reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

LILITH - ja mam to krzesełko Chicco Poly Magic. Ale kupiłam je juz po pierwszym etapie, jak dziecko moze leżeć. No fajne jest nie ma co. W Polsce cena dosc wysoka, a raczej wysoka, bez dosc. Bede długo myślec czy kupić takie drugie :)

Jesli, jak widzę, jestes otwarta na wyższa polke cenowa w tych gadżetach dzieciowych to ja polecam lezaczek Baby Bjorn. Jest super. I mozna zabrać ze sobą wszedzie, składa sie jak deska.
BABYBJORN - leżaczek BALANCE SOFT MESH - Czarny / Szary 577,00 zł | scandinavianbaby.pl

Ja mam taki i taki bardziej tradycyjny co to sie sam husta i ten jest duzo praktyczniejsze i długo jak służył, wkłada sie dziecko jak do skarpety :)
 
reklama
Lilith współczuję dołka... nie lubię jak do mnie przychodzą... u mnie dziś Malutka dobrze... byłyśmy na zakupach i 2 razy na spacerze ale za to Dużutka doprowadziła mnie do szaleństwa...
Zaprosiła koleżankę... posiedziały bo miała niby mało zadane a okazało się, że prace domową odrabiałyśmy we dwie niemal 3 godziny aż do teraz!!!! Gdybym jej nie pomogła to siedziałaby do rana i wyła... i w sumie zdolna jestem do tego aby siedziała i odrabiała do skutku ale jest przeziębiona, z nosa cieknie, oczy czerwone jak u królika a do tego jutro na 8 rano i to wszystko nowi nauczyciele bo to 4 klasa - jak wyrobi sobie opinię lenia i nieuka to taką będzie potem miała... więc usunęłam jej kłodę spod nóg ale do końca tygodnia ma zakaz zapraszania dzieci do domu!!! Za chwilę zabiorę jej modem od neta i koniec laby!!!! Jeszcze pyta się mnie czy praca domowa jest dla mnie ważniejsza od tego, że ona jutro ze zmęczenia w szkole zemdleje :)))) dobrze, że zdążyłam wziąć oddech bo bym chyba rzuciła w nią kapciem...

Monya lekarz zaszalał z argumentacją nie ma co ;)

Gawit czekam na Twoją wizytę u pediatry bo sama jestem ciekawa co powie. Powodzenia jutro !!!
 
Ojej minal dzień. Leze czekam na slubnego bo bidok jeszcze w pracy. Na szczęście i nieszczęście w następnym tygodniu ma urlop i 18 września jedziemy do ambasady robic paszporty chłopakom.
Lilith szczerze polecam Peg Perego Tatamia albo siesta choc ta pierwsza bardzo droga warta swojej ceny.
Co do naszego nosidelka jest super. Maly po paru sekundach spi.
Nosidełko jest bardzo łatwe do wiązania i mam pewność że wszystko jest prawidłowo.
 
Ja juz z wyrka piszę.Inka śpi dzisiaj od 20:30 co u nas generalnie należy brać za sukces,bo wieczory mamy ciężkie.
Lulu też kibluje w wyrku,jasio wrócił dopiwro z korków.a ja czekam jeszcze aż pralka wypierze...
A sorry przepraszam starszy przybiegł spać do mnie.to nie podpiszę.
Miłego wieczoru kochane
 
Kazdy dzien niespodzianka :-) zojka mi sie obudzila zgodnie z planem po trzech godzin ach, zmienilam pieluche I zabieram ja na fotel na karmienie, a ten lobuz mi przez te piec sekunde zasnal. No i zamiast byc juz po karmieniu I kimac razem z nia to siedze jak ten duren na fotelu a ona spi mi na cycu :-) no i sumienia nie mam jej budzic bo zas pol dnia nie spala. Ech gupia ja :-))
 
A mi ktos dziecko podmienil (tfu tfu odpukac w co sie tylko da) :-) zasnela po kapaniu i jedzeniu o 21, o 2 byla pobudka na jedzenie i zasnela o 3 i spi tylko ja chyba odwyklam od takiej ilosci snu bo nie moge zasnac :-p duza spi ze mna bo po 2 przyszla do nas, Kornelia spi w kolysce ( co jest kolejnym cudem - tfu tfu odpukac :-p)
 
Gawit- u mnie też coś jakby nie tak :p zasnął po 21. Obudził się po 2 zasnął przed 4 i teraz trochę zjadł i śpi. Od wczoraj odciagam to pierwsze mleko i karmie albo na siedząco albo Antki na mnie leży. I dzieć się nie pręży. Do tego dieta i widzę że jest lepiej. Mój organizm jest w szoku po takiej dawce snu ;-)
 
:-) super wiadomości :-) nie ma to jak dobrze pospać :-)

Ja szykuję Dużutka do szkoły. Malutka siedzi w leżaczku po śniadanku :-) i ogląda świat.

Dziś robię grochówkę :-)
 
reklama
Do góry