reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpnióweczki z Warszawy i okolic

ja też jeżdżę na ktg na żelazną (od 4 tygodni) i też nigdy nie widziałam tam przepełnienia czy kartki, że jest przepełnienie w szpitalu. Wydaje mi się, że Andariel ma rację i zazwyczaj porody zaczynają się w nocy lub nad ranem i wtedy ruch na porodówce jest jak w godzinach szczytu na marszałkowskiej :-))

miłego dnia życzę
 
reklama
Kurcze ja to panicznie się boje odesłania z powodu braku miejsc w szpitalu :baffled:
A co do skurczy to naprawdę czekac sobie w domu aż do skurczy co 5 minut?? :szok:
Powiem szczerze że nie myślałam że trzeba jechać do szpitala jak skurcze będą co 10-15 minut :tak:
 
Nam na szkole rodzenia mowili ze jakas dziewczyna czekała na skurcze co 5 min ale w koncu przyjechała jak miała co 7 i okazało sie ze juz ma spore rozwarcie i chwile potem urodziła :szok: wiec chyba lepiej poczekac az po prostu beda regularne i bedziesz pewna ze to porod a nie te przepowiadajace
No ale z kolei raczej nie warto jechac szybko jak sie tylko pojawia albo beda co 10 min :eek: zreszta sama nie wiem... :baffled:
 
nie wierzę, że zamknięto cały oddział; przyczepili się tej Cichopki i co rusz można przeczytać takie ploteczki na jej temat... a teraz mają nowy temat - okoliczności przyjścia na świat jej dziecka...
 
tia ciekawe ile w tym prawdy - skąd to tak dobrze wiedzą skoro paparazzi niedopuszczani :) a z innej beczki - wcale się nie dziwię że chceli jak najwięcej intymności...
 
Kasia kiedyś sama opowiadała, że przedobrzyła, bo to brat sprzedawał jej zdjęcia "odopwiednim" mediom.
 
Oczywiście nie wierzę w te głupoty że zamknęli oddział :baffled:
Gdyby chcieli to by mogli rodzic w jakiejś prywatnej klinice :tak:
Ja to szczerze mówiąc mam wybrany tylko jeden szpital i nawet nie chcę słyszeć że nie przyjmą mnie bo nie ma miejsc ;-)
 
reklama
Do góry