reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Witam woeczornie z kliniki dzieciecej:-(
Ja drugi dzien z malutka jestem na odziale, powod-tak zwrocila ze wszystko wyszlo noskiem i az zaczela siniec -to bylo straszne -wezwalismy karetke i teraz dla formalnosci jestem by wszystko sprawdzic -niby mi tlumacza ze tak sie zdarza ,,,ale ja chyba juz nocy nie przespie przezzzzz dlugi czas
Dzis zrobili Misi rentgen plucek by sprawdzic czy nic tam nie zostalo i dali mi inhalator z pary by oczyscic wszystko do konca
Mozliwe ze jutro wyjdziemy


Trzymam kciuki za rodzace !!!!!!!!
Gratuluje Rozpakowanym:-*

Caluje
 
Ewelinka tule! Zdrówka dla niuni!
Moja tak się przewraca że cały brzuch faluje, pewnie zaraz będę wymiotowac. Oznak zbliżającego się porodu brak. Zawsze mi się wydawało że poród wygląda tak że w niespodziewanym momencie odchodzą wody, od razu zaczynają się bóle a potem ledwo taksówką zdążasz do szpitala. A tu rzeczywistość taka brutalna.

Idę poczuć się jak królowa i posiedzę na tronie bo pewnie po tych przewrotach małej zaraz mnie przeczysci :/
 
Barbarka pociesze Cie moze mysla ze juz blizej niz dalej :-)
A ksiazkowy porod ----no coz trafia sie nielicznym ;-)

A co do tronu to az zazdroszcze bo ja w miejscach obcych mam z tym duzy problemmmm i juz sie nie umiem doczekac swojego
O rany. Jaki temat ;-)
 
Moja Mia -
 

Załączniki

  • 1408398538400.jpg
    1408398538400.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 76
Ja też tylko u siebie :) jak to się mówi krecik z dziury nie chce wyjść na obcym terenie ;) temat jak temat, podyskutowac o cycowaniu nie moge to chociaż w sprawie kupy mogę się wypowiedzieć ;)

Słodka niunia! Ale nie cierpię widoku dzieci a obok jakiś monitorów... powinna leżeć w łóżeczku z misiami a nie..oby jutro do domku!
 
Ostatnia edycja:
Pierwsza wspólna noc z dzidziusiem za nami. Na razie nie ma tragedii. Spodziewałam się wycia przez całą noc. A tak mały 4 razy mnie obudził, z czego raz trochę się rozwył. Uf... cała jestem w stresie :-) przywykłam do szpitala, teraz muszę i ja i mały dostosować się do życia w domku.
I nawet kilka godzin spałam, szał:-) Oczywiście pierwszy mój sen- że zasnęłam z dzieckiem na kanapie, a dziecko mi z niej spadło:-)
 
reklama
Kaspian moja Agatka tez miala szmery na serduszku. Do dzis pamietam moje przerazenie,gdy jechalismy na echo. Na szczescie okazalo sie,ze taka ma budowe serduszka(to struny rzekome).
Moje dziecko mnie rozpieszcza znow obudzila sie tylko raz w nocy i o wpol do siodmej. Po pierwszym tygodniu myslalam,ze zwariuje z niewyspania.oby jej tak zostalo.
Za chwile zbieramy sie do labo na bilirubine-juz sie boje.
 
Ostatnia edycja:
Do góry