reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Ewcol gratuluję!
Fiufiu kibicuje! Nawet sie stosownie obudzilam i czuję sie jak na meczu!
Nie wiem juz komu kibicowac wiec ogolnie powodzenia!

Asiolek qrcze przepraszam, ze mnie zle zrozumialas i wogóle nie o to faktycznie mi chodzilo! Jasne ze dzieki za rady, ktore uwazam za madre i cenne. Odnosnie trudnych chwill poprostu tak mnie naszlo cos na ksztalt zazdrosci moze bo ja tak nie potrafie wywalic na forum do konca co przeszlam, moze faktycznie moja przezycia bylyby mniej szlachetne, nie godne zasmiecania tu dzieciowych tematow itd wiec sorki jeszcze raz! Nie bierz tego do siebie! Moze powinnam odpoczac troche od forum bo za bardzo sie wkrecilam i żyję tym i ciagle zagladam nawet jak nie pisze...a przecież to jest znajomosc wirtualna tylko i czesto post moze byc niezrozumialy bo nie dobrze sformulowany czy pozbawiony sensu przez glupie emocje, hormony. Chodzilo mi tylko o to ze kazda z nas ma swoje traumy lub co gorsza moze miec je dopiero przed sobą i nieważne juz! Trzymajcie sie ciepło! Nie chcialam nikogo urazić:-) Rodzcie zdrowe dzieci! Powodzenia:-) i dziękuję za wsparcie!
Aha Anna trzymaj sie bo jak ty rodzilas w 42tc to zeby sytuacja sie nie powtórzyła! Ja byc moze znowu doczolgam sie do 41 tc kto wie...o ile nic wczesniej sie nie wydazy!
 
Angie Tulę! Każdy ma swoją historię... A jakieś fragmenty z życia top jeszcze nie nasz pelny obraz... Niektóre wirtualne znajomości są ze mną od lat :-) dlatego nie uważam, że takie całkiem obce jesteśmy :-) towarzyszymy sobie w jednym z najważniejszych życiowych momentów :-)

Fiuu &&& daj znać jak tylko będziesz mogła...
 
Ostatnia edycja:
Nadrobiłam was trochę w takcie karmienia i o!! Telenowela!

Ewcol kochana, gratulacje!!! Ciężką miała ciążę, ale nagroda już w Twoich ramionach :)

Fiufiu, specjalnie dla Ciebie będę dziś tu częściej zaglądać :D

Anna, &&&& za rozkręcenie akcji!

Kaspian??? Jakiś krótki, acz pozytywny post :D

U nas znośnie. Wczoraj zaliczyliśmy pierwszy spacerek, który trwał "aż" 15 minut - do parku i z powrotem, bo mała się rozdarła o cyca.
Wczoraj już ani razu nie dawałam butli, tylko pierś :) więc chyba będzie ssak z tej mojej Ewci :)
 
Ale noc! Kaspian- cudownie! Gratuluję :-*
Fiuu- czekam na wieści.
Ja potanczylam i wynika z tego tylko tyle,że jeszcze bardziej mnie miednica boli. Mam dość. A jak tyle Was się sypie to zaczynam zazdrościć. O.
 
reklama
Do góry