reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Witam;)
Melduje, że nadal jestem w szpitalu:/
Akcja coś się nie rozkręca, a mimo wszystko muszę tu tkwić ...
Gratuluję wszystkim wypakowanym mamusiom i troszkę ' zazdraszczam' ;)
Podczytuję ile mogę i trzymam kciuki!!!;)
 
reklama
Marlenkus... pewnie masz już dość ale jak nie ma wyjścia to nie ma :( Ściskam ciepło i życzę mimo wszystko pogody ducha :) już ostatnia prosta..

Madison jeszcze raz wszystkiego najlepszego :)))) Złóż życzenia Synkowi i ucałuj Dziewczynki :))))


Podobała mi się ta nocna akcja :))) ja oczywiście nie miałabym tyle odwagi na rycynowy :)))) ale jak widać nasza Fiuu ma jaja ;))) i poszło po jej myśli :)))
Super tak o poranku przeczytać, że już troje dzieci kolejnych jest po tej stronie :))) Ewcol, Fiuu, Kaspian jeszcze raz gratuluję i bardzo się cieszę :))))

Kahaka :) coś tym lipcu jest :))) może rzeczywiście z uwagi na upalano-burzowe lato i skoki ciśnienia... taką mamy owocną końcówkę lipca :)))

Ja na razie cieszę się świadomością ukończenia 37 tygodnia ciąży... ale jeszcze się nie wybieram rodzić... chciałabym doczekać do terminu cc... na spokojnie się przygotować i pojechać na określoną godzinę ;)))) ale moje skurcze codzienne są coraz częstsze i bardziej bolesne więc mogę sobie chcieć ;) będzie co ma być ;) ale mogę rodzić w mojej Klinice z moim lekarzem :) uff ufff uff

Miłego dnia Mamusie rozpakowane i nierozpakowane :))))
 
Madison...Sto lat dla pierworodnego!

Ja też nie miałabym odwagi, żeby łyknąć ten olejek i póki co uważam, że jest coś magicznego w tym, że dziecko "decyduje" o swojej dacie urodzin. Jeszcze lipiec wiec nie przebieram za często nóżkami ze zniecierpliwienia.
 
Ja przebieram :)) ale olejek hmm trochę poczytałam i czasami działa, czasami nie. Do tego fiuu miała już przygotowanie - czop odszedł, mega rozwarcie i zdaje się brak szyjki. W innym wypadku to może nie zdać egzaminu :))

Ale fajnie :D
 
Madison wszystkiego najlepszego dla synka i udanej imprezki kochana:tak::-)

Nadrobić to ja nawet nie próbuję :-D Zostawić Was na jeden dzień a tu takie historie:-)
Proszę bardzo jaka owocna noc. To teraz które następne na "rodzinny" poród?
Witajcie z rana kochane brzuchatki.
 
Madison sto lat dla młodzieńca!
Ja juz po kąpieli,jak fajnie być na chodzie :-)
No więc porod był naturalny i chyba to był najbardziej świadomy akt w moim krótkim życiu. Przez to,że musiałam czekać na rozwarcie od 4-10cm to trochę sie naplakalam,pouzalalam nad sobą,blagalam o to by zabrali to że mnie. Świetna miałam położona,która patrząc mi głęboko w oczy mówiła :iza dasz radę.
Irena wylądowała od razu na moim brzuchu, jasio sie rozplakal (w ogóle bardzo mi pomógł,wspierał,masowal stanął ma wysokości zadania). Ogólnie,mam tysiąc szwów,moja pochwa sie nadaje tylko do telewizji,zeby mi plastyke zrobili za free ale jestem z siebie bardzo,bardzo dumna. Na razie nie mogę uwierzyć,że taki pomarszczony mongolski pyszczek,to moje dziecko. Muszę sie oswoić.

Po kim ona ma czarne włosy i ciemne oczy?????
 
reklama
Fiuu- jeszcze raz gratuluję. Dumna jestem z Ciebie.
Ale to była noc....
Kaspian- odezwij się jak będziesz mogła. Skoro Ty się wysypałaś teraz to jest szansa i dla mnie ;-)

Wesele spoko....ale. Mojego M coś uzarlo w kostkę i ma banke i ledwo chodzi. Do tego wypadł mu dysk i jest tak obolały ,że możecie MI współczuć. Od dziś to ja daje na luz i mieli koło mnie skakać. Wygląda na to że nie mam na co liczyć....
 
Do góry