reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Krew do Panoramy oddana. Teraz najdłuższe 10 dni przede mną 😉
Miałam szybkie usg i dzidziunio ma już prawie 5cm 🥰
Pytałam też o odstawianie tego progesteronu i powiedziała mi, że można zacząć odstawiać już nawet od 8 tygodnia, a że ja miałam końską dawkę to jest u mnie z czego schodzić. Także jestem już spokojniejsza 😁
 
Krew do Panoramy oddana. Teraz najdłuższe 10 dni przede mną 😉
Miałam szybkie usg i dzidziunio ma już prawie 5cm 🥰
Pytałam też o odstawianie tego progesteronu i powiedziała mi, że można zacząć odstawiać już nawet od 8 tygodnia, a że ja miałam końską dawkę to jest u mnie z czego schodzić. Także jestem już spokojniejsza 😁
wspaniale, 5 cm to już kawał człowieka 🥲
To pewnie lada moment wszystkie zaczniemy schodzić z tych dawek progesteronu 😁
 
U mnie było tak, że beta rosła pięknie, wszystko było ok w sumie. Jedynie to miałam plamienie lekkie na początku i ciąża od początku na USG młodsza o 2 dni niż z OM czy tego kiedy wydawało mi się, że miałam owulkę, ale 2dni to nie różnica wg lekarza. No i na USG w 7+2 piękny zarodek z bijącym serduszkiem, a na kolejnej kontroli 2tyg później już brak akcji serca i wg crl ciąża zatrzymana jakiś tydzień wcześniej na 8+2.
Szczerze mówiąc poza złym przeczuciem w tamtej ciąży i brakiem objawów ciążowych to nic specjalnie nie zapowiadało, że tak się skończy. Teraz też plamiłam na początku i też mam trochę młodszą ciążę z USG niż z tego kiedy wydaje mi się, że miałam owulkę, więc też lekko świruję i każda kontrola usg to stres.
No właśnie, ja też z każdą wizytą mam stresik czy dalej tam jest wszystko dobrze.
Ale tamta ciąża była skomplikowana od samego początku, tu jest inaczej, mam nadzieję, że będzie dalej wszystko dobrze u nas wszystkich ❣️
 
Hej, dziewczyny. Miałam dziś wizytę u gina. Wypisała mi euthyrox 25,mam tsh 2.69. Endokrynologa mam na 15 lutego. Boję się zaczynać brać ten lek bez endokrynologa. A i jeszcze jestem taka głupia brałam kreon, kiedy miałam ciężko w żołądku ((( a dziś się dowiedziałam, że nie można 😥😥😥😥
 
Hej, dziewczyny. Miałam dziś wizytę u gina. Wypisała mi euthyrox 25,mam tsh 2.69. Endokrynologa mam na 15 lutego. Boję się zaczynać brać ten lek bez endokrynologa. A i jeszcze jestem taka głupia brałam kreon, kiedy miałam ciężko w żołądku ((( a dziś się dowiedziałam, że nie można 😥😥😥😥
Myślę, że przy takim TSH to musisz zacząć brać euthyrox czy Letrox. 25 to niska dawka. Endokrynolog na pewno też by Ci włączył ten lek.
 
reklama
Hej, dziewczyny. Miałam dziś wizytę u gina. Wypisała mi euthyrox 25,mam tsh 2.69. Endokrynologa mam na 15 lutego. Boję się zaczynać brać ten lek bez endokrynologa. A i jeszcze jestem taka głupia brałam kreon, kiedy miałam ciężko w żołądku ((( a dziś się dowiedziałam, że nie można 😥😥😥😥
Śmiało bierz euthyrox . Przed wizytą u Endo zrob TSH ft3 ft4 też możesz. . TSH najlepiej mieć max do 1.
 
Do góry