reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpnióweczki z Warszawy i okolic

reklama
Stopi urodzila SN. To co napisaly dziewczyny na lipcu
"Lena Zoja przyszła na świat dziś o 2:25. Jest malutka, ale swoje 3200 ma i w ogóle nie płacze. Musiałam ją podszczypać troszkę, żeby jakiś odgłos dała . Buziaki!"
 
tak to jest, jak ze szpitala nie odsyłają. przyjmują wszystkie pacjentki, ale trzeba dłuuugo czekać na swoją kolejkę.

Stopi gratulacje i szybkiego powrotu do domciu z kruszynką
 
fakt, ale właśnie ten fakt zdecydował o wyborze tego szpitala; zanim dojadę z Pruszkowa do Wawy w najlepszym czasie minie 40 min. - więc jakby mnie mieli jeszcze potem odsyłać od szpitala do szpitala, urodziłabym w aucie:baffled:
 
co prawda nie wiem jak się ma to w praktyce, ale nam położne ze szkoły rodzenia mówiły, że do szpitala należy jechać jak się ma skurcze co 5 min (kobiety, które rodzą pierwszy raz) i wtedy szpital nie może odesłać. Więc Andariel jak będziesz jechała z Pruszkowa, to masz duże prawdopodobieństwo, że dotrwasz do skurczy co 5 min i wtedy może uda się w innym szpitalu
 
kurcze a zawsze jak jestem na inflanckiej, a jestem tam kilka razy w tygodniu ostatnio :crazy: to na izbie przyjec jest pusto :szok: i mialam cicha nadzieje ze juz sie wszystko uspokoiłćo i wrociło do normy :wściekła/y: oj mam nadzieje ze w sierpniu juz nie bedzie tak zle :tak: jak stopi wroci to zda nam relacje :-)
a w czwartek bede tam u lekarza to sama podpytam :tak:
 
reklama
to podpytaj i daj znać;-) a może pustka w ciągu dnia wynika z faktu, że większość porodów zaczyna się jednak późnym wieczorem? i wtedy spokojna izba zamienia się w tętniące życiem miejsce..?
 
Do góry