reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Cześć sierpnióweczki :-)
zapraszam was do korzystania z kalendarza ciąży na bellybestfriend Inteligentny kalendarz ciąży - ****************** są tam przydatne informacje i wykresy :tak: Pozdrawiam was!!! Czerwcowka 2014 :-D
 
reklama
:p Witam was serdecznie:p Przepraszam że nie udzielałam się już wczoraj ale miałam mega zakręcony dzien, w oponiedziałek rano 6,30 zrobiłam test Negatywny czułośc 25mlU, o 8,30 miałam pobieraną krew, a o 12 zrobiłam test czułosc 10mlU i z bladziochem. Wynik bety miałam już wczoraj 4,70 u mnie w labo norma bety kobiety nieciężarne<=1 , zadzwoniłam do gina i kazał jechać dzis na powórkę zoobaczyc czy przyrosła... więc jadę... jak nie to będę was musiała opuścic, a jak przyrosła to będę pewnie zaglądać. Owulacje miałam późną bo 22dc, czyli bete robilam 8dpo a dziś jest 10dpo. Z moją Nadią zaszłam 4 dni przed @:D

@ miałam dostać 15 grudnia z moich wyliczen, jade na bęte dla świętego spokoju mam dośc juz tych testów. dodam ze ten wczoraj tez II kreski 2 również bladzioch. Więc proszę trzymajcie za mnie mocno kciuki:-*

Malusiolka kurdę wiesz ze nie pamiętam, z wątku o antykoncepcji? Zabij mnie jeżeli nie ale slabą mam pamięc:p


Dziękuję za Przyjęcie dziewczyny:)

Zaraz dzwonie po tesciowa i jade na tą bete i z córką do lekarza do dziś mamy l4 a tak zaczęłą znów kaszleć w nocy że spać nie mogłam:)
 
Witam srodowo. U mnie wczoraj wieczorem kiepskie samopoczucie, pojawily sie lekkie plamienia ktore na szczescie dzisiaj ustaly. Strach byl ogromny i jak zwykle polaly sie lzy. Maz staral sie mnie pocieszac ze wszystko bedzie dobrze i wkoncu udalo mi sie jakos zasnac.

Ookatkaoo ja mialam pierwsza bete robiona 7dpo/dpt i wynik wynosil 7.0 z tym ze u mnie norma w labolatorium jakas dziwna bo ciaza wyznacana byla 4.7 w gore, wiec mysle ze i u Ciebie powinno byc dobrze.
 
Dzien dobry wszystkim!
Obusziłam się przeszczęśliwa, mialam juz rozmowe w pracy(chcialam poczekac z mowieniem ale mialam zebranie dotyczace zmiany mojego stanowiska wiec musialam powiedziec) i nie dosc ze reakcja super to jeszcze po macierzyńskim zaproponowano mi stanowisko w Moim rodzinnym mieście w Polsce :-) Az puściłam totolotka bo czuje ze jestem na takiej "fali" szczęścia hihi.
Niestety dalej niezawiele wiem bo lece do Polski dopiero w sobotę i wtedy tez bede miala wszystkie badania, w UK dopiero na poczatku stycznia i oczywiście wizyta nie u lekarza a położnej..ale nadrobie w Polsce.
Wszystko sie układa fantastycznie i mam nadzieje, ze kazdej z was rozwniez. Pozdrawiam wszystkich goraco !!! :-)

PS no wlasnie ja nie mam ani zachcianek, ani mdłości.. Czasem aż bym chciała zeby wiedziec, ze wszystko jest ok
 
Annias, dobrze ze Ci sie wszystko ladnie w pracy ulozylo.

Jutka, witaj i kciuki za jutrzejsza wizyte ja swoja mam za troszke ponad tydzien a juz sie stresuje
 
Witam się :-)

Kurcze z rana obudziłam się z mdłościami ale na szczęście przeszły.. :dry:

EWCOL no proszę :-) gratulacje dla dzieci :tak: a mamę pewnie duma rozpiera ;-)

CAROLINE a masz już wyniki bety pierwszej? Myśl pozytywnie :* będzie dobrze

JJM Ty to masz smaki :szok: zazdroszczę choinki.. my ubieramy w weekend :-)

GORGUSIA współczuję tej pracy.. obyś szybko mogła odpoczywać!

EWAELINKA to są takie mody wśród dzieci :confused: dobrze, że upolowałaś!

OKATKAO powodzenia na becie! Na pewno będzie dobrze :tak:

DOMI pewnie te plamienia nie są groźne.. czasami tak się zdarza i byle, że już zniknęły :*

ANNIAS super, że tak zareagowali w pracy :-) pozazdrościć! Mi szefowa powiedziała, że nie mam już gdzie wracać :baffled:
 
Natkusia, ty budzisz sie z mdlosciami a ja ostatnio zawsze rano budze sie glodna i wlasnie od tego jest mie zwykle niedobrze. Jak cos zjem to zwykle przechodzi. Swoja droga myslalam ze jak biore progesteron to nie powinnam miec plamien ogolnie to byla tylko odrobinka przy ujsciu szyjki. Najwazniejsze ze dzisiaj juz spokoj.
 
natkusia dziękuję ;-) wyniki mam już pewnie w labo ale że mam 20 km to dzisiaj nie jadę a telefonicznie nikt mi nie poda :-( jutro jadę rano na betę drugą i od razu odbiorę pierwsze wyniki a z tymi z czwartku to dopiero w piątek jadę odebrać.. także dużo się wyjaśni do weekendu :tak: stres że hoho :-(
jutka biedna :-( oby szybko te nudności minęły :-(
annias ale suuper!!! gratuluję normalnego pracodawcy :-)
ookatkaoo oby córce nic nie było!!!! no i czekam na wieści o becie!! jestem taka ciekawa :-) daj znać koniecznie :tak:
ewaelinka 84 kurcze co to za fenomen z tym Furby?! wszystkie dzieciaki go chcą.. ma coś szczególnego? :-) uff dobrze że moja jescze póki co nie ma wymagań ale im strasza tym będzie gorzej :-D ja już też mam prezenciochy z glowy.. u nas taki szał w sklepach że szok :-(
jjm86 aleeeż zachcianki :-) a mi dzisiaj się kebaba zachciało.. nie wiem czemu :szok:


uciekam coś chatę przygarnąć bo dramat taki rozgardiasz panuje.. my choinkę już mamy w garażu żywą ale czekamy do poniedziałku z ubieraniem ;-) pierniki tylko jeszcze twarde i coś się mi zdaje że na święta zęby połamiemy :-D miłego dnia wszystkim papa
 
reklama
annias super że tak zareagowali w pracy. Ja dziś będę informować kierownika, a jutro ide na drugą wizytę do gina.

Pasuje mi zrobić jakieś zakupy na święta w weekend a pracuje:angry: chyba że jak dzis poinformuje w pracy to mi skróca trochę czas pracy z 12h na przynajmniej 8h. No i choinkę muszę w końcu kupić,bo w tym roku musi być żywa:)

Natkusia ja uwielbiam bezgranicznie Ikeę. Mieszkamy od ponad pół roku w nowym domu i prawie połowa rzeczy jest z Ikeii:):)
 
Do góry