reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Oj barbarka, cudne maleństwo :-)

Faisca - tez bym chciała żeby młody wyszedł. Cały dzień plamie na brązowo i ciekawe czy coś się rozkręci czy czeka mnie jeszcze kilka dni oczekiwania.
 
O kurcze co tu sie dzieje:-) co za suprisy :-) dziewczyny gratuluje.
U mnie lipa, do ciaglego bolu kregoslupa i. Podbrzusza sie juz przyzwyczailam. Moja tesciowa przyjechala i chyba chce mnie wykonczyc. dobra kobieta ale meczaca , duzo gada a ja nawet swoich mysli nie slysze :banghead: drugi dzien spalam po 4 godziny - inaczej sie nie da bo ona to jakis zombie chodzi w nocy itp a ja z nia. Jestem mega zmeczona ,ze jak juz pisalam do tego bolu przywyklam.
 
Sylwia, Katrina- ale przynajmniej macie jakieś symptomy zbliżającego sie porodu, wiec pewnie cos sie lada moment zadzieje :tak: A u mnie nic i jeszcze, mimo ze sobie obiecałam nie zaglądać do internetu, to poczytałam co moze oznaczać to malowodzie :baffled: chyba bede sie jutro z nimi wyklocala o wcześniejsze wywołanie porodu.
 
Wkasia współczuję dolegliwości piersiowych. Nie rezygnuj może jeszcze z karmienia może niedługo wszystko się ustabilizuje. Życzę Ci tego!

Lubię takie historie o ekspresowych porodach :)))


Katrina może nieco rumu do herbatki polepszy sen teściowej :))))

Ja bym już chętnie poszła spać... ale czekam aż Mała się obudzi na mleko. Dziś miała gorszy dzień... niestety Biogaia dala nam popalić w związku z biegunkami jakie Oliwkę dopadły. Tak sobie myślimy, że to pewnie olej słonecznikowy, który jest nośnikiem tego probiotyku.

Nasza oliwka waży już 3800 a wypisywana była z wagą 3350. Daliśmy dziś jej jedną porcję 120 ml ale skończyło się marnie bo brzuszek jej z przejedzenia dokuczał i nosiliśmy na zmianę aż się uspałą i teraz śpi do tej pory... a jadła o 17:00 ... liczę na to, że do 22 się przebudzi zje i znowu grzecznie zaśnie obok Mamusi :)))) bo Tata już w trybie pracowym jest czyli kładzie się spać o 19:00 W końcu o 3:00 musi być w pracy...
 
Madison jak madrze napisane:-D no i tak wlasnie wygladal moj dzisiejszy wypad do galerii:-) hardcore poprostu!
justyna, barbarka to sie uwineliscie.super :-) gratuluje

mamy juz ubranko na chrzest, ale juz skapitulowalam w pewnym momencie bo nic nie moglam znalesc...
siebie tez ubralam, choc poszukiwania i przymierzanie ciuchów w niemowlakiem to okropienstwo...obym szybko tego robic nie musiala...
potem bylismy u znajomych a teraz grzecznie ide spac bo i dzieci spia...dobranoc
 
Ja juz oporzadzona więc mam czas żeby na trochę wejść. Malutka urodziła się dość duża, 3995g. Musieli mi założyć jeden szew.
Mój synek jest na maxa zazdrosny, nie mogę przy nim trzymać małej bo rwie się do niej :/ w cyckach to mam zero pokarmu, obwisle jak u starej babki.
Faisca twoja kolej!
 
A ja chyba sama małą zaraz obudzę .... w końcu 6 godzin za chwilkę minie od ostatniego posiłku.

Madison mi też bardzo podobało się to co napisałaś :)

Carine super, że ubrani jesteście :)
 
reklama
Dziewczyny poddalam sie i poszlam po mm :( maly wisial na cycu od 19 do teraz. Plakal wiercil sie prezyl a w brzuszku burczalo. Az cos mi sie robilo. I wypil 10 ml mm i jaki spokojny.
 
Do góry