reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Ania to podrzuce Ci jeszcze mojego hihihi ten to w ciagu 5 minut potrafi doprowadzic swoj pokoj do ruiny -chodz ostatnio sie stara bo wie ze mama musi odpoczywac :-D
Korzystam z okazji i przedstawie Wam mojego siersciucha ,który robi dokladnie to samo co ja :-D
 

Załączniki

  • 1397643255198.jpg
    1397643255198.jpg
    11,8 KB · Wyświetleń: 45
reklama
oo matko ale mnie wzięło na chrupki z mlekiem :szok: musiałam teraz już, natychmiast :shocked2: ale jak mi dobrze :-D

ANNA oczywiście cukier piękny w normie :-) ten drugi również i ciesz się, że taki mały :tak:

MARTYNA o jej.. skarpetki :sorry2: mój się na szczęście oduczył i na mojego małżonka totalnie nie mogę narzekać jeżeli chodzi o porządek :happy2: pewnie, że ma swoje za uszami ale ogólnie to duży skarb :tak: ja modlę się, żeby trafić do szpitala dopiero na porodówkę.. nie chce zostawiać synka bo jesteśmy bardzo związani :-( w pierwszej ciąży byłam 3 razy w szpitalu i mam nadzieję, że w tej tylko raz ;-)

MARTUŚKA to &&&&&& za wyniki! :-) a Twój mąż jest uparty :dry: ale nie daj się! :cool2:

EWAELINKA odpoczywaj :-) zazdroszczę słońca! mam nadzieję, że do nas też szybko dotrze :tak:

CALTHA a na jakim kierunku jesteś? i doktorat - wow :-) mi by się nie chciało..

MARTUSKA a Ty jak się czujesz? Super, że zakupy udane :-)

EWAELINKA ale uroczy sierściuch :-):-)
 
Hahaha te opowieści o facetach trochę mnie odstresowaly i przestałam ciagle myślec o dzisiejszym polowkowym. No uśmiałam sie niezle ;)
I widzę ze w większości przypadków te same bolączki :) u nas tak samo.. Skarpetki na srodku pokoju, multum ubrań rzuconych gdziekolwiek po całym dniu.. Staram sie nie robic z tego afery bo oprocz tych wad moj M jest na prawdę cudowny, troskliwy, pomaga mi jak moze i ... Wspaniale gotuje :p wiec pozostaje zacisnąć zeby i sprzątnąć po nim, bo zrobię to raz dwa i bez kłótni sie obejdzie ;)

A i u nas słonecznie chociaż powietrze jeszcze zimne.
 
Ostatnia edycja:
Nikitko - dziękuję, że pytasz... kaszel odpuszcza bardzo powoli, ucho dalej zatkane, chyba jutro laryngolog mnie czeka
a i standard u mnie - antybiotyk=infekcja pochwy, mimo że biorę globulki, to nic nie daje i zaczeło swędzieć, a miałam już 2 tygodnie spokoju
 
ewaelinka - super psiak! :tak: razem z moim M uwielbiamy psy :tak: a oto nasza pociecha :-)
1375907_10201936606487669_1347135039_n.jpg8dfc6035c3.jpg
 

Załączniki

  • 1375907_10201936606487669_1347135039_n.jpg
    1375907_10201936606487669_1347135039_n.jpg
    32,8 KB · Wyświetleń: 31
  • 8dfc6035c3.jpg
    8dfc6035c3.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 24
caltha no tak duży grant dużo pracy a przy biologii molekularnej dużo całodziennej roboty:-). Ja pamiętam jak przez jakiś czas zajmowałam się technika FISH jakie te procedury długie i monotonne były. Teraz z drugim dzieckiem mam zamiar rok odpocząć a potem zobaczę co dalej bo "praca naukowa" od podszewki nie wygląda już tak różowo jak mi się wydawało. Za dużo nienawiści, braku współpracy, kłótni.... a tak ciężko coś fajnego robić.
 
Atkaa nie wyswietlaja mi sie zdjecia ;-(
Moj to 4kg zywej wagi i nic tylko tulic hehe teraz wyglada nie ladnie bo przy rozkopanym ogrodku o jego wlosy trudno zadbac jak sie tarza w ziemi :-/
 
Ja bym nie miała nic przeciwko pani sprzątającej tylko mam małe mieszkanie i tak głupio trochę :-) ja jestem typem raczej bałaganiary i sprzątać to posprzątam ale wielkiego talentu w tym kierunku nie mam :-)

To ja wam pokażę Tosię, to już seniorka, prawie 14 lat jej stuknęło a dalej jest kotkiem o bardzo małym rozumku, upodobała sobie ostatnio obudowę komputera do spania :-)


23.03 007.jpg
 

Załączniki

  • 23.03 007.jpg
    23.03 007.jpg
    16,6 KB · Wyświetleń: 32
reklama
ATKA prześlij trochę słońca ;-)

MARTUSKA kurcze strasznie Cię męczy ta choroba.. oby szybko odpuściło :*

dziewczyny ładne macie te psiaki :tak::-)
 
Do góry