reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Dziewczyny a powiedzcie mi jakie robicie badania na sam początek ???
I czy już teraz coś robicie czy dopiero po USG około 8 tygodnia?
Bo ja mam konflikt z mężem ...on ma 0RH+ a ja 0RH-
Córka ma 0RH- po mnie....i co teraz ?

Gorgusia a tą glukozę zlecił Ci ginek ? Ja też mam liczne bakterie w moczu ...ale u mnie trzeba wziąć poprawkę bo ja mam tą pierońską kamicę.
Mnie na moje bakterie nie kazała nic brać...bo pytałam!
Kiedy masz wizytę...ja 16 stycznia.

Angea &&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja i mąż mamy konflikt serologiczny ja Ar- On AB rh+ Moja córka ma jego grupę krwi. W każdym trymestrze robi się Odczyn Coombsa, odczyn służący do wykrywania przeciwciał aby się przekonać czy organizm ich nie wytwarza. Ja właśnie jutro będę robiła jak pojadę na hcg to od razu zrobię to badanie.

Do drugiego stycznia jeszcze tyle dni... nie wiem jak ja to wytrzymam...
Do czasu aż nie zobaczę dzidzi na usg to jakoś tak.... dziwnie się czuję... niby w ciąży ale tak nie do końca ;)

Przepraszam, że nie odpisuje każdej z osobna, odpiszę później. Weszłam aby dać znać co do bety. Wynik 703 około 6 tydzień :)
;) super

A zapomniałam napisać .... sikam jak zatankowana cysterna :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Asiołek czyli 7 tydzień to dobry czas na zrobienie coombsa ? Z córą w ciązy coombsa robiłam trzy razy...urodziła się z moją grupą krwi.
Ja na wizytke idę dokładnie dwa tygodnie po Tobie :-)
A co do siusiania...jeszcze wszystko przede mną !
 
Mam kartę ciąży i widzę, że robiłam w 8 tygodniu :) w sumie nie muszę jeszcze teraz robić... mogę spokojnie poczekać i tak lekarz pewnie zleci mi stosik badań :) Chciałabym tylko zobaczyć hcg.... może dzięki temu będzie mi łatwiej doczekać do pierwszej wizyty....

Brzuch mnie ciągnie i tak się dziwnie napina.... A w pracy stresy.... ech.... jeszcze tylko 2 dni i będę miała urlop. Chyba, że znów się coś "zawali".
Po Świętach wracam 2 stycznia do pracy... ale pomyślę nad tym, czy z uwagi na wizytę nie wydłużyć sobie troszkę tego urlopu :) o ten jeden dzień :)

do wizyty pozostało 11 dni
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A mnie przeziębienie złapało leciutki :/Jutro jeszcze do pracy więc boję się trochę...Mam tylko theraflu i flavamed max a nie chce brać nic bez opinii lekarza,wygrzeje się w łóżku i napiję się mleka z miodem,zrobię sobie parówkę i tyle.Narzeczony mi uciekł do wigilii i zostałam sama

To moja pierwsza ciąża i możecie mi powiedzieć jeszcze jakie badania o kiedy mam zrobić?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny, mała prośba. Nie piszcie posta pod postem tylko edytujcie. Przepraszam, ale irytujące jest to, że jedna osoba piszę 2/3 wypowiedzi, które zajmują jedną/dwie linijki ;/ Przepraszam jeżeli którąś z Was uraziłam, ale denerwujące to jest. Nawet w regulaminie jest napisane, że edycję postu należy zrobić jeżeli w ciągu 60 minut chcesz dopisać coś do swojej wypowiedzi, która jest pierwsza.

Ja dzisiaj cały dzień zakupy, badania i dopiero co skończyłam gotować na święta. Jutro znowu powtórka ;/ Plecy mi siadają.
 
reklama
Jej dziewczyny jak ja wam zazdroszczę że juz macie porobione na święta. Ja kompletnie nic... Mialam nadzieje ze dzis porobie cos z mężem a tu klops, nawał w pracy i o 19 dopiero w domu. Rodzina 1000km od nas także nie ma się do kogo wprosić :( Czeka mnie pracowity poniedziałek :/
 
Do góry