reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Witajcie ,,,,
U nas noc nawet nawet ,Mia spala ladnie w lozeczku obudzila sie o 1na butle ,pozniej po 5 no i teraz pojadla :-)

Justynka daj znac co z malutkim ....na moje oko goraczki nie ma -bo w pupci odejmuje sie pol stopnia ,ale na katarek moze cos dadza ,,,u nas leki przeciwgoraczkowe u dzieci karza dawac dopiero od 39 stopni ,ale ja Oliverowi podawalam wczesniej ze strachu :-/

Ide ogarniac kuchnie bo moi Panowie zostawili mi tam niezly bur.....


Ania to widze ze noc mialas super :-*
 
reklama
magda współczuje tego ulewania i podduszania :-( U mnie po zmianie mleka mały ulewa rzadziej i mniej. Wczoraj wyjątkowo ulało mu się nosem. Zakończyło się to płaczem, ale szybko utuliłam szkraba i smutki odeszły w niepamięć.
Wczoraj zaliczyliśmy mały cycowy sukces. Synek ukochał sobie cyce i cały dzień na nich wisiał. I co najważniejsze najadał się, bo nie chciał później butli;-)Wieczorem podjadł, usnął po 21:00 i spał do 1:00. Kolejna pobudka dopiero po 5:00 i znów zaczęliśmy od cyca. Uwielbiam jak do nich tuli i uśmiecha;-)

No a teraz Wojtuś znów ucina drzemkę a ja idę się ogarnąć i w końcu ubrać. Miłego dnia!
 
Dziewczyny, wrocilam z ip. Niewiem czemu ale wizja zostania w szpitalu mnie przesladowala nawet w nocy mi sie to snilo.
Lekarz powiedzialze to zwykle przeziebienie, obserwowac, karmic piersia, przepisal witaminke c w kropelkach i nasivin do noska. Troche sie uspokoilam ze narazie nic sie nie dzieje ale wiadomo z dziecmi bywa tak ze w minucie sie rozchoruje.
Dziekuje dziewczyny za slowa wsparcia, jakis kryzys mam od wczoraj.
 
Dziewczyny sukces!!!!!!
Posprzatalam caly dol wraz z podlogami :-) ubralam sie ,pomalowalam ,a moja ksiezna spi :-)
Teraz biore sie za prasowanie (bleeeee)

Sierpniowa nasze dzieciaczki podobnie spia :-)

Dobra robota czeka

Justynka dobrze ze bylas ,moze troszke Cie to uspokoilo :-*
Moge spytac jaki nasivin dostalas??
Pisze tam baby czy cos takiego???
 
Nie no co ty :-* jak lekarz dal to napewno jest ok
Spytalam bo u mnie w de tez jest nasivin tylko nie pamietalam czy nazywa sie baby czy wlasnie jest w procentach
 
Hehe Sylwia nie ma szans:-) Lalka nic by Ci nie dała. Każde dziecko inne, nie wiadomo jakie się komu trafi :-):-) Ja na początku też łudziłam się, że to będzie takie proste- jedzenie, kupa, spanie- ale szybko się obudziłam z tego snu :-D:-D
Moje dziecie po spacerze śpi w wózku, a ja zaraz z mężem będziemy jeść obiad:-)
 
reklama
Hek hej.bylismy w lesie na grzybach. Znaleźlismy,nie szukajacbo zwozkiem to raczej po drozkach,5borowikow :-) Inka pospala,potem pojadla,my zjedlismy obiad w przydroznym barze,a teraz siedzimy na wypasionym placu zabaw. Pewnie koło 4 wylatujemy w domu,karmienie i dalej na dwór. Jasio znowu wieczorem wychodzi,tym razem na koncert więc wieczór z dwójką mam.
 

Załączniki

  • 1410093744727.jpg
    1410093744727.jpg
    34,9 KB · Wyświetleń: 57
  • 1410093763328.jpg
    1410093763328.jpg
    29,8 KB · Wyświetleń: 58
Do góry