reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Hejka :-)

Dzisiaj obudziłam się bez mdłości :-D jest dobrze ;-)

OKATKAO wkręcisz się za chwilę w wątek :-) ja ubieram choinkę w weekend :tak: &&&& za betę i czekamy na wieści!!

ANNIAS to macie piękny prezent na święta :-)

DOMI współczuje bólów głowy <tulę>

OSZQRUDE &&&&&&&&&& za II kreski !!

ja dzisiaj robię na obiad placki ziemniaczane z sosem pieczarkowym mhmm ale mnie wzięło :-D
 
reklama
Witam kobietki. Wiem, że pogoda nie zwiastuje tego najpiękniejszego święta, ale postarajmy się odpowiednio nastroić. Ja puszczam kolędy od rana, a jak dziewczyny wracają ze szkoły do grają kolędy na gitarach. Ustroiłam już dom, choinka będzie sztuczna, ale to już ostatni raz. W przyszłym roku już będziemy mieszkać w większym mieszkaniu. chciałam wybrać garderobę na święta, ale może tym sobie nie będę psuć humoru (mam wrażenie, że już przytyłam :baffled:). jakoś tak czuję się szczęśliwie i taki nastrój wam przekazuję.
Ps. dziś wizyta o 14, dam znać co i jak po powrocie, trzymajcie kciuki :-D
 
ja dzisiaj jak sierota sie wybralam do pracy bez obiadu, na przerwie bede musiala do sklepu jechac i cos sobie kupic :-)

Ewcol, &&&& za dzisiejsza wizyte.

Natkusia, ja dzisiaj rano obudzilam sie z burczacym brzuchem z glodu ;)
 
Domi88 Dziękuję kochana, jestem z Tobą i wypędzam ten ból głowy

oszqrde Uśmiechnij się, mi pierwsze testy na czczo i w dzień planowanego @ wychodziły bardzo słabe. Dopiero 5 dni po @ dwie gruby kreski. Więc może u ciebie też owu się przesunęła i jest jeszcze mało hormonu. Daj sobie czas i spokoju życzę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
monia, mnie też na kwaśne bierze. Przed snem zapachniało mi delicjami (mój mąż jadł) i chciałam się poczęstować, ale jak wzięłam do buzi kawałek to od razu niedobrze mi się zrobiło ;/ Nie mogę nic słodkiego jeść :szok:

Domi, ja wczoraj prosiłam M żeby kupił mi kanapkę grecką jak będzie wracać z pracy, bo miałam ochotę. Kupił, zjadłam i co z tego jak po 20 minutach znowu głodna :baffled: Non stop bym coś jadła, ale staram się uważać żeby znowu za dużo nie przytyć.

Natkusia, ja choinkę też w weekend ubieram. Mieliśmy mieć w tamtym tygodniu, ale nie było na tyle czasu. Ładny suwaczek :) Prawie 9 tydzień. U mnie nie wiadomo, który dokładnie, ale na razie dałam taki malutki :) Wszystkiego dowiem się w sobotę po świętach :)
 
Cześć dziewczyny. Przepraszam, że tak rzadko odpisuję, ale czuję się po prostu fatalnie. Poczytuję wasze posty, ale nie mam na nic innego siły. Wymiotuję, zasypiam w pracy- dziś się o zgrozo spóźniłam, bo nawet budzika nie słyszałam :szok:! Zgaga, ciągle mam dreszcze, ból brzucha, z kilku metrów czuję wszystkie zapachy (jak zwierzę w lesie;-)) i wyjątkowo mocno zaprzyjaźniłam się z sedesem...

Choinka ubrana, karp zamówiony, a tu słońce, cieplutko i zero atmosfery świątecznej...

Macie jakiś dobry sposób na zgagę?
 
oszqrde, mi testy dość długo nie wychodziły. Ja miesiączkę miałam 24.10, a lekarz mówi, że dopiero 24.11 mogłam zajść w ciąże. Więc nie ma co się na zapas martwić, bo może to jeszcze za wcześnie i dlatego też test nie wyszedł. &&&&&&&&& za II kreseczki :)

ewcol, powodzenia :)

jjm, ja na zgagę brałam Reni. Tak to nic mi nie pomagało.
 
JJM migdały są dobre i mleko :-)

MALUSIOLKA no w szoku jestem :szok: ogólnie Maluch jest młodszy o tydzień niż w suwaczku ale gin liczy mi wg OM więc zaraz kończę 9t :-D

EWCOL proszę Cię nie pisz posta pod postem. Jest funkcja EDYTUJ jak chcesz coś dodać :-)

OSZQRDE mąż znalazł ładne pieczarki więc sos będzie :-D
 
Natkusia, wcześniej byłam przekonana, że prawidłowe wyliczenie porodu jest z OM, ale odkąd zmieniłam lekarza wiem, że tak nie jest. Gdyby tak było byłabym w 8 tygodniu i serduszko by biło, a prawie nic nie widać. Martwię się tylko tym, że lekarz datę porodu da mi o miesiąc niżej, a mój organizm zgłupieje i urodzę wcześniej ;/ Pierwszy raz tak mam, że tyle czasu od @ a ciąża bardzo wczesna.
 
reklama
MALUSIOLKA u Ciebie jest trochę inaczej :-) jak różnica jest 4-5tyg no to tak się liczy :tak: a u mnie jest różnica kilku dni co pewnie się wyrówna w późniejszym czasie :-) z Michaśkiem tez tak miałam.. na początku miałam różnicę 10 dni i potem mi się zmniejszała. Mój gin patrzył na termin z USG ale już w szpitalu i inni lekarze patrzeli na OM. Więc teraz stwierdziliśmy, że jak jest taka mała różnica to trzymamy się terminu OM a jak Maluch okaże się jeszcze młodszy to wpiszemy termin z USG :-)

OSZQRDE a kiedy masz termin @?
 
Do góry