reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Powiem Wam, że ja się raczej zdrowo odżywiam i nie mam problemu z piciem dużej ilości wody, itd., ale dzisiaj na śniadanie to zjadłam chrupki kukurydziane i tort bezowy 🤣 tylko borówki z tortu chyba były zdrowe 🤣 Mdłości z głodu, a otworzyłam lodówkę i na nic ochoty, no cóż 😁
 
tak i przede wszystkim duzo doświadczen i historii... albo mnie dobiją albo pocieszą.
A wiwcie co mnie dobija? Że to dziecko jest zdrowe, a moje ciało jest chujo*e i przez nie nie będzie mogło rozwiązać sie odpowiednio... :(
Wiesz, tutaj jeszcze nic nie jest przesądzone. Rozumiem, że po głowie chodzą już najgorsze scenariusze, ale mocno wierzę w to, że jest jakiś inny sposób niż acard.
Wizytę u swojego prowadzącego masz za tydzień, tak?
 
Powiem Wam, że ja się raczej zdrowo odżywiam i nie mam problemu z piciem dużej ilości wody, itd., ale dzisiaj na śniadanie to zjadłam chrupki kukurydziane i tort bezowy 🤣 tylko borówki z tortu chyba były zdrowe 🤣 Mdłości z głodu, a otworzyłam lodówkę i na nic ochoty, no cóż 😁
U mnie wjechał na śniadanie pączek z biedronki 🙃 ale poprawiłam go kanapką z serem i pomidorem, żeby trochę zdrowiej było 🤣
A wczoraj na kolacje zjadłam wuzetke i paszteciki z barszczykiem czerwonym 🤣
 
@kejti36 przestań nawet tak mówić! Twoje ciało jest niesamowite i zobaczysz że dacie radę.
Ja właśnie czekam na lekarza, spóźnia się już 15 minut 😵‍💫 nie dość że ja w stresie to ten się spóźnia…
 
Powiem Wam, że ja się raczej zdrowo odżywiam i nie mam problemu z piciem dużej ilości wody, itd., ale dzisiaj na śniadanie to zjadłam chrupki kukurydziane i tort bezowy 🤣 tylko borówki z tortu chyba były zdrowe 🤣 Mdłości z głodu, a otworzyłam lodówkę i na nic ochoty, no cóż 😁
U mnie już blaty czekają na przełożenie. Natchnęłaś mnie na weekend 😁
 
reklama
Ja dziś od 8 przewalam się na łóżku i nie mogę się zwlec, mąż na zdalnych więc siedzi ze mną w domku. Was też tak biodra biola ? Ja nie mogę się ułożyć w nocy i tak jak piszecie ciągle się budzę w nocy i kręcę. Dziś czuję troszkę mocniejsze mdłości. Zobaczymy jak to się rozwinie już nie mogę się doczekać swoich prenatalnych już tylko do środy. 😁😁

Skoro zabobony się sprawdzają więc u mnie raczej dziewczynka, bo bym słodkie to ciągle jadła. W poniedziałek lecę na badanka mocz i morfologia plus wzięłam glukozę i TSH. Zobaczę jaki wynik i wtedy zapisze się do Endo.

Gratulacje dla wszystkich i trzymam kciuki za resztę dziewczyn i wasze badanka 🥰🥰 i wszystkiego najlepszego dla każdej co miała urodzinki i ich maleństw. 🥰

Rzadko pisze, ale ciągle na bieżąco podczytuje, by nie robić jakiś wielkich sobie zaległości 😁😁
 
Do góry