reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Hej!
Melduję sie już z domku. Wczoraj wyszlysmy. Wybaczcie, ale nie nadrobie już. Teraz postaram sie być na bieżąco.

Bedac matka żadna pora nie jest nieludzka. Ciekawe jak bede funkcjonować w dzien jak mi już sie spac nie chce.

pozdrawiam wszystkie mamusie z dzieciaczkami na rękach i w brzuszkach :*
 
Gorgusia - nie mam już wizyty, teraz już tylko ktg w szpitalu, pierwsze w środę jak nic się nie będzie działo.

Noc spokojna, M właśnie wstaje do pracy chociaż miał nadzieję że jednak młody zechce wychodzić z brzucha i od dziś będzie urlop ;-)
 
Sylwia- to czekanie jest najgorsze. Ale to już na pewno niedługo :-)
Antek od 3 stekal... Cyc co chwila był grany. W nosku mu furczy przez to mleko uciekające chyba...
 
Dzień dobry :) jeszcze jedna taka noc a będę jak zombie :)


Musze te karmienia jakoś sensownie zaplanować i małą poprzeciagac w czasie nie może jeść posiłku dużego o 17 a potem kolo 00.00 dziś o 17 dostanie małe mleko a duże o 20 :)
 
Asiołek co to jest małe i duże mleko??:-D

u mnie coraz częściej Brysiek dojada między karmieniami najchętniej z cycucha, wczoraj i przedwczoraj o 2 w nocy a o 3 karmienie. Nie wiem ile taki maluch powinien zjadać podczas jednego karmienia ale mój zjada 60 ml do niedawna 50ml a potem jeszcze dojada w sumie dziś rano doszło do 100ml. nie wiem czy moje piersi to wytrzymają bo miałam ślicznie zaplanowane karmienia po 50ml przy jednorazowym odciąganiu 150 ml mleka a tu plan sie rypnął.;-)

dziś mój 5-latek ma dzień adaptacyjny w szkole w grupie 0-wej. Ciekawa jestem jak sobie poradzi i jak ja dam radę zaprowadzać go do szkoły od 1.09 bez pomocy męża. Muszę to jakoś rozkminić.
 
Hej :-)

Czemu zawsze jak mnie nie ma to dzieja sie takie rzeczy? Witam nowe Maluszki na swiecie. :-) a mamom gratuluje!

U nas dzien wczoraj spoko, spedzilam dzien z mama i tesciami no i ze swoja rodzinka :tak:
Wczoraj Wojciech plakal.. nie spal w dzien 5h bo go ciagle Michul budzil.. a bak zasnal to spal ciagiem 4h :sorry2:

KAMI dasz rade tylko musisz sie zoorganizowac :tak:

ASIOLEK rzeczywiscie lepiej przestawic te karmienia :tak:

GORGUSIA looo jee.. mojemu tez cos ostatnio furczy w nosku..

KARAIWINA super, ze juz w domu!

JUSTYNA hmm ciezko stwierdzic.. pobudzaj piersi laktatorem i przystawiaj malego! To mleko sie pojawi i nie poddawaj sie!

CARINE z taki Maluszkiem na sklepy? Podziwiam ze go wzielas.. ;-)

WKASIA karmienie powinno sie inormowac do 6 tygodni.. przeczekaj jeszcze ten czas

BARBARKA sliczna :-)

GORGUSIA fajnie ze chlopcy spedzaja tak czas :tak:

MADISON sama prawda co napisalas :-) widze ze u Ciebie cyrk.. oby to bylo jednorazowe!

Aha ssak wola..
 
Hej

Barbarka gratuluję!!!

U nas sukces ze smokiem :D małej podpasował taki płaski z Aventu.

Mój mąż wrócił dziś do pracy po urlopie i jestem sama :/
 
reklama
Asiołku - ja też karmię butelką, tylko moje odciągam laktatorem a dokarmiam modyfikowanym. U nas nie ma czegoś takiego jak posiłek duży czy mały :) Ma dostać tyle ile potrzebuje bo jest wycie i nie ma spania :-)

WKasia - ja mam za duży biust i Emilka ma problem z ogarnięciem to odciągam laktatorem i daję jej w butelce, szkoda w sumie, żeby się porządny pokarm marnował skoro jest a mała nie chce z cyca, resztę daję jej mleko Nestle Nan Pro 1, w sumie nie wiem czy to nie jest takie złe rozwiązanie, skoro niemowlakom karmionym tylko pokarmem matki trzeba podawać różne witaminy, to może lepiej i nie ukrywam wygodniej dać w nocy buteleczkę takiego gotowego, które te witaminy już w składzie ma?

Emilce coś chodzi skórka ze stópek, nie wiem czemu, całe ciałko ma różowe, gładziutkie a na stópkach się łuszczy, posmarowałam Bepanthenem, ale skąd i dlaczego tak? We wtorek idę na wizytę do pediatry to może coś powie, chyba, że któraś z Was już coś takiego u swojego maluszka zaobserwowała?

Poza tym małżonek wymyślił drugie imię, będzie po jego babci i nie jest źle, oficjalnie idziemy zarejestrować Emilię Annę :-)
 
Do góry