reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Witam dziewczynki :* Dzisiaj o wiele lepiej się czuje. Nawet naszła mnie ochota aby zrobić na obiadek gulasz z ziemniaczkami i marchewką :D A jak u Was dzisiaj z obiadkiem?

natkusia <przytul> dobrze, że mdłości przeszły :*

ookarotkaoo, nie z antykoncepcji, tylko ze Staraczek 2013 Naprawdę nie pamiętasz:(? &&&&&& za betkę :* Ja na betę lecę 22.12, a 28.12 kolejna wizyta u mojego ginekologa :) Jeżeli jest jak mówił mi wczoraj, że to dopiero 3 tydzień, to jeszcze wyjdzie, że będę wrześniową mamą :p
 
reklama
Co do fenomenu Ferbiego to dowiem sie jak maly go otworzy heheh jedno jest pewne , cena nie jest fenomenalna :-(

Dziewczyny przepraszam że z innej beczki , ale czy z Was tez tak leci sluz ??? (Sorki za doslownosc )
 
Elo elo dziewczyny to już dołaczam tak chyba oficjalnie! Beta to juz tylko formalnośc dziś 3 test II kreski po 2 minutach dziś wyszła i sikałam o 11 jakos:D

Termin mi owu wyznaczyl na 30 sierpien :szok:

Malusiolka a tobie za którym razem się udało?
 
Witam dziewuszki, dzis z o wiele lepszym samopoczuciem, moze to dzieki nowym lekom od poloznej.
Trzymam kciuki za wszystkie bety no i Domi, dobrze kochana ze plamienie bylo malenkie i przeszlo. Moze wesz sobie dodatkowa lutke, bedziesz spokojniesza. Tule Cie mocno :*
My mamy 2 furbiasy boom czekajace na otwarcie. Cora wie, ze dostanie i juz nie moze sie doczekac ;p Drugi bedzie moj :D
Ikee rowniez uwielbiam! Mam ja 10 minut drogi z domu autostrada. Wszystkie rzeczy w domu sa z niej. W polsce nigdy w ikei nie bylam :)
 
Witam wszystkie mamusie :)

Ewaelinka84 Jeśli masz na myśli biały wodnisty śluz to możemy sobie rękę podać, mam go od owulacji.

Jutka i Natkusia Trzymam za was kciuki z tymi mdłościami, mnie też męczą.
Jutro mam już wizytę, cieszę się, wierzę, ze wszystko jest dobrze. Inaczej nawet nie zamierzam myśleć.
 
Witam , dziękuję za przyjęcie i rady dot. mdłości :) , mnie chyba też pomaga tylko jedzenie : / , i w ten sposób przez dwa tyg przybyło mi 2 kg , strach pomyśleć co będzie dalej :(

Caroline - życzę spokojnej ciąży , trzymam kciuki

Natkusia - ikea to mój ulubiony sklep :)

Ewciol3- super , też by mnie duma rozpierała :)

Olciakk- myśl pozytywnie , wszystko będzie dobrze !

Ookatkaoo- trzymam kciuki .

Natuśka , Domi88 - ja codziennie od prawie 2 tyg budzę się z mdłościami , jak coś zjem to trochę przechodzi , najgorsze jest to że mam zrobić badania na czczo , nie wiem jak dojadę do przychodni ..

Ojaka - z tego co mi wiadomo , ciężarne nie mogą pracować dłużej niż 8h

Ewaelinka - u mne bez wkładki się nie obejdzie .

miłego dnia :)
 
Ostatnia edycja:
Pamietam fenomen Ferbiego juz raz kiedys sie pojawil. Moje mlodsze kuzynki o nim marzyly- jakies 12 lat temu! Oczywiscie postawily na swoim. Wiem, ze wtdy oczywiscie naistotniejsza rzecza bylo zeby byl oryginalny (sprawdzaly metke) a nie jakas podroba ;-) jak to teraz wspominam to smiech na sali, ja na szczescie prezenty juz mam z glowy, a najwiekszy i tak. Edzie dla wszystkich jak ich w Wigilie poinformuje :-) na razie wie tylko moja mama bo jest lekarzem i zawsze wszystko o mnie wie. :-)
 
Witajcie,ja miałam mała z rana a teraz jest ok. Byliśmy z Papierkiem na spaceru. Teraz Malec śpi,a ja biorę się za gotowanie i porządki. Coś tam zdarzy zrobić....
Śluz i ja mam- biały.
Natkusia- ja mam w planach pracować tak długo jak będę mogła. Jeśli wszystko będzie ok to nawet do końca.
Czujecie już święta? Ja ani ciut ciut....
Mam smaka na beze z malinami...
 
reklama
Do góry