reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

No powtórze jutro rano chociaż już farmaceutka wie po co sięgać jak mnie widzi :cool2: Boję się że sobie wmawiam objawy tylko no ale te testy pozytywne :-)
 
reklama
Kochana, test pozytywny to pozytywny, jeszcze dwa, raczej mylic sie nie moze, wiec juz chetnie bym gratulowala. Ja poza testami tez nie mam innego dowodu :D aa no i brak @ :)


Chyba oszalałam :D ale znalazlam, to ten o ktorym mowie, radzcie dziewczyny co sadzicie.

Fetal heartbeat @ 9 weeks - YouTube



Angea, dopiero Twojego edita doczytałam. Badz dobrej mysli, to na pewno dzidzius :*
 
Witam , od rana dziś przytulam muszle :( , nawet wody się napić nie mogę , juju niech to się wreszcie skończy .Na święta mam tylko ubraną choinkę , poza tym nic , co prawda na wigilię idziemy do teściów i moich rodziców ale w pierwszy dzień świąt mamy gości i nie ma wyjścia mąż będzie się musiał wykazać kulinarnie :) . Mam tylko nadzieję że będę mogła gdziekolwiek wyjść i nie spędzę świąt w toalecie : /

Angea - na pewno jest wcześnie by lekarz coś zobaczył , zawsze możesz zrobić betę
 
Przepraszam, że nie odpisuje każdej z osobna, odpiszę później. Weszłam aby dać znać co do bety. Wynik 703 około 6 tydzień :)

ookatkaoo, przepraszam że to napiszę, ale dziwie się, że lekarze wprowadzają Ciebie w błąd. Robiłam dzisiaj betę i widziałam, że poniżej 5,3 kobieta zdrowa jest, ale niebędąca w ciąży. Później jak dam radę zrobię zdjęcie i pokaże.
 
Witajcie,bylismy dzis na zakupach. Teraz chwilę odpoczywam bo brzuch mnie ciagnie...
Lilith- jesli detektor Cie uspokoi to go kup. Ja czekam na ruchy. Wtedy mozna wreszcie sie uspokoic.
Natkusia- faceci to tylko faceci...nie zrozumieja nas. Dobrze,ze mamy forum i siebie :tak: Gratuluje 10tc.
Fiufiu- dla Waszego dobra to wszystko. Dasz rade.
Ja ostatnią @ mialam 26.10. Ale owu w 26dc i stąd inny wiek ciazy. Wiem,że w szpitalu patrza na om,wiec sama nie wiem.
Dzis wracając z zakupów bardzo slabo mi sie zrobiło. Już szukałam reklamówki na hafta :zawstydzona/y: do tego oblal mnie pot. Masakra.
Dorcia- jesteś? Wszystko ok?
 
Witam nowe sierpniowe mamusie !!!

Gorgusia
...jestem. Od wczoraj nie miałam bólu brzucha...ale powrócił przed chwilką...więc albo się przepracowałam (jeśli zwykła krzątanina kuchenna i małe porządki to praca) albo za mało łykam MagneB6 ?
Ale cudowny taki dzień bez bólu...choć jak nic nie boli to się zastanawiam czy wszystko tam w środeczku jest ok !
A Ty jak się czujesz ?

Amelia a jaki magnez bierzesz ? Jaka dawka ?
Współczuję kochana mdłości...pewnie niedługi i ja do Ciebie dołączę !

Miłego wieczorku babeczki !
 
Dokucza mi ból brzucha. Ale nie wiem czy to nie pęcherz. Wyszły mi liczne bakterie w moczu. I glukozy na czczo 89,a norma do 90.... Sama nie wiem. Kacper dziś w dzień nie spał i już Z przerażeniem myślę o wieczorze.
 
reklama
Do góry