reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

A czy to możliwe żebym czuła ruchy bąbla już? Od wczoraj mam wrażenie, że to co mi się w brzuchu przelewa, to już nie są gazy 😳😳😳 11+5 dzisiaj
 
reklama
@kejti36 wszystkiego najlepszego 💐🎉😊

Dziewczyny czy wasz brzuch też sie napina ? Albo np leżę na lewym boku i czuję że coś tam jest i sie "rozpycha" Nie są to skurcze bolące czy coś ale czuję coś tam od środka 😏 może to macica sie rozciąga ? Nie pamietam czy miałam to z dziewczynami 😂 jestem dopiero 10+5 . Wizyta na NFZ jutro . 😑
Nie brzuch się nie napina,za to mam taki nabrzmiały w miejscu gdzie są jelita,że szok!taki brzuszek z Młodym to ja miałam w 5miesiącu! No tak,ale wtedy byłam 22 latka a nie dinozaur 37😉 Strasznie mnie męczą te ,,skręty'' jelit,gazy i częste wypróżnianie. Dzisiaj od 2 do 3 w nocy siedziałam na ,,tronie'' ..ja 10+6 Wizyta dopiero 30.01...
 
Nie brzuch się nie napina,za to mam taki nabrzmiały w miejscu gdzie są jelita,że szok!taki brzuszek z Młodym to ja miałam w 5miesiącu! No tak,ale wtedy byłam 22 latka a nie dinozaur 37😉 Strasznie mnie męczą te ,,skręty'' jelit,gazy i częste wypróżnianie. Dzisiaj od 2 do 3 w nocy siedziałam na ,,tronie'' ..ja 10+6 Wizyta dopiero 30.01...
Ja też mam problem z jelitami i też 37 lat-za kilka dni mi pyknie😉 No i widze ze też masz taką dużą młodzież w domu😄
 
Nie brzuch się nie napina,za to mam taki nabrzmiały w miejscu gdzie są jelita,że szok!taki brzuszek z Młodym to ja miałam w 5miesiącu! No tak,ale wtedy byłam 22 latka a nie dinozaur 37😉 Strasznie mnie męczą te ,,skręty'' jelit,gazy i częste wypróżnianie. Dzisiaj od 2 do 3 w nocy siedziałam na ,,tronie'' ..ja 10+6 Wizyta dopiero 30.01...
No właśnie ja też mam tak miej więcej w okolicach jelit może poniżej pępka ciężko określić . Nie wiem czy sie napina nie wiem jak mam to powiedziec . Dziwne takie uczucie . Takie pełności czasami 😂
No właśnie jakos jak człowiek był młodszy to inaczej to odczuwał a teraz ....😂😂😂 Czuję sie jakbym pierwszy raz była w ciąży i poznaje swoje ciało na nowo 😂
 
@kejti36 wszystkiego najlepszego
Happy Birthday GIF by Chippy the Dog
 
reklama
Do góry