reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Ja zaparc nie mam, mialam na poczatku ale odkad pije te naturalne soki z zaparciami nie mam problemu. Fakt nie smakuja one zbyt dobrze ale idzie sie do niektorych smakow przyzwyczaic. Na chwile obecna kazde mieso dla mnie jest bleee a wazywa i owoce jeszcze jakos jestem w stanie przetrawic ;-)
 
reklama
Jeju ale was ciezko nadrobic!
Bardzo mi szkoda Dorci i tez martwie sie o Lilith. Kurcze mogla bys sie juz babo odezwac!

Jesli chodzi o zamartwianie sie to dziewczyny nie ma co martwic sie rzeczami na ktore nie ma sie wplywu, bo tylko szkoda naszych maluszkow. Trzeba myslec pozytywnie:)

Nie mam czasu wchodzic na strone tak czesto bo strasznie duzo pracy mam z nowym rokiem. W kazdym razie widzialam sie ostatnio z moja polazno i zrobila mi badania krwi. Najlepsze jest to, ze moja mama miala wirusa watroby typu C i powiedzialam to jej, a ona na to, ze w Anglii nie robia badania krwi ciezarnym na tego wirusa tylko na typu B i nie sprawdza mi tego a przeciez ryzyko jest ogromne! Wiecie moze jak sobie zalatwic prywatne badania na to i na toksoplazmoze, bo mam dosc dzikiego kota w domu i chcialabym tak asekuracyjnie sprawdzic?

Jej prenatalne mam dopiero 3 lutego, nie moge sie juz doczekac!!!:)
 
Joanna a z jakich okolic jestes ? Ja wiem ze na Toxo i na HPV mozesz zrobic w Manchester Fertility, chyba za jedno badanie jest £36 ale reki nie dam sobie obciac.
 
Właśnie oglądam "porodówkę" i normalnie co się dziecko urodzi to wyje jak głupia :-D i kurde pytanie do dziewczyn, które już rodziły - czy Wasze dzieci od razu po porodzie zaczęły płakać? od razu po wyjść z brzuszka? bo u Martynki to trwało chwilkę, wyjęli ją z brzucha, położyli na tym wózku dla dzieci i dopiero wtedy zaczęła płakać ba drzeć się w niebogłosy :-) i tu na tej "porodówce" widzę, że te dzieci też nie płaczą od razu

Zaparcia - miewam z tym problem od zawsze! teraz piję bardzo dużo wody, jem dużo owoców więc jest lepiej
 
Kurcze ja dzisiaj przesadzilam, nie moge miec nudy w pracy bo za duzo pieniazkow wydaje hehe, a pech ze maz ma powiadomienie z ebay na telefonie i tylko mi dzwoni i mowi ze gosciu zgodzil sie za 35f sprzedac, przylazi na przerwe i mi mowi to co znowu kupilas, rozszalalam sie dzisiaj teraz do przyszego tygodnia nic juz dla bejbikow nie kupie bo mnie maz z domu wyrzuci hehe, w sumie duzo nie wydalam bo 70f na 3 rzeczy ;-)
 
Gawit mój bąbelek jak wyskoczył to nie płakał. Położyli mi go na brzuchu i uszczypneli w dupke więc wtedy się odezwał. Ale też krótko, chyba był zmęczony ;)
 
gawit moja też nie płakała natychmiast :)
Dorcia bardzo mi przykro :(((

My dzisiaj na chwilę na dwór wyszłyśmy. Pierwsza reakcja na śnieg - płacz, bo buty brudne :)))
 
reklama
Do góry