reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpnióweczki z Warszawy i okolic

Stopi nie odrazu napisalas o tym wirusie i stad ta kontrowersja. Oczywiscie rozumiem ze boisz sie zarazenia i w tej sytuacji wolisz cc. Jednak moge cie zapewnic ze SN ma tez wiele zalet i nie zawsze wiaze sie z komplikacjami.
 
reklama
STOPI a to nie jest wskazanie do CC - wirus HPV - tak jak jest np. w wypadku opryszczki? Może powinnaś sie skonsultować z jeszcze jakimś lekarzem, który by Cię wysłał na planową cesarkę. Jakos wcześniej nie zauważyłam tego co pisałaś o wirusie.
 
Ostatnia edycja:
no właśnie stopi, skoro masz zdiagnozowanego tego wirusa to faktycznie nie rozumiem dlaczego nie jest to uznane za powód do cc? zwariować można myśląc o niebezpieczeństwie czyhającym na dzieciątko podczas porodu SN mając świadomość posiadania tego wirusa... też bym się jednak skonsultowała z innym lekarzem;
 
Zwariowac to mozna i ja juz dostaje szału jak słysze, ze to nie jest wskazanie do CC, choc gwarancji nikt nie daje, ze mała sie nie zarazi podczas pordou SN. Wkazanie jest wtedy kiedy są klykciny, ale duze!!!, bo moje są za małe i rany przy ujsciu do pochwy tez za małe. Dlatego tez jestem zwolenniczką, ze kobieta powinna miec prawo wyboru czy SN czy CC. Przeraza mnie to,ze np. każa kobiecie rodzic pierwsze dziecko miednicowo SN, a dopiero kiedy jest stan krytyczny robia CC, albo jak jest inne wskazanie do CC , a każa rodzic SN. I najbardziej denerwuje mnie to jak wymęczą taką kobiete SN, a jak jest stan krytyczny to dopiero robia CC.
 
Ogólnie to nie najlepsze opinie o tym szpitalu słyszałam :zawstydzona/y:
ale jeśli masz cukrzycę to z kolei tylko tam :tak:
Koleżanka która tez ma cukrzycę rodziła tam rok temu i była bardzo zadowolona :-)
 
ja brałam Karową pod uwagę ze względu na zagrożenie porodem przedwczesnym, ale niestety na stronie jest info, że nikogo już nie przyjmują - do odwołania;
 
reklama
Karowa jest bardzo dobrym szpitalem jesli chodzi o zaplecze medyczne. I jak IMiD teraz zamykaja na kilka tygodni to tylko Karowa ma odpowiedni sprzet dla skrajnie wczesnych wczesniakow.
Choc na Karowej do konca mecza kobiete, zeby rodzila SN.
Ja jak na razie od kolezanek slyszalam dobre opinie o Karowej.

andariel - ta informacja na stronie dosc czesto sie zmienia - raz jest ze nie przyjmuja pacjentek przed 36tyg ciazy, a raz ze po 36tyg.
Nie mniej jednak ostatnio siostre kolezanki , ktora zaczela rodzic na 1,5msc przed swoim terminem chcieli odeslac do Poznania!!:szok: Akurat byla taka noc w Warszawie ....
 
Do góry