reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Hejka!
Ewelinka - e no nie ma co! śniadanko wypasione! ale bardziej mnie zaciekawiło to 2 zdjęcie... czy Ty czujesz te skurcze? bo na ktg wyglądają bardzo regularne... :)
Gorgusia - fajnie że się wybawiłaś, podziwiam. Widzisz szkoda że nie grał mój zespolik - to by się nie dało siedzieć hehe - tak nieskromnie zasolę a co! ale teraz dzialaność zawieszona (chwilowo oczywiście!!!) ze względu na hm... brak mobilności wokalistki :zawstydzona/y:
Dziś też mi jakoś dziwnie bo moja starsza pociecha również nocowała u babci. Ale najważniejsze że ona zadowolona
FiuFiu - ja wczoraj miałam taki sam dzień jak piszesz. Wszystko bolało, płakać mi się chciało i ta twarz właśnie - mega spuchnięta! ale dziś juz lepiej. Może to pogoda? Trzymam kciuki aby poród wypadł jednak tak abyż nie była sama.
Dziewczyny z moja cierpliwością też jest nieciekawie więc nie miejcie specjalnych wyrzutów sumienia, nasi bliscy muszą to jakoś przetrzymać. Już niedługo. Potem - mam nadzieję - wszystko wróci na właściwy tor.
Idę wcinać jajeczniczkę mężula, korzystam z jego przejawów dobroci ile wlezie bo nie wiadomo kiedy się skończą...
 
reklama
Fiuu- może zimną pieluche na facjate połóż? Ja wczoraj miałam spuchniete oczy ale po kremach przezlo. A kiedy Twój Jaś wyjeżdża? I kiedy wraca?
 
Gorgusia fajnie ,ze troszke sie wybawilas !!!podziwiam Cie !!!!!
Natkusia Wojtusiowi sie odwidzialo hehehe -podejrzewam ze ja bede miala tak samo ,,,,

Ulika skurcze odczuwam ,ale szczerze Ci powiem ze ja juz sie chyba przyzwyczailam ,,,bol jest taki jakbym miala okres ,pobolewa dolna czesc brzucha i promieniuje na uda przy teardnieniach brzucha bol przechodzi przez kregoslup ,,,ale wszystko w granicach do wytrzymania ,nie zwijam sie nie piszcze ---chodz przed chwila mnie sie spytali czy boli ja im ze tak ok mialam wrazenie ze wygladam jak kosmitka ----licze na to ze ktos przyjdzie mi cos powiedziec wiecej bo narazie dostalam znowu magnez do wypicia
 
Carine :) w przyszłym roku ja też się nastawiam na nieco odmienne lato :) chciałabym aby było fajne i z urlopem nad morzem :)

Wkasia ściskam nie przejmuj się...

Marlenkus
smacznego grillowania :) polecam boczniaki z grilla w oliwie z oliwek soli i czosnku :) pyszka :)

Ewaelinka
jak dobrze, że się wyspałaś :) z Twoimi dolegliwościami to naprawdę dobra wiadomość :)))) śniadanko wygląda przyzwoicie skurcze też ;)

Fiuu współczuję opuchlizn... ja też predysponuję do takiego stanu... niestety :(

Martyna93 polecam jednak fryzjera... obcy człowiek to jednak obcy :)

Naktusia dzień dobry donoszona Mamo :)))) jak to fajnie być już w terminie :)))

Gorgusia cieszę się, że się dobrze bawiłaś wyglądałaś cudownie :)))) podziwiam za te szpilki i tańce :) mnie musieliby taczką z parkietu zwieźć ;)

Ulika
korzystaj korzystaj :) ja też jestem ostatnio bardzo nerwowa... hormony dają czadu :)

Dzień dobry :) noc miałąm pełną pobudek ale jak zasnęłam nad ranem to do 9:00 :)
Maja wczoraj spadła ze schodów i poobijała sobie kość ogonową - ma sińca na pośladku... dziś obserwuję czy wszystkie kosteczki całe... dzielna ta moja Dziewczynka :) tylko chwilkę pochlipała... ale wystraszyłyśmy się obie... poślizgnęła się na reklamie które ktoś wysypał na klatce schodowej...
Mąż śpi po weselu jak wstanie to może jeszcze na małe zakupy go wyciągnę. Muszę kupić Mai kilka rzeczy na kolonie. Ponieważ z każdym dniem dolegliwości przybywa to mimo, iż wyjazd dopiero 19 lipca - wolę już być przygotowana...
Myślę, że dziś skończę pokoik Oliwki i wkleję zdjęcia :))))

Miłego dnia :)
 
W Krakowie upał ale mnie to w sumie pasi, lubię ciepełko :-) Na parapecie po wschodniej stronie mam 38 stopni :-)

Wczoraj pojadłam sobie arbuza to nic dziwnego, że potem w nocy zasuwałam co 2 godziny do toalety, ale to w sumie już norma.

Dziś sobie mój D. przypomniał, że mamy pierwszą miesięcznicę ślubu, ciekawe jak długo mu się taka super pamięć utrzyma :-D
 
Cześć.

Ja wyspana, oczywiście w nocy kilka kursów do łazienki, ale pobudka o 8.50. Nie pamiętam kiedy tak długo spałam...

Ewaelinka te moje prace teraz to pikuś, godzina - dwie jak mam siły i ochotę. Najcięższe prace już zrobione przez tatę, teraz muszę tylko wałkiem pomachać.

Niestety jak muszę choć jedną konkretną rzecz w ciągu dnia zrobić, ten typ tak ma...

Julian w nocy znów miał lekką gorączkę, ale do rana sama mu przeszła. Mój dzieć antylekowy jest i musi czuć się bardzo źle, żeby poprosić o nurofen w syropie.

Miłej niedzieli.
 
martyna a ja ta rurke wyparzylam:sorry2:
fiufiu nie we wszystkich szpitalach tak jest..ja mialam sniadanka tak jak Ewelinka:-)
natkusia widze ze synus robi na przekór mamusi:-D

czajnik mi się przegrzał, nie mam w czym wody na herbate zagotowac...a potem mam miec gosci, noż kurcze pieczone....
 
reklama
Ma_DUnia zdrówka dla synka!

Carine w garnku też da się wodę zagotować... herbatkę i kawkę możesz zrobić już teraz a potem podać mrożoną z lodem :))))

Kiedy ten mój mąż wstanie... śpi teraz w dzidziowym i blokuje mi dostęp ihihihih :)


aaaaaa marzec 2015 się pojawił...

Ewcol odezwij się do nas npisz jak tam sprawy z autem i atmosfera domowa.

Monia456 czy już u Ciebie ok? Jak nastrój?
 
Ostatnia edycja:
Do góry