reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Tosia ma już 14 lat to myślę, że będzie OK, dupka jej już ciąży to nie wskoczy za wysoko czyli łóżeczko będzie strefą bezpieczną :-) Poza tym ona dzieci obchodzi szerokim łukiem, dopiero do takich podrośniętych od 8-10 roku życia się łasi :-)
 
reklama
Śliczne te Wasze futrzaki ;-)
Ja jakiś czas temu (2012) musiałam się rozstać z moją Tośką ze względu na alergie Domisia :-( Strasznie smutno mi było eehh, do sąsiadki poszła i pocieszam się tym, że ma tam super opiekę.

Moja Tośka
Tosiak.jpg
Haha- mina masakra :p
 

Załączniki

  • Tosiak.jpg
    Tosiak.jpg
    33,5 KB · Wyświetleń: 34
Ostatnia edycja:
Heh czytam o tych skarpetkach to az musze pow.ze chyba nie mam na co narzekac. Moj mezul i zakupy zrobi, obiad ugotuje, poodkurza, pranie powiesi, pozmywa. A ostatnio przeszedl samego siebie i pomyl okna w calym mieszkaniu po raz pierwszy. Ale to chyba przez to, ze powiedzialam, ze ja sie na to nie pisze :). Jedyne czego nie zrobi to prasowanie. A zwierzaki wasze przecudne. Wszystkie.
 
Z tymi ubraniami to ja myślę, że oni po prostu zaznaczają teren.

Co do zwierzaków to ja mam kocura. 7 kg żywej wagi. Upodobnił się do właścicieli: lubi dobre jedzenie, pieszczochy i leniuchowanie.
ImageUploadedByForum BabyBoom1397650617.790384.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1397650617.790384.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1397650617.790384.jpg
    27,9 KB · Wyświetleń: 21
ewcol trzymam kciuki

Ja na mojego nie moge narzekac czy tez marudzic. Dobry gosc, posprzata, ugotuje,zrobi zakupy - dobry kandydant :-) nie szkodzi, ze jak umyje okna wygladaja gorzej niz przed:cool2: czy tez jak gotuje mam wrazenie , ze robi to na podlodze bo wszystko sie wtedy na niej znajduje :cool2: Wtedy podziekuje, powiem mile slowko ,a jak nie widzi to poprawie :-D).Nie irytuja mnie rzucone rzeczy ( dobrze, ze rzuca w 1 miejsce),skarpetki w butach, deska sedesowa czy odwrocone sztucce jak myje naczynia to wszystko to nic;-) ,po co sie denerwowac o glupoty a tyle ma pozytywow:tak:

Anna z tymi majtkami dobre:-)

Uwielbiam zwierzeta :-) szczegolnie psiaki :tak: fajne te wasze ja swoim tez sie pochwale i wvkleje linka do mojego instagrama : Instagram
Poszlismy zakupic rybki wrocilismy z psem.:-DMial byc pitbull jest mieszaniec ale kochany.Uwielbia ludzi i dzieci, ma3 lata.Je warzywa i owoce + mieso :confused: Uwielbia sie opalac :szok:(nie wiem jak ona to znosi )Wabi sie ZARA :)
 
Ja też kociara, nasza kotka jest z nami od zaręczyn (prezent od męża). To już 10 lat. Jest cudowna i bardzo do mnie przywiązana. Synka raczej unika:-)
Ja na mojego M. też nie mogę narzekać. Zakupy to jego "sprawa" od zawsze. Teraz doszło mu jeszcze weekendowe gotowanie i też daje radę. Najgorzej z organizacją miejsca i czasu u niego, co mnie maksymalnie wkurza. Ale teraz nawet słowa nie powiem złego. Widzę,że się bardzo stara i ciężko mu godzić pracę (12 h) z obowiązkami domowymi.
Dlatego zatrudniłam Panią do sprzątania i prasowania, a sporo tego u nas jest!!!!

Ewcol, pewnie już po, ale &&&&&&&&&&&&&&&&& zaciśnięte!!!
 
reklama
Witam.
Kochane przepraszam, że tak ni stąd ni zowąd wtryniam się na Wasze forum, ale chciałabym Was zaprosić na mojego bloga.
Wraz z przyjaciółkami stworzyłyśmy stronkę, na której prezentujemy nasze "dzieła". Większość z nich to obrazy, pamiątki ślubne czy komunijne, metryczki haftowane, jednak są i cudowne wózeczki ze wstążek, bukieciki i podusie.
Zapraszamy do obejrzenia i "ewentualnych" zamówień :)

ADRES BLOGA
BEB.cross-stitch

Tam również wszelki kontakt do nas.
basia3006@op.pl.
ZAPRASZAM!!
 
Do góry