reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Krochmal zrobisz z 2 lyzek maki ziemniaczanej zmieszac w szklance zimnej wody i dodac do 3 litrow gorącej przegotowanej. I to do wanienki z woda do kapieli dodac. Ja Maxa tak kapalam niewysuszylo go to.
Szukam alergenu i albo proszek albo cos co zjadlam. Mleko to samo podaje mu od tygodnia wiec chyba nie...
 
reklama
Monya nie przegrzewam ,a raczej staram sie nie ...nigdzie indziej nie ma tyllko na buzce bo w nocy lezala mi na golym dekolcie buzka i tak zasnelysmy :-/ nie bede z tym nic robila ,mam nadzieje ze samo szybko zejdzie bo nie fajnie to wyglada

A sposob na krochmal spisalam sobie moze sie przydac jak nie bedzie schodzic
 
Ja na moment :-)
Anna jeszcze Sprawdz nadmanganian potasu, taka fioletowa Woda sie robi. Nagle mu to wyszlo? Przypomnij sobie czy jakas zmiana nastapila bys mogla wylapac z czego to.
U nas od dawna uzywam mlodego plyn do plukania Bo uczulal go nasz zapachowiec. Nawet mleczko mu moje do buzi nie siadalo I teraz nie uzywam.

My Niestety tez mamy lekka potowke na glowie.. Czapki nie nosimy w ogole, cale dnie tylko body z krotkim nawet jak jest chlodno.. Odkad podrosl Troche juz nie lubi Tak cieplego..

Sierpniowa dawala linka do tej kapieli? Wybaczcie, nie pamietam. Maz kapie Dexa I filmik sie spodobal, Postanowilismy powoli, krok po kroku sprawdzic I nasz ma niezly odplyw przy takiej kapieli. Az myslimy wladowac sie z Nim pod po prostu prysznic. On kocha kapiele :-)
 
Aniu to u mnie było podobnie, co z tego, że pokarm był, jak mala sobie memłała, polizała, troche się napiła i tyle. A co do porównywania dzieci,z Adrianem tez było łagodnie, ciaża bezproblemowa a jak sie urodził to jadł, spal i tyle. A z Hania ciąża nie ciekawa ciągle coś i jak sie urodzila to tez spokoju nie ma, stres non stop. Ale może później będzie już dobrze, tak sie pocieszam.:-)

Ewcol ja tez mam w domu pomocnika, duże różnice wieku nie sa złe, zwłaszcza dla rodziców.:-D

Sylwia teraz to już z górki, ale na sierpniówke zeby się załapac, to juz nie wiele zostalo czasu.

Ewaelinka nasza Hania tez ma potówki na twarzy, co zejda to pojawiają się nowe, bo mala zasypia z policzkami przykrytymi kocykiem lub pielucha, inaczej trudno jej zasnać, spoci się i potówki jak ta lala.:-) A uwielbia ciepelko, tka jak mamusia.:-D Dzis wykapiemy ją w krochmalu i przetrzemy buzie, a jutro pewnie beda nowe gdzie indziej. Krochmal powinien stworzyc naturalna barierę ochronną, nie sądze żeby wysuszał.
 
Magda nie wiedzialam ze krochmal tworzy bariere -myslalan ze wysusza -sprobuje chodz na cialku moja nic nie ma tylko buzka :-/
A smarujecie po takiej kapieli czyms cialko ???
 
Ale się ciepło znowu zrobiło!
Madison- gdzie jesteś?
Kacper miał trądzik niemowlęcy zaraz po wyjściu ze szpitala. Antoś buziola ma zupełnie gladkiego i żadnych krostek. Delikatna wysypka tylko na brzusiu.
Nie pije mleka krowiego od trzech dni- pije sojowe. Brzuszek Antka calkiem nieźle. Jem ser biały ale ten chyba Toś toleruje.
Planuje dzis zjeść placka ziemniaczanego i zobaczymy co on na to powie.
A tak sobie cycujemy
 

Załączniki

  • 1409493417192.jpg
    1409493417192.jpg
    18 KB · Wyświetleń: 54
Gorgusia cudny widok ! Ja uwielbiam patrzec na mojego cycujacego potworka ;)
Igor tez mial tradzik niemowlecy, a Fabian narazie nic ale on ma dopiero 8 dni.
Ja po kąpieli uzywam oliwki bambino a kąpie w oliatum.
Na dworzu cieplo ale teraz cos sie u mnie zachmurzylo i chyba bedzie padac. Niedlugo przyjdzie moja mamuska z Igorem bo wczoraj spal u niej.
Nocke mielismy niezaciekawa, budzil sie maly co 1,5-2 godziny potem o 4 sie obudzil i nie spal do 6 i plakusial, raczki byly najlepsze. Ale za to dzien jest juz lepszy, choc coraz dluzsze ma czuwania ;)
Anna te krostki rowniez wygladaja tak jak by cos go uczulilo.
Przepraszam ze tak chaotycznie pisze ale jakas roztargana jestem ;p
A pytanie mam do mam ktore mialy szwy po sn, czy wam lekarz zdejmowal szwy czy polozna w domu? Bo do mnie ma przyjsc polozna i zdjac szwy jutro i troche dziwnie mi, z Igorem lekarz prowadzacy mi zdejmowal.
 
reklama
Do góry