reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

No to ten sluz to raczej normalnosc , pytalam bo nie kojarze z pierwszej ciazy , a jest to troche uciazliwe bo wychodzac z psem na spacer mam uczucie ze mam mokro i co wracam do domu to zagladam w gacie czy tam wszystko ok , boje sie czy tam wiecie nie zobacze innego koloru ,,, normalnie wariuje heheh takze wielkie caluski dla Was bo ulzylo mi , ze nie jestem z tym sama :-)

Co do ikei ja tez mam w miare blisko -jeden zjazd z autobany , tylko ze ja tam uwielbiam jezdzic po te wszystkie pierdulki i swieczki no i obowiazkowo po zakupach hod-dog hihihi ikea ma najleprze w calych de :-)

Annias ale sie usmialam z tych metek hahah

Gorgusia ja tez nie czuje ducha zblizajacych sie swiat chodz mimo plus 12 stopni grzeje sie przy kominku i podziwiam moje choinkowe dzielo -to to jednak nie to :-(troche mrozu by sie przydalo i bialego puchu
 
Ostatnia edycja:
reklama
LILITH dzięki kochana za pamięć. Byłam na mieście po resztę prezentów, 2 godz połaziłam i tak się zmęczyłam, jakbym cały dzień latała. Teraz jestem u mamy, leże na kanapie i zdycham. Potem was ponadrabiam. A Ty jak się czujesz?
 
hej sierpnióweczki:) a ja nie mam żadnych uciążliwych objawów i aż sie martwię...
dzię byłam na pierwszej wizycie u gina i potwierdził ciąże ale fasolka jest bardzo mała i jeszcze serduszka nie słychać:( trochę sie martwię... do tego nie mogę się zdecydować na lekarza mam wrażenie że wszyscy lecą na kase i żadnemu nie zależy na pacjentce......
ewelinka ja też mam duuużo śluzu ale to normalne..

judka bardzo mi przykro że aż tak sie męczysz może szybko przejdzie..oby:)

kahaka dzieci to jednak mają fantazje:) mój synek codziennie całuje mnie wieczorem w brzuch i ściska mocno i mówi ze kocha dzidzi po czym znienacka i wkłada mi palce w brzuch.. taki jest kochany starszy brat:)
 
Hej kochane ja na chwilę dać znać, że już po wizycie - na wątku wizytowym opisałam:-) Wpadnę jeszcze wieczorkiem nadrobić i odpisać Wam :tak::-*
 
Kahaka no troszku sie juz niepokoilam ;/ A poza zmeczeniem wszystko w porzadku?
Czuje sie jak wczesniej, ale odebrałam dzis wyniki i wszystko poza kreatynina poki co jest dobrze. Kolejne badanie bedzie wazniejsze, bo juz po tym jak wymioty zaczely sie na calego.

Ewaelinka Ty jestes w UK prawda?

Co do sluzikow to sie nie martwic, moze byc duzo, moze byc bialy i to zupelnie normalne. O ile pamietam, nie powinien byc rozciagliwy bo to chyba oznaka spadku progesteronu. Któras potwierdzi?


U mnie dzis zupka dyniowa na obiad, postanowilam wchlaniac wszystko w takiej postaci. Ale nie ukrywam, ze zjadlabym sernik! mniam :D
 
Witajcie dziewczyny!
Nie bylo mnie ostatnio bo moc przygotowan przed Swietami, a ze cala moja rodzinka sie do nas zlatuje w tym roku to mam wiele na glowie:)
Przeczytalam wasze wszystkie posty ale wybacznie, ze nie odpisze ake nie mam sil. Wczoraj upieklam i ozdobilam pierniczki i jak tylko zapach sie po domku rozszedl to poczulam sie bardzo swiatecznie i usmiech sam mi na twarzy sie pojawil. Barsz z uszkami chodzi za mna non stop, juz nie moge doczekac sie wigilli!!! Tak sie sklada ze jedyne co moj organizm przyjmuje to banany i zupy wiec duzego wyboru nie mam:D Jutro mam ostatni dzien w pracy a potem do 2 stycznia urlop, a w piatek jade na pierwsze badania i juz nie moge sie ich doczekac!!
Jupi!!!

Sniegu moze w Anglii nie ma ale Swieta beda pelna para:) (Sorrki za brak polskich znakow, strasznie mnie to denerwuje, a zmienic ni jak;:angry: )
 
reklama
Do góry