reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2014

Ale skrobiecie!
My z Jasiem dopiero wrócilismy z kolacji i kina.aj ostatni raz razem wychodzilosmy w czerwcu. Miło było. Tyle tylko,że ubolewamy nad -niestety- zidioceniem -ludzi. Aj niewiele osób w kinie wiedziało kim był "Jack Strong" i pewnie nie wiedzialoby gdyby nie informacja na początku filmu "oparte na faktach". Z historii najnowszej Polski kuleje nam spoleczenstwo.
 
reklama
Witam sie z ranka :-*
Ja juz ogarnelam praktycznie wszystko jeszcze siebie musze do wanny wsadzic hihihi samopoczucie nakreca mnie w miarę pozytywnie i chcialabym zeby nic tego nie zmienilo ....jakbym miala dziś juz tu nie zawitac to zycze Wam milego dnia :-*
 
witam

natkusia w dobrej, klinice na super sprzecie i to jeszcze z dobrym lekarzem na pewno jest duzo wieksza szansa okreslenia poprawnie plci na tym etapie ciazy:tak: ja tam wole poczekac do tego 20 tyg a miec 100% pewnosci.Z synkiem dowiedzialam sie dopiero w 24 tyg:-) bo wczesniej lekarz nie byl pewny.....

milego dnia wszystkim:-)
 
Witam sie i ja poniedzialkowo, juz lepiej sie czuje, na tyle dobrze ze wrocilam dzisiaj do pracy, w sumie to nie mialam zbytnio wyjscia bo w przyszla srode kontrola a robota sama sie niestety nie zrobi. No ale jeszcze kilka miesiecy i to nie bedzie wiecej moj problem ;-). Zmykam do swojej papierologii, postaram sie zajrzec pozniej.
 
Witam poniedzialkowo.
Potrzebowałam dobrych 20 min żeby nadrobić wsze weekendowe pisanie. Co do rwy to nie wiem czy dokładnie to mam, ale jak leżę na wznak to mam okropny ból w prawym pośladku. Wtedy nawet nie mogę się ruszyć żeby zmienić pozycję, mam nadzieję, że to nie rwa tylko jakiś ucisk.
Domi - super, że już się lepiej czujesz i oby już żadne chorubsko Ciebie nie złapało.
Mam pytanie trochę nie na nasze tematy do właścicielek kotek. moja Chanel ma 6 miesięcy czy możliwe, żeby już miała rujkę. Zachowuje się bardzo dziwnie i śmiesznie. Miauczy, grucha, ociera się, wygina leżąc na plecach i jak się do niej mówi to przybiera dziwaczna pozycję taką z przykucnięciem. czyżby mój malutki koteczek stał się już dojrzałą kotką?
Zaraz jadę z M wybrać kafelki do kuchni i łazienki, nie mogłam przez to spać, bo to w końcu wybór na ładnych kilka lat i ciągle mam inne pomysły, ach żeby nam się te zakupy udały.
Pozdrawiam
 
Witam się i ja , dalej smarkamy i kichamy , za to wstałam dziś bez mdłości , oby już tak zostało .
Ewciol - udanych zakupów , kota nie mam i nie znam się :)

Domi - dobrze że już lepiej się czujesz , nie przemęczaj się zbytnio :)

Ewaelinka - baw się dobrze ;)
 
ewcol to dosyć wcześnie jak na rujkę ale fakt może się ona zdarzyć nawet u 5 miesięcznych kotek szczególnie jak ten wiek kiedy kotka może już zacząć stawać się płodna przypada na okres kiedy dzień się już wydłuża. I z opisu tak to wygląda na rujkę, szczególnie przykucanie :-)
My z mężem dokładnie rok temu robiliśmy łazienkę, jejku ale radości było , bo mieliśmy okropną :-). powodzenia

Madison jak mi mąż przyniósł kule to mało brakowało a tak by nią oberwał i co.....okazało się że jak inwalida ale mogę chodzić. a nie wyć z bólu chcąc iść do toalety. I wtedy chciałam męża zlotem obrzucić a nie kulami
 
Ostatnia edycja:
witajcie dziewcznynki
ja dziś raczej się udzielać za dużo nie będę, coś od rana boli mnie brzuch, nie zlokalizowałam jeszcze czy to jelita, żółądek, wątroba czy macica, a może wszystko naraz.... po prostu tak mi źle że szok:-( skończe tylko pranie i lecę się położyć, tym bardziej, że w nocy miałam twardy brzuch....
miłego dnia wszystkim

Domi - fajnie, że lepiej sie czujesz :**
 
Hej
Ja zaraz zbieram się do pracy choć lenia mam i mi się bardzo nie chce :-( no ale jutro robie sobie wolne. Na 9.00 mam wizytę u lekarki, a później zamierzam ikee odwiedzić! potrzebuję parę rzeczy do kuchni, może coś dla maluszka upoluje ;-)

Miłego dnia!
 
reklama
Domi- dobrze ze już lepiej sie czujesz
ewcol - udanych zakupów
i nas po staremu. Pogoda dziś do bani - pada cały czas. Spacerek odpada. A weekend był taki piękny :) Wiki ma nie długo urodziny. O tak głowę zaprząta mi jej przyjęcie i prezent.

dziewczyny - mam dylemat czy robić tylko urodziny na słodko czy zostawiać stół, sałatki, wędliny itp, jak robicie przyjęcia urodzinowe waszych dzieci? dla rodziny ?
 
Do góry