reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2014

EWAELINKA a byłaś na liście i zniknęłaś? Kurcze.. szukam pw od Ciebie i nie umiem znaleźć :crazy: przepraszam.. jak możesz to podaj mi dan jeszcze raz, od razu Cię wpiszę :*

GAWIT to już łóżeczko macie, super :tak: a Martyna może ma dzisiaj zły dzień.. zdarza się - jutro będzie lepiej :-)

ANUSIACH chodzę do ginekologa w Bieruniu (mój wieloletni lekarz), przyjmuje też w Wojewódzkim. No i rodzić będę oczywiście tam :tak: pierwszy poród i w ogólnie cały pobyt wspominam bardzo pozytywnie :-) a Ty już wybrałaś?

CARINE ja w pierwszej ciąży w 13tc dostałam 100% pewność, że chłopak ale byłam w klinice prenatalnej u kobiety, która jest profesjonalistką w tej dziedzinie :tak: ale w tej ciąży nie dała mi 100% pewności płci.. powiedziała, że stawia na dziewczynkę ale 100% da mi na połówkowym.

ANULKA ten test określa płeć na podstawie pH.. ja bym tak na 100% nie wierzyła ;-)


zaraz będę z chłopakami skoki oglądać :-) ciekawe czy będziemy mieć medal
 
reklama
Madison odwiedz rehabilitanta. Ja w pierwszej ciazy chodzilam o kuli bo rwa mi szla do konca lydki i noge mialam calkiem niesprawna a kuśtykać na jednej sie nie dalo. Tylko uwazaj bo jak zaczelam rehabilitowac jedna strone to kregi uciekly w druga. Takze rehabilitacja fajna sprawa , troszke pomoze ale w ciazy cudow nie zdziala.
 
Gawit masz racje tantum verde tez mozna w ciazy:) moze Martynka byla dzis nie w sosie:) dzieciom tez sie przeciez zdarza:)

Natkusia a do kogo chodzisz? Ja tez zamierzam rodzic w wojewodzkim:) tak jak za pierwszym razem:)poki co do ginekologa chodze prywatnie:) ale nie pracuje w szpitalu:( wiec jesli wszystko bedzie okey to moze spotkamy sie na porodowce, bo mamy tydzien roznycy a ja moja urodzilam z 1,5 tyg. przed terminem:)
 
Może i macie racje dziewczyny co do tego testu tez mnie w 100% nie przekonuje, szkoda tylko, ze taki drogi :-/

Zastanawiam sie czy nie udac sie na 3d bo ja mialam 2d i zaskakuje mnie taka pewnosc doktorki. A czy ktoras z Was miala 3lub4d i moze mi cos doradzic?

Carine a Tobie polecam tantum verde wlasnie i wiem, ze w ciazy mozna takze homeopatyczne tabletki na gardlo brac.
 
Anulka ja bylam na wizycie w 12 tyg (czyli tamtym :-) )i moja lekarka skakala jak szalona 2d 3d i 4d na 4d chyba chciala zajrzec miedzy nozki ale szybko zrezygnowala nie wiem czy przez to ze malenstwo bylo bardzo ruchliwe czy stwierdzila ze za wczesnie ,ale zdecydowanie polecam usg 4d jesli macie taka mozliwosc bo to rewelacyjne doznanie
 
Gawit - sniadanko pycha, wyszlo tak, ze cały dzien dzis ucztuje, chłopaki ciagle przynoszą cos pysznego do zjedzenia :-)

Nikitka - dzis wlasnie pomyslalam, ze kule albo balkonik bardzo by sie przydały. Mam nadzieje, ze rehabilitant jakos jednak trwale pomoże :-)

Anulka - części z nas lekarze wstępnie oceniali płeć na usg genetycznym, ok 12tc. Podobno mniej pomyłek jest przy chlopcach, natomiast dziewczynki sa duzo mniej pewne do 18tc. Nie pozostaje nic innego jak czekać :-) Sama wiesz, ze jak bedzie drugi synek to szybko uznasz, ze nie zamienilabys go na tysiąc dziewczynek :-)

My tez wspólnie oglądamy skoki, ja jednym okiem. Od 2h mam okropne mdłości i od razu humor mi siada.
 
Anulka byłam na 4d plus hd w 13tc i babeczka nawet nie myślała by płci sprawdzać. Na kolejne idę w 16 tyg. wtedy ma być widać jak należy i tu w uk z reguły dopiero wtedy się to sprawdza z niby 99% pewnością.
Jak masz wybór polecam hd nie 4d :tak:
 
Molia - z waga to przesada, ja schudlam 4kg w 1 trym, ostatnie 10 dni nadrobilam 600 gram. Ginekolog nie ma żadnych zastrzeżeń.
cisnienie masz ok? moze faktycznie pokontroluj puls w domu, niestety nie znam sie na tym, lekarz cos na to powiedział, widział wyniki przecież. Chyba.

Moje dwie lekarki prowadzące wymagają badań na cytomegalie. Ja miałam po potw ciazy. Musze robic co kwartał razem z toxo, nie mam żadnych przeciwcial. Choć cytomegalii sie nie leczy w ciazy niestety.

Z ważnych to jeszcze po 24tc to badanie z krzywa i piciem glukozy - tczy sie cukrzyca ciazowa nie przyplatala.

lekarz nic nie mowil mi nawet na wyniki badan nie patrzy eh takich w gnieznie mamy lekarzy ze kazdy to gorsza opinia. polozna tylko mi mowila ze tetno 129 to za wysokie w domu mam roznie ogolnie za bardzo sie martwie . dzieki to bede spokojniejsza ze nie przytylam nic jeszcze

na bol gardla ja bralam propolki i mozna jeszcze tamtum verde i plukac szalwia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny ja juz mówię dobranoc bo jutro mam bardzo wcześnie pobudke ,zeby spakowac i ogarnac reszte rzeczy dziś juz padam na ryjek ....postaram sie w miare mozliwosci zdawac relacje :-*
 
reklama


Angie
- jak byś wcześniej pisała to bym Ci wysłała , zostało mi 2 opakowania , ja już mam odstawiać , kończę tylko to co zaczęłam.

Molia - dziwny ten Twój lekarz , powinien zlecić wszystkie badania . ja robiłam cytomegalię , wyszła ujemna więc muszę powtarzać, toxo też . a jakieś witaminy Ci kazał brać ?

Katrina - mnie też już piersi nie bolą

Cwikla - współczuję teściówki …. A Nowego Jorku bym nie odpuściła :) , jeśli tylko samopoczucie by pozwoliło i nie było przeciwwskazań to czemu nie ,

Anulka - nawet nie wiedziałam że jest coś takiego jak test na płeć z moczu , na tak wczesnym etapie nie ma 100% pewności , a kiedy masz usg genetyczne ? u mnie jest na 70 % chłopczyk , myślę że dopiero na połówkowym dowiem się na 100 %

Madison - u mnie lekarz też liczy skończone tygodnie . Zazdroszczę przyjaciółce tych nart , mi tak się marzy wypad na deskę ale boje się , więc odpuszczam, odbiję sobie za rok . Nigdy nie miałam rwy , mam nadzieję że znajdziesz kogoś kto ci pomoże

Gorgusia - chciałabym mieć chociaż połowę Twojej energii :) zupełnie nie mam mocy , choć i tak jest o niebo lepiej niż było

Anusiach - :* będzie dobrze , zobaczysz !!!
 
Do góry