reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Witajcie kuleczki !!!!!!!
Ja przyznaje ze SIE WYSPALAM !!!!!!!sama sie dziwie ,ale i w szpitalu sie da :-)tym bardziej ze leze blisko okna -otwartego na osciez i docieralo do mnie troszke powietrza :-)
Gorgusia -zamelduj sie po imprezie ;-)
Ania dojechaliscie do tego lekarza ??
Marlenkus udanego grilowania :-) odloz dla mnie kawalek kielbaski ;-)
WKasia bo z tymi naszymi chlipami tak jest -mi sie dwa dni temu oberwalo ,a teraz to jaka ja kochana jestem-to chyba Panowie maja cos nie tak z hormonami :-/
Carine to musial byc super klimat -czasem lubie takie dzwieki :-)

Monya twoj plan dzialania na dzis jest super !!!!!trzymaj tak dalej :-D

Izis zjem Cie dzisiaj za napisanie slowa "pierogi"
Blaaaaaa chyba zrezygnuje dzis z odwiedzin i zagnam mame do kuchni aleeeeee mi sie zachcialo ;-/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam sie z rana. Oj wodze niedziela zapowiada sie marudnie. U mnie noc z bólami nog,skurczami lydek,bólem krocza..standardzik. ale najgorsze jest to,że mi twarz spuchla...mam nos jak potwór,skóra doslata łojotoku,usta zrobiły sie wielkie, wory pod oczami...wyglądam okropnie. Ją wam mówię,znając moje szczęście urodze jak jasio wyjedzie i będę sama jak palecna porodowce...
 
Witajcie Kochane:*:*
U nas od rana "Muzyczny budzik" :-p Próbowałam wieczorem i rano ściąć Dominika maszynką delikatnie podciąć bo już ma b. długie włoski ale nie wiem co mu się stało - histeria na widok maszynki i machanie głową na wszystkie strony :-( ja pierdziele nie ma co marzyć o fryzjerze skoro nie daje się w domu obciąć... :no: Tylko się zdenerwowałam jak mi tą głową tak kręcił, a ostatnio nie wiem czemu nie mogę zapanować nad nerwami i .... później mam wyrzuty sumienia :-( Nie wiem co się dzieje..

Ewelinka- trzymaj się w szpitalu Kochana, ale widzę, że humorek dobry, więc do przodu :tak:

Gorgusia- fajnie wyglądałaś ;-)

Izis, Natkusia, Madison- jaki nabyłyście ten laktator ? Izis tej rurki się nie wyparza, jeśli to to co mam na mysli, taka długa przezroczysta, która łączy pompę z resztą. Wyparza się tylko cześci, które maja bezpośredni kontakt z mlekiem. Mogłabys sobie tą rurkę uszkodzić.

Ja mam LOVI PROLACTIS elektryczny i super jest polecam, miałam w pierwszej ciąży i byłam mega zadowolona, bardziej niż z Aventu elektrycznego bo uratował mi laktację po szpitalu.

Co do chrztu - to dla nas najlepszy okres na tą uroczystość to 3 msc życia dziecka, nie pamiętam, żeby w kościele był jakiś problem, ale to był sierpień więc było super cieplutko :-) Teraz chcemy w połowie listopada albo przed świętami.
 
Oj fiufiu :-**** ja pytalam o moja opuchlizne i polozna jedyne co powiedziala to ze polewanie raz zimna raz cieplejsza woda moze przyniesc troszke ulgii a tak to niestety musimy sie meczyc :-(
Mam nadzieje ze szybko Ci przejdzie !!! :-*

Szpitalne sniadanko -smacznego :-*
 

Załączniki

  • 1404625992724.jpg
    1404625992724.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 66
Ewaelinka jak niewiele trzeba,zeby śniadanie dobrze wyglądało. Ty wiesz,co u nas daja za śmieci (btw mój znajomy w styczniu spędził miesiąc w szpitalu, równo 30dni. Schudł 12 kg...no comments.
Martyna a u fryzjera jednak nie będzie lepiej,bo mamie zawsze można uciec,a obcej fryzjerce,to niekoniecznie. Albo idź do takiego fryzjera dla dzieci jak masz możliwosc...
 
Martyna ja tez tak mysle w domu to cos innego ,jednak fryzjerka to ktos nowy i nowe miejsce ,dla dziecka to powod by grzecznie siedziec te ok 15 minut :-/ ;-)

Ja na sniadanko na razie patrze bo podpieli mi ctg i tammm znowu goryyyy ,ale dziwne bo nawet az tak nie bola ja naprawde chyba sie przyzwyczailam
 
Czesc dziewczyny :-)

Melduje, że zyje i to w dwupaku ;-)
Wczoraj caly dzien bylam ma nogach az mi kregoslup i nogi odpadaly.. Michas sie najadl na urodzinach slodyczy, ciasteczek i w efekcie o 21.30 placz bo go brzuch boli i pad dopiero ok 23. A ja jak wrak czlowieka ;-)

EWAELINKA widze ze ladne slurcze i sie zapisuja.. a sniadanie no coz, nie wkurzaj ludzi :-p

MARTYNA ja tez mam Lovi Prolactis ale jeszcze go nie wyparzalam i nie skladalam ale zakochalam sie juz w nim ;-)

FIUFIU oby Twoje przeczucia sie nie sprawdzily i Jasio byl :tak:

MARLENKUS udanego dnia :-)

WKASIA jeszcze troche i bedzie koniec.. musicie wytrzymac!

CARINE koniecznie poszalejemy w przyszlym roku :-) ja juz wakacji nie umiem sie doczekac

MONYA milego leniuchowania!

IZIS jak zrobisz pierogi to podeslij pare ;-)

MADISON super, że w Tobie tyle optymizmu :-)

ANGIE na pewno bedzie dobrze!

A ja Wam powiem, że wczoraj mimo latania caly dzien i odstawieniu tabletek nie mialam skurczy :sorry2: moze 4 razy mi stwardnial brzuch i tyle.. cos mi sie wydaje, że Wojtus nie ma zamiaru wychodzic a dobrze by bylo jakby urodzil sie do tygodnia bo moj G. ma tak urlop i od razu by wzial kolejne 2tyg :-) no zobaczymy
 
reklama
Dzień dobry :-) Melduje się cała i zdrowa po imprezie :-) Wróciliśmy koło 5. Ogólnie wesele takie sobie,bo orkiestra grała głupoty,ale może to i lepiej bo troszkę mniej się bawiłam ;-) Ale tylko troszkę bo w sumie i tak dużo tańcowaliśmy. Antek tylko przy stole dawał mocno znać o swojej obecności. Ciekawa jestem czy 26.07 na weselu też będę tak dylowac :p Dziękuje Wam za miłe słowa. Jesteście kochane :-*

Ewaelinka- no no jakie górki! Kochana,a który to u Ciebie tc? Mnie w sniadaniach szpitalnych rozwalały dwa plastry wędliny i 3 kromki chleba :p

Madison- szalenie się cieszę,że u Was tak dobrze. Buziaki dla Was!

Natkusia- Wojtus zmienił plany urodzeniowe :-) Niech jeszcze posiedzi. W końcu tam mu dobrze.

Ciekawe jak nasza druga weselniczka. Katarina? Chyba Ty się bawiłaś?

Boszsz...Kacper u babci a mi tak dziwnie pusto bez tego mojego Promyczka....
 
Do góry