reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Sawi - jak widać na inflanckiej można opłacić położna. Nie było z tym żadnych problemów. Skontaktowalam się z jedną z nich i tyle, powiedziała co i jak. Chyba zamawialam ja juz w marcu a w czerwcu się spotkalysmy.

Barbarka - u mnie też bez zmian, nie czuje żebym zaraz miała rodzić...
 
Ostatnia edycja:
Witam sie i ja z rana. Jade dzis odebrac gbs bo juz jest, ciekawa jestem jak tam wynik.
Dziewczyny i u mnie oznak porodu zero, nawet mojego m mi sie molestowac nie chce bo jakos nie czuje zeby cos to dalo, wczoraj mowilam nawet do mojego ze ja to chyba sie juz nastawilam ze znowu urodze po terminie i ze znowu mi wywolaja :/
Mojemu Igorowi tez jakies szmery wymyslala pediatra podczas choroby i tez sie zestresowalam a potem na kontroli sie okazalo ze jej sie wydawlo ;/
Ewaelinka mam nadzieje ze szybko wyjdziecie do domu, nie lubie widoku dzieciatka kolo jakies aparatury ;/ ale piekna malutka.
Annias piekne to twoje cudo.

Ciekawe kiedy ja sie bede mogla chwalic moim maluchem.

A ja nadal nie mam imienia dla synka ;) z m nie mozemy dojsc do porozumienia, i stwierdzialam ze jak juz zobaczymy malucha to go nazwiemy ;p choc ja caly czas stawiam na Fabiana ;p
 
Boże jest po 9 a ja już 3,5 h nie śpię. Mój synek wstał razem z ojcem... oczywiście dałam mu wolną rękę w postaci telefonu i ogólnego bałaganu w sypialni a i tak co chwile wchodził mi na łóżko żeby sprawdzić co u mnie. Także ani się nie zdrzemnelam a do tego mam na podłodze wszystko co się dało. Nawet szafe wnękową z butami otworzył :/ ale to później, teraz zanioslam go babci i idę spać. Mam nadzieje że się uda.

Justyna ja też jeszcze mam problem z imieniem. Mamy 4 główne i cały czas zmieniamy.

Dziś 5 dzień po terminie. Oby do wizyty...
 
Odkryłam dzisiaj co uspokaja mojego synka- na kangurka i mamusia skacze na piłce:-) Dziewczyny czy Wy też takie zestresowane przy tym dziecku jesteście? Ja się cały czas gdzieś w środku denerwuje, że mogę nie dać rady. Ten szpital tak mnie roztroił, że powątpiewam w siebie. Oby w ciągu tygodnia się unormowało.
 
Hej

Jutro z Wojtkiem idziemy do lekarza.. jego ulewanie przekracza granice :-( nie zdaze go podniesc do odbicia a juz jestesmy w mleku.. a po ulaniu znowu chce jesc a skad ja mam mu wziac tego mleka? Eh

BARBARKA to odpoczywaj

SIERPNIOWA ja tak nie mam, spokoj i luz. Ale u Ciebie to tez inna sprawa wiec masz do tego prawo.. bedzie dobrze!

EWAELINKA wole sobie tego nie wyobrazac.. zdrowka!

ANNIAS gratki :-)

GORGUSIA ja czrkam az bedzie przesypiac cala noc :-) choc dzisiaj budzil sie 2, 5 i 7.30 wiec git

JUSTYNA oby gbs byl ujemny!

FIUFIU Ty smoczkowa mamo :-p moj tez probuje ale nie pozwalam.. Michal ze mnie zrobil smoczka i nie mialam zycia :sorry2:

Kiede tak czytam co u ciezarowek to tak mi sie dziwnie robi.. ja juz msc po porodzie i dzieć prawie odchowany ;-)

Buzka
 
Sawi - jak widać na inflanckiej można opłacić położna. Nie było z tym żadnych problemów. Skontaktowalam się z jedną z nich i tyle, powiedziała co i jak. Chyba zamawialam ja juz w marcu a w czerwcu się spotkalysmy.

Barbarka - u mnie też bez zmian, nie czuje żebym zaraz miała rodzić...
młodszą córkę tam rodziłam w 2011 i trafiła mi sie naprawdę fajna położna ale teraz nawet nie pamietam imienia,młoda dziewczyna o nietypowej urodzie....a kto wie może trafie na nią i teraz:-D

sylwia coś działasz na przyspieszenie porodu?
czy czekasz na spokojnie
bo ja z początkiem września zaczne małą wyganiać bo już mi ciężko i kto wie może się spotkamy na porodówce :-D
 
Natkusia- oby lekarz cos poradził.
Kac pieewsza noc przespał jak miał 13msc,więc nastawiam się na długie niespanie. Dziś ze zmęczenia jestem nerwowa i brak mi do Kacpra cierpliwości....
Antek nie chce smoczka,ale ja nie nalegam bo cyca nie nadużywa.
 
My już po wizycie położnej:-D Brysik przekroczył magiczną wagę 3 kg (3090g obecnie). Mamy dziś wizytę w poradni ryzyka okołoporodowego.

Mam pytanie czy któraś z Was stosowała glukozę do wypłukania bilirubiny????? Mi pediatra zalecała przy Dominiku , u Bryśka nadal widoczna jest żółtaczka :no: wycztałam na innym forum , że może się urzymywać nawet do 6 tyg. Podobno podają też luminal w małych dawkach wspomaga wątrobę

Sierpniowa to normalna reakcja poszitalna zwątpienie-nie przejmuj sie minie , nikt nie jest w stanie lepiej zrozumieć i zająć sie własnym dzieckiem niz jego matka:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
GORGUSIA nasz Michas zaczal przesypiac nocki po 3 mscu ale on na mm wiec nie licze ze Wojtek szybko zacznie ;-) ma szczescie na razie na nocki nie mam co narzekac i oby sie nie pogorszylo..

KAMI my bylismy dlugo żólci.. pediatra wspominala o glukozie ale z racji ze maly tylko na cycu to zrezygnowala zeby czasem nie przyzwyczail sie do butli. Ale pamietam ze Michalowi podawalam :tak:
 
Do góry