reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Madison - to trzymam kciuki za pozostałe bliźniakowe mamy :-)

Te pięcioraczki to podobno ciąża naturalna :-) Nie mam pojęcia jak ta kobita się przemieszczała bo mnie już chwilami bywa ciężko :-)
 
reklama
Madison - :-Dmój nawet na trzeźwo by tak zrobił :-) nigdy się nie nauczy że białych z czarnym się nie pierze , później się pyta z pretensją co on miał zrobić jak miał same ciemne koszule a tylko jedną jasną , no przecież jednej nie wypierze :) . Zaskoczyłaś mnie z tym wózkiem , a można tak dokupić pojedyncze elementy ?

Ewaelinka- fajne te sukienki , też takie chcę , nawet patrzyłam ale u nas nie ma buuuuu:(

Atana - wow ale brzuch , zdjęcie z usg świetne .
 
Heja :-)

Ja po zakupach padnięta ale przynajmniej kolejne z głowy na święta :tak: kupiłam sobie dzisiaj 2kg winogron i prawie wszystko wciupaliśmy z Michałem - pycha :-)


My święta spędzamy w trójeczkę, a raczej w czwóreczkę :-) pewnie w poniedziałek pojedziemy do rodziny a tak to święta nasze :tak:

MARTUŚKA współczuję.. ja nienawidzę kłamstwa :wściekła/y: wtedy niestety rodzi się brak zaufania do drugiej osoby.. Popieram Cię i nie daj się!

EWCOL ja też nie mam pojęcia gdzie ozdoby świąteczne :dry: jutro będzie wielkie szukanie

EWAELINKA Ty oszczędzaj się babolu :shocked2:

MADISON oplułam komputer haha :-D:-D dobry Twój mąż :-D a Ciebie podziwiam za wyrozumiałość ;-) czasami podczytuje wątek bliźniaczy.. dobrze, że jest tam coraz lepiej :tak: Ty też dotrwasz min do 37tc - mówię Ci ;-)

MONYA dobrze, że jest lepiej :-)

ATANA omg! ależ ona duża :-) i ciekawe jak się poruszała.. ale podziw, że naturalnie tyle dzieciątek!

CALTHA mniemam, że pracujesz.. a kiedy na L4 się wybierasz?

NIKITKA doczekasz się ruchów :tak:

AMELIA tak.. mierzę sobie godz po posiłku a norma jest do 120-130 :tak: większość mam ok 95 ale te 152 mnie zabiło - odechciało mi się jeść :dry:


Lecę do wyrka odpocząć..

Buziaki kochane!
 
Madison ale się uśmiałam :) zazdroszczę Ci takiego podejścia do życia. Chyba zapiszę się do Ciebie na jakąś terapię hehe.

A ja dziś byłam w Pepco i kupiłam Agatce 3 pary legginsów, 3 bluzki i skarpetki. A dla małej świetny dresik, ale dopiero na 74 cm.
 
Fiuu proszek zasadowy to taki specyfik na zgagę. Ma w sobie dużo minerałów. Można go stosować w ciąży.

Też się uśmiałam z tego suszenia ciuszków przez poimprezowego małżonka :-)

Naktusia oby tych naszych dolegliwości było jak najmniej. Ja dziś doświadczyłam po prawej stronie takiego bólu więzadła, ze jeszcze tego nie grali... Na szczęście przeszło.

Dobrej nocy
 
Co za dzień! Masakra...
Zdejmowanie firanek i mycie okien w towarzystwie mojego syna to coś strasznego....
Później wizyta i taaaaaakie korki. Antek- zabraniam Ci rodzić się między 15.30 a 19!!!!
Kacper pojechał z nami i od tej jazdy w korkach bida dostał choroby promocyjnej i się porzygal...
Jutro cały dzień w pracy. Ale jeszcze dwa dni w pracy i święta i:-)
 
Gorgusia heheh :-*
U mnie zaczyna sie chyba faza problemow ze spaniem :-( najpierw ogladalam swoja borussie :-)wygrali hehe a pozniej zaczelam sobie spacerowac po domu bo za nic w lozku miejsca nie umialam znalesc ,,,i tak chyba do ok1 :-(
Mam nadzieje ze slonce dzis poswieci troszke i pokoloruje ten dzien :-)
Pora na kawke :-)
 
reklama
Do góry