reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

GORGUSIA - znamy ta sukienkę ;) Czyli sie jednak zdecydowałas. Dobrze, ze pogoda na nia idealna.
Super wyglądasz, niektórym ciaza służy bardzo, a innym jeszcze bardziej :)

MONIA - ze smutami tez tu czasem warto wpaść. Ktos pocieszy, ktos da kopa w dupę, a kto nie chce nie przeczyta :)
Ja tu cały tydzien o tym samym, a dziewczyny dzielnie znoszą i wspierają :)

FIUUFIUU - a czego Ty sie tak boisz?

M. wlasnie pojechał do szpitala z transportem mleka i kocykow i rozkow. Wiem, ze nie powinnam sie tak napalac, ale moze jutro jak pojedziemy to dziewczyny bedą poza wylegarkami :)

Tydzien temu o tej porze byłam w ciazy. Ostatnią noc...
Nie zdążyłam sie tak mentalnie pożegnać z tym stanem, z byciem w ciazy. Tym bardziej, ze całość rozegrała sie w 1h45 min.
To zagraża czwartym dzieckiem ;)

Wieczorem godzinę zabieralam sie do ściągnięcia mleka. Tak mi sie nie chciało. Karmienie mm musi byc duzo duzo prostsze.
Jak sie wreszcie zebralam to mi tylko 140ml wyszło i to po ściąganiu z 6 piersi (po trzy razy z każdej) przez ponad godzinę. Chyba musze częściej ściągać. Ale tak mnie tyłek boli od ciągłego siedzenia z tym laktatorem...
 
reklama
Ewaelinka tydzień szybko zleci, trzymam kciuki za Was.

Madison cieszę się, że Twój optymizm wraca. Dziewczynki świetnie sobie radzą i ani się obejrzysz jak będziecie w komplecie w domu.




Elektryka na jednej ścianie zrobiona, jutro biorę się za gruntowanie i malowanie płyt. Oczywiście z umiarem...

Z Julianem lepiej, od południa nie ma gorączki, czyli normalna dla niego 1-dniowa choroba.

Oczy mi się kleją po wczorajszej nocce.

Dobranoc.
 
Madison ja uwielbiam Twoje posty ,,,a zdanie -to zagraza czwartym dzieckiem -polozylo mnie wygodniej w szpitalnym lozu ;-)
Ma_Dunia czy ja zle przeczytalam "biore sie za mal. Grunt. " TY???????
Dziewczyny tej Pani chyba przyda sie grupowa reprymenda !!!!!!!!!!:p
 
Hej, hej nie bylo mnie tu ze 2 dni bo tradycyjnie u mamy nie mam jak ogarnąć bo blabla i gadu gadu ciagle...Generalnie tez zauważam u siebie spadek formy psychicznej i co pare dni marzę sie bez powodu! Ostatnio doszlam do wniosku, ze chyba coraz bardziej sie boje bo juz blizej końca i czy wszystko pójdzie dobrze!?

Ewelinka skarpeciochy w deske tylko po co to? Trzymaj sie w tym szpitalu! Juz nie dlugo masz a dzidzia duża:tak:

Gorgusia lalunia z ciebie ze hoho! Napisz jak tam sie bawilas! No i jaki obcas! Jak ja tesknie za obcasami:zawstydzona/y: Za fajkami tez czasem tęsknię bo popalalam przed ciążą też. Nigfy nie palilam jak smok i moglam mega ograniczyć ale zeby tak wogóle to tylko w ciazach. Choc czasem zdazaly mi sie i miesieczne przerwy ale wystarczylo pojsc do pubu na piwko i ploty i znowu papierosek byl:tak: Moj A nie pali od 5 lat ale byl strasznym palaczem i twierdzi ze jakby palil tyle co ja to mogl by palic.

Madison fajnie ze juz lepiej z laktacja! Powodzenia!

Anna dajesz czadu to i Ewelinke dogonisz w razie czego z porodem:-);-)

Agula to i Wam sie auto zepsulo ja to juz nie mam sily myśleć o naszym aucie i mechaniku to juz miesiac w warsztacie a A ma urlop od pon i d...a!!:wściekła/y:
Ale gratki udanych zakupów!
 
Ewelinka takich do reprymendy to chyba jest kilka ;)

Anna może go jakoś namówisz na tego lekarza. Ja kiedyś skręciłam kostkę...wstając z krzesła. Zdrętwiała mi noga, nie poczułam, stanęlam i padłam ;) nigdzie z tym nie poszłam i teraz mam taką bułę i często tam boli. Kiedyś też potknęłam się o jeden z najmniejszych palców u stopy, ale ból był przerażający. Też nie poszłam...a następnego dnia stopa do kostek wyglądała jakby gangrena ją zaatakowała. A teraz mam krzywego palca.

Madison, dobrze, że wróciłaś. Chyba większość z nas lubi Ciebie "czytać" :))

Fiuufiuu zjadła bym chipsy :D w ogóle coś dobrego bym zjadła bo czuję "pustkę" i mulenie :)

Mam na jutro plan - nauka robienia pierogów :)

Gorgusia pięknie wyglądasz :)

Co do chrztu mam zerowe doświadczenie, ale ubranko to akurat najmniejszy problem. Większy mam z wyborem chrzestnych rodziców. Chciałam tą moją kuzynkę co jej Bartuś zmarł, a teraz poroniła...ale ona razem z mężem ma już chyba z 6 chrześników, więc odpuszczę im :)

Monia nieobecność zauważona :p :) i faktycznie wylanie żali pomaga. Myślę, że żadnej z nas to nie dołuje i nie przeszkadza :)
 
ależ jestem zmęczona... a oczywiście forum jeszcze trzeba doczytać ihihihih :)
Spokojnej nocy kobietki :)))) wygodnego spania.... pustego pęcherza i takie tam ;)
 
witam:)

ja spac nie mogę od 4 od kąd maz z pracy wrocil..mielismy koncert w miasteczku,noc regee ludzi od groma, jeszcze tyle nie widzialam..załowałam ze nie moge isć ale cóż :) w tym roku mnie wszystkie imprezy ominą ale w przyszlym juz poszaleje:-D

ja tez mam chipsy, tak mi sie chcialo, jak wracalam ze szpitala ze maz mi kupil laysy solone, moje ulubione..wiem ze nie wskazane ale raz chyba zjesc moge?:-)
 
Witam. Co za parszywy wieczor. Wczoraj popsulam tv(jeszcze nie ma roku)maz oczywiscie kazanie,wiec znow sie poklocilismy. Jak maja ciaza sie szybko nie rozwiaze,to chyba sie rozejdziemy(chyba,ze to nie ze mna jest cos nie tak). Jednym slowem noc nieprzespana a ja nie mam ochoty na nic.
Mimo wszystko udanego dnia zycze.
 
reklama
Dzień dobry:)
Fiuufiuu nie było nic pożyteczniejszego do jedzenia?
Gorgusia za te szpilki podziwiam!
Udanej zabawy, bo pewnie i dziś poprawiny zaliczasz:)
Madison nadzieję zawsze warto mieć;)
Ma- Dunia co za prace...

Co do tego odpalania z pychu...nie jest to trudne, ale niech mąż się nie wymądrza tylko zainwestuje w akumulator, alternator czy co tam się popsuło:/

U mnie dzień grillowy:) Wrócę wieczorem.
Miłego dnia!!!
 
Do góry