reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Obudziłam się jakieś 1,5h temu z pełnym pęcherzem aż czułam jak mnie brzuch boli od tego. Zrobiłam siku, a brzuch dalej taki tkliwy się wydawał przez jakiś czas. Miałyście tak może kiedyś?

I w ogóle pamiętam, że któreś z Was w poprzednich ciążach straciło je w 9tc. Jak to się odbywało? Wszystko rozwijało się dobrze a raptem zatrzymanie?

Ja moją poprzednią straciłam też w 9tc, ale zatrzymanie na pewno nastąpiło z 1,5 tygodnia wcześniej i tam od samego początku były komplikacje.
 
U mnie tak samo :) 6 lat temu nagrywali na CD, teraz na pendriva. Do teraz mam wszystkie płyty z genetycznym, połówkowym i USG 3 trymestru córki. Super pamiątka, pokazywałam córce jak już miała 4-5 lat, jak żyła w brzuszku :)
To ja poszlam po bandzie i zrobilam synowi album. Codziennie jedno zdjecie od urodzenia przez rok 🙊 Jak bedzie teraz? Nie wiem. Zobaczymy czy brat pozwoli 😁
 
Ja sie szykuje na wizyte. W pachwinach jak bolalo, tak boli 🤦🏼‍♀️ Mniej, ale czuje takie napiecie. Mam nadzieje, ze mi to dzisiaj sprawdza. Chociaz i tak w planach wizyta u fizjoterapeutki urog.
A na którą masz wizytę? Trzymam kciuki!!!

A ja w nocy podnosilam syna z podłogi, bo się stoczył z łóżka (nawet się nie obudził 😂) i dzisiaj nie mogę się ruszać z powodu bólu kręgosłupa 🤡 super🤣
Mój Pierworodny, stwierdził ostatnio, że będzie spał na podłodze. Ok, rób co chcesz, ale myślałam, że jak zwykle wróci na łóżko, zanim zaśnie, a ten zasnął na dole 🤣 i musiałam go potem przenosić na łóżko i mnie aż coś w brzuchu szarpnęło. Stwierdziłam, że następnym razem wołam męża, jak będzie miał takie cudne pomysły 😅
 
A na którą masz wizytę? Trzymam kciuki!!!


Mój Pierworodny, stwierdził ostatnio, że będzie spał na podłodze. Ok, rób co chcesz, ale myślałam, że jak zwykle wróci na łóżko, zanim zaśnie, a ten zasnął na dole 🤣 i musiałam go potem przenosić na łóżko i mnie aż coś w brzuchu szarpnęło. Stwierdziłam, że następnym razem wołam męża, jak będzie miał takie cudne pomysły 😅
Na 10. Powinnismy za 20 min wyjezdzac a moj maz wlasnie… Poluje na naszego daniela uciekiniera 🤦🏼‍♀️
 
reklama
A na którą masz wizytę? Trzymam kciuki!!!


Mój Pierworodny, stwierdził ostatnio, że będzie spał na podłodze. Ok, rób co chcesz, ale myślałam, że jak zwykle wróci na łóżko, zanim zaśnie, a ten zasnął na dole 🤣 i musiałam go potem przenosić na łóżko i mnie aż coś w brzuchu szarpnęło. Stwierdziłam, że następnym razem wołam męża, jak będzie miał takie cudne pomysły 😅
Moja ma teraz manię skakania mi po brzuchu. Wczoraj strzeliła mnie głową pod oko. Aż się popłakałam
Na 10. Powinnismy za 20 min wyjezdzac a moj maz wlasnie… Poluje na naszego daniela uciekiniera 🤦🏼‍♀️
Ja na 15.20 a do wyboru miałam jeszcze 9.40 😆 ale ślubne u lepiej później.
 
Do góry