witam
Za chwile wybywam na babskie ploty ;) ale jeszcze musiałam do Was zajrzeć :)
dzięki za odpowiedzi odnośnie ruchów :)

Martuśka92 ja farbowałam odrosty i w tamtej ciąży i w obecnej (robiłam balejaż ale rozjaśniaczem bo nic innego nie łapie moich włosów) w tamtej ciąży się nic nie działo w tej mam nadzieję, że też nie :) w lutym znów się wybieram na odrosty :)

fiufiu fajnie, że masz już II trymestr :) ja w sumie na końcówce I a mdłości mam większe niż na początku ciąży ;) a z tym nerwobólem to co lekarz poradził? Mnie od wczoraj pobolewa podbrzusze i ciągnie w lewej pachwinie :(

Gwiazdeczka ja biorę. Jak do 11.02 nie będę miała plamień to będę miała odstawiony ale na pewno progesteronu nie można odstawić z dnia na dzień tylko trzeba stopniowo zmniejszać dawkę - przynajmniej tak słyszałam od mojej ginki i od lekarzy w szpitalu

Asiołek oj wyobrażam sobie jak ja matka - kwoka będę przeżywać pierwszy samodzielny wyjazd Martyny :) normalnie to chyba pojadę z nią :p

Angie zdrówka dla synka! kurde dużo dzieci obecnie choruje. U Martynki w przedszkolu na 80 dzieci w poniedziałek było 15 :( wszystkie grupy w jedną połączyli, bo nie było sensu ich dzielić :-( w starszakach np. było tylko dwoje dzieci. Moja Martynka w tym sezonie już drug raz na antybiotyku :(

Monya zazdroszczę możliwości ćwiczeń. przed ciążą chodziłam na zumbę i byłam od niej uzależniona. a teraz mam kategoryczny zakaz ćwiczeń ( przez te plamienia na początku) może od lutego będę mogła chodzić na basen, bo na razie też nie mogłam i na jakieś ćwiczenia dla ciężarnych

stokrotka oj z tym ciśnieniem nie ma żartów :( ja biorę dopegyt 3x1 a ciśnienie i tak mam w gónej granicy normy (140x80) a czasem to pierwsze potrafi i do 160 podskoczyć :( ginka mówi, że jak tak dalej będzie to dopegyt 4x1 a jak to nie pomoże to spzital, holter i ustawienie leków :(
W ciąży z Martyną też miałam wysokie ciśnienie i brałam dopegyt. Z Martysią było ok, ja sama też się dobrze czułam, tylko jednym z powodów cesarki było właśnie nadciśnienie ale myślę, że gdybym miała tylko to nadciśnienie to mogłabym rodzić naturalnie. Ja miałam jeszcze inne powody do cc
 
Hej dziewczynki ;)

No właśnie miałam odpisać i nie wiem co :-D normalnie czarna dziura ;D

Witam się popołudniem , dziś w końcu się zważyłam , zwykle ważyłam się w ubraniach ostatnio w przychodni i ważyłam trochę ponad 62, ale byłam grubo ubrana ,a dziś w leginsach i koszulce ważyłam na czczo 61, a nie tak dawno w ubraniu 62 czyli chyba stoję w miejscu puki co.

 
Ojej, ja też tylko czytam. Nie mam weny na pisanie :) ogólnie na mało co mam wenę ;) w środę wyniki pappa mają być. Chciałabym już bo w kółko mi się przypomina temat przezierności :)

U nas nie ma wielkiej zimy, teraz odwilż się szykuje. A mnie od kilku dni boli głowa. Przez to też zaczęłam mierzyć ciśnienie, zawsze mam dosyć niskie tak jak i puls, teraz widzę że mam wszystko wyżej więc zamierzam kontrolować :)
 
edys gawit dziękuję wam dziewczyny,trochę spokojniejsza jestem jak przeczytałam ,że u was pomimo ciśnienia wszystko było dobrze.
Mnie ciąża totalnie odmóżdżyła,kiedyś rozwiązywałam sudoku,co prawda to łatwe w jakieś 5 minut,a teraz gapie się w nie 10 i nic nie mogę dopasować .:confused:
 
Stokrotka ją też na dopegycie więc jest nas trochę.będzie dobrze.

Ja na szybko z tel. Bylambu lekarza,a ten sie dopatrzył śladów ugryzienia.mam dwie kropki...jakieś małe g **** mnie dziabnelo i stan zapalny.trochę mi łopatka spuchla.dostałam jakąś masc i w zasadzie tyle. No o teraz mam schize,co mnie udziabało...skoro z domu nie wychodzilam ani nic nie poczułam :-!
 
fiuufiuu dzięki za pocieszenie.A ciebie może jakiś pająk ugryzł,u mnie pokazują się czasem jak się je z drewnem do kominka przyniesie,to w domu w ciepełku się budzą,na szczęście moje koty na wyścigi na nie polują .
 
Dziewczyny, a tak z innej beczki, bo ciekawa jestem. Słyszałyście już bicie serduszka maluszka czy to jakoś później będzie?
 
reklama
Do góry