reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Krew do Panoramy oddana. Teraz najdłuższe 10 dni przede mną 😉
Miałam szybkie usg i dzidziunio ma już prawie 5cm 🥰
Pytałam też o odstawianie tego progesteronu i powiedziała mi, że można zacząć odstawiać już nawet od 8 tygodnia, a że ja miałam końską dawkę to jest u mnie z czego schodzić. Także jestem już spokojniejsza 😁
 
Krew do Panoramy oddana. Teraz najdłuższe 10 dni przede mną 😉
Miałam szybkie usg i dzidziunio ma już prawie 5cm 🥰
Pytałam też o odstawianie tego progesteronu i powiedziała mi, że można zacząć odstawiać już nawet od 8 tygodnia, a że ja miałam końską dawkę to jest u mnie z czego schodzić. Także jestem już spokojniejsza 😁
wspaniale, 5 cm to już kawał człowieka 🥲
To pewnie lada moment wszystkie zaczniemy schodzić z tych dawek progesteronu 😁
 
U mnie było tak, że beta rosła pięknie, wszystko było ok w sumie. Jedynie to miałam plamienie lekkie na początku i ciąża od początku na USG młodsza o 2 dni niż z OM czy tego kiedy wydawało mi się, że miałam owulkę, ale 2dni to nie różnica wg lekarza. No i na USG w 7+2 piękny zarodek z bijącym serduszkiem, a na kolejnej kontroli 2tyg później już brak akcji serca i wg crl ciąża zatrzymana jakiś tydzień wcześniej na 8+2.
Szczerze mówiąc poza złym przeczuciem w tamtej ciąży i brakiem objawów ciążowych to nic specjalnie nie zapowiadało, że tak się skończy. Teraz też plamiłam na początku i też mam trochę młodszą ciążę z USG niż z tego kiedy wydaje mi się, że miałam owulkę, więc też lekko świruję i każda kontrola usg to stres.
No właśnie, ja też z każdą wizytą mam stresik czy dalej tam jest wszystko dobrze.
Ale tamta ciąża była skomplikowana od samego początku, tu jest inaczej, mam nadzieję, że będzie dalej wszystko dobrze u nas wszystkich ❣️
 
Hej, dziewczyny. Miałam dziś wizytę u gina. Wypisała mi euthyrox 25,mam tsh 2.69. Endokrynologa mam na 15 lutego. Boję się zaczynać brać ten lek bez endokrynologa. A i jeszcze jestem taka głupia brałam kreon, kiedy miałam ciężko w żołądku ((( a dziś się dowiedziałam, że nie można 😥😥😥😥
 
Hej, dziewczyny. Miałam dziś wizytę u gina. Wypisała mi euthyrox 25,mam tsh 2.69. Endokrynologa mam na 15 lutego. Boję się zaczynać brać ten lek bez endokrynologa. A i jeszcze jestem taka głupia brałam kreon, kiedy miałam ciężko w żołądku ((( a dziś się dowiedziałam, że nie można 😥😥😥😥
Myślę, że przy takim TSH to musisz zacząć brać euthyrox czy Letrox. 25 to niska dawka. Endokrynolog na pewno też by Ci włączył ten lek.
 
reklama
Hej, dziewczyny. Miałam dziś wizytę u gina. Wypisała mi euthyrox 25,mam tsh 2.69. Endokrynologa mam na 15 lutego. Boję się zaczynać brać ten lek bez endokrynologa. A i jeszcze jestem taka głupia brałam kreon, kiedy miałam ciężko w żołądku ((( a dziś się dowiedziałam, że nie można 😥😥😥😥
Śmiało bierz euthyrox . Przed wizytą u Endo zrob TSH ft3 ft4 też możesz. . TSH najlepiej mieć max do 1.
 
Do góry