reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Natkusia, zależy jak wstaniemy. M dzisiaj w pracy i wróci rano. Na pewno jedziemy po śniadaniu. Lekarz powiedział tak jeżeli beta pójdzie w górę to dobrze ( nie mówił ile), a jeżeli w dół, to oznacza wcześniejsze poronienie. Betę zrobię i po 2h wyniki mam, a po odbiorze wyników zadzwonię do mojego ginekologa, aby się czegoś dowiedzieć. I dziękuję za &&&& potrzebuje ich :*:)

lloris, w takim razie &&&&& :) A napisz kiedy będziesz miała pewność, czy jesteś w ciąży?

Jestem w ciąży
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
Po 6 miesiącach starania udało się, ale jestem równiez po poronieniu i boję się cieszyć na całego
xunhappy.gif.pagespeed.ic.QyObzRDnYh.webp

Ale pomimo wszystko staram się być dobrej myśli, dlatego do Was dołączyłam
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
Obecnie 7 tydzień.
 
ookatkaoo1993 no ja jestem po cp i piekne tluste krechy wychodzily na tescie. wiec nie ma zasady. ja po prostu zgadzam sie tez z dziewczynami,ze taka beta jedna po drugiej nie sugeruje niczego dobrego.
 
Ja myślę też, że dziewczyny niczego złego nie chciały powiedzieć ookatkaoo. Chciały doradzić i podpowiedzieć zgodnie z Twoją prośbą. Wydaje mi się, że nerwy są całkowicie niepotrzebne bo każdy życzy jak najlepiej.

Ja od rana się lenie...zauważyłam, że ostatnio najgorzej działam tak do południa, potem mi się trochę poprawia ;)
 
Witam sie niedzielnie :) Witam, nowe mamusie:)
Ja czuje sie dziś OKROPNIE, pierwszy aż tak masakryczny dzień. Pierwsze co zaluczylam po wstaniu to wizyta w toalecie. Pogadalam z muszla bleeeeeee a teraz cały czas leże, i nie jestem zdolna do niczego. U nas święta spędzamy u rodziny - wiec nic specjalnego nie przygotowujemy. I bardzo dobrze bo wszystko by na mojego męża spadło. Pozdrawiam Was, i dobrych wyników badań życzę :)
 
Hejka :-)

Wczoraj byłam tak zmęczona, że padłam o 20.30 i spałam do 9 :szok: lubię święta ale to przygotowywanie w tym roku mnie dobija :confused: pewnie dlatego, że z samopoczuciem nie najlepiej..

Dzisiaj z chłopakami podekorowałam pierniki a popołudniu ubieramy choinkę :tak:

LILITH pewnie, że pamięta ;-) oh biedna Ty.. zostaw te rzyganie i wracaj do nas <tulę>

DORCIA ja mam bóle podbrzusza na które biorę Luteinę. Ale ja to mam bardziej ciągnięcie niż skurcze.. jeżeli masz coś takiego jak skurczę to ja bym się z lekarzem skontaktowała :tak:

ASIOŁEK ja też ostatnio zrobiłam sobie placki ziemniaczane z sosem pieczarkowym bo miałam strasznego smaka.. najadłam się i teraz jak o nich pomyślę to mi niedobrze :sorry2:

VIOLETA ja myślę, że musisz koniecznie zwolnić tempo..

IZIS haha u mnie to samo.. chciałam być taka aktywna :tak: na razie mi to samopoczucie weryfikuję :-D:dry:

MAĆKU ja robiłam na początku betę aby zobaczyć jak rośnie (ale tego byłam nauczona z pierwszej ciąży jak miałam podejrzenie pozamacicznej). Ale skusiło mnie na trzecią i tak jak Asiołek piszę.. dla własnego samopoczucia albo inaczej dla SPOKOJU :tak: ale ja też jestem w gorącej wodzie kąpana i ogólnie jestem strachliwą osobą jeżeli chodzi o ciążę..

NIKITKA cieszę się, że lepiej jest .. zdrówka!!

BARBARKA miłej pracy :-)

OKATKAO przy ciąży pozamacicznej wychodzi test.. beta tylko wolniej rośnie a lekarz wprowadził Cię w błąd. Kochana dziewczyny dobrze piszą.. pytałaś nas o zdanie, beta Ci nie rośnie więc to świadczy o jednym :-( a testem ja bym się nie sugerowała tylko poszła na betę. tak w ogóle ja robiłam betę w życiu w 5 laboratoriach i ciąża zawsze była powyżej 5.. ale życzę Ci żeby było dobrze tylko ja nie chce żebyś robiła sobie nadziei bo gorzej to przeżyjesz..

MALUSIOLKA &&&&&&&&& za betę!!

LORIS to oficjalnie gratuluję i witam :-)

EDYS &&&&&&&&&& za lepsze samopoczucie :*


Dzisiaj zaczęłam 10 tydzień :szok::-D
 
Witam wszystkie przyszłe Mamuśki!

Mnie również święta i przygotowania nie cieszą tak bardzo jak zawsze. Wszystko przez wszechogarniające mnie lenistwo:)
W planach mieliśmy pierwszy raz urządzić święta u nas, ale ciąża zmieniła trochę plany. Jestem pedantyczką i skrajną perfekcjonistką, więc nie chce mi się robić coś na pół gwizdka:) Święta mamy objazdowe, a ja nie muszę się tak spinać. Mieszkanie posprzątane, pierogi ulepione, jutro dziatwa ubiera choinkę a dziś w planach mam tylko szaleństwo zakupowe:)))
Od dwóch dni mdłości już nie trwają caly dzień, więc podjadam ile się da. No i zaczynam mieć smaka na słodkie...trochę szkoda bo po cichu liczę na chłopaka;)
 
Cześć dziewczyny :-D
moje samopoczucie jest cudowne (nie to,żebym robiła Wam na złość ):-p
dzisiaj pierwszy raz wstawałam w nocy za potrzebą, uznaję to za dobry znak :tak:

moja Fasolka nie jest wybredna i smakuje jej wszystko, zarówno słone jak i słodkie :-)

&&&&&&&&&& za wszystkie badania i Fasolki :*:*:*
 
Witajcie kochane, dopiero wstalam, czuje sie odrobine lepiej, mialam pozytywne sny wiec jestem dobrej mysli _ chyba tylko ja nie mialam jeszcze ani betki ani usg.. Od 10 tygodnia mogenuzywac bajeru do sluchania serducha, chyba sobie kupie..
Co do betki.. U mnie daawno temu zaczela spadac a z tym przestalo bic serduszko mojej dzidzi.. Wiec z wlasnego doswiadczenia wiem, ze to nic dobrego :(
Co do lekow to na wymioty biore teraz ondansetron juz w dawce 8 mg. Zauwazylam, ze mamy sporo nowych mamus, ktore juz witalam I gratuluje kochane ake gdzie sa stare?
Natkusia gratki 10 tyg. Brzusio juz pewnie spuchniety pod pepuszkiem? U mnie 2 moze 3 dni temu zaczelo sie sikanko, dzis 3 razy w nocy wstawalam.. A I tak patrze, jak wy macie om? U mnie to bylo 1 listopada.. Cykle zawsze 26 dniowe, lutealna 13..
 
reklama
Witam was niedzielnie. Ja mam takie pytanie, czy macie uczucíe parcia na pecherz i musície czesciej chodzic siku? A jesli tak, to od ktorego tc? Pytam, bo w 1 ciazy tak mialam, a teraz niespecjalnie zauwazylam, przynajmniej na razie. Milego dnia zycze!
 
Do góry