reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

Ja też mam mieszane uczucia, bo mój synek jest Rybą, więc niby powinien być ugodowy, a jest takim harpaganem upartym jak mało kto 😂😂😂
Akurat moja córka też baran i też maksymalnie uparta 😂
Też jestem baranem 🙈 i akurat u mnie się sprawdza, jestem strasznie uparta i ogólnie ciężki mam charakter. 🙈🤣
Ciężki charakter też mam 🙊 Czyli może coś z tymi znakami zodiaku jest na rzeczy 😅😉
 
reklama
@Veraverrto Ty czekasz na wynik panoramy a do mojego synevo dalej nie dotarly probowki zebym mogla to badanie w ogóle zrobić xD
No mowie Ci, to sa jakies jaja z ta Panorama. Wlasnie siedze i licze te 10 dni o ktorych lekarz mi trabil. Bo nie wiem czy wliczac w to dzien pobrania czy nie 🤣 Mimo ze bardziej polecana to naprawde juz bym drugi raz sie nie dala nabrac. W zasadzie to najbardziej mi zalezy na trisomiach a to wykaze kazdy nipt. Reszte tych wad nawet nie wiem czy chce wiedziec ech No ale tak jak pisala @kejti36 nic juz nie poradze. Pozostaje czekac. Albo zadzwonie do Stanow i powiem „Hello. My name is Weronika. Where is my probki i wyniki?” 🤣
 
@kejti36 Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin 🥳
 

Załączniki

  • 8a790e9a-933f-4884-817f-c946e79d4ad8.jpeg
    8a790e9a-933f-4884-817f-c946e79d4ad8.jpeg
    7,5 KB · Wyświetleń: 21
No mowie Ci, to sa jakies jaja z ta Panorama. Wlasnie siedze i licze te 10 dni o ktorych lekarz mi trabil. Bo nie wiem czy wliczac w to dzien pobrania czy nie 🤣 Mimo ze bardziej polecana to naprawde juz bym drugi raz sie nie dala nabrac. W zasadzie to najbardziej mi zalezy na trisomiach a to wykaze kazdy nipt. Reszte tych wad nawet nie wiem czy chce wiedziec ech No ale tak jak pisala @kejti36 nic juz nie poradze. Pozostaje czekac. Albo zadzwonie do Stanow i powiem „Hello. My name is Weronika. Where is my probki i wyniki?” 🤣
Nie no mnie przekonuje, ze jednak najwięcej lekarzy go poleca :D mogłabm grzecznie czekać na wynik, tylko chciałabm już oddać tą krew 😂
 
Słuchajcie pooglądałam trochę randomowych zdjęć usg na forum (ja już chyba mam coś z głową w tej ciąży, ale mniejsza) i serio ten mój na swoje 12+2/12+4 mierzy 7,7 cm... to wydaje się dużo...
 
reklama
No mowie Ci, to sa jakies jaja z ta Panorama. Wlasnie siedze i licze te 10 dni o ktorych lekarz mi trabil. Bo nie wiem czy wliczac w to dzien pobrania czy nie 🤣 Mimo ze bardziej polecana to naprawde juz bym drugi raz sie nie dala nabrac. W zasadzie to najbardziej mi zalezy na trisomiach a to wykaze kazdy nipt. Reszte tych wad nawet nie wiem czy chce wiedziec ech No ale tak jak pisala @kejti36 nic juz nie poradze. Pozostaje czekac. Albo zadzwonie do Stanow i powiem „Hello. My name is Weronika. Where is my probki i wyniki?” 🤣
na końcu tego pytania powinno byc jeszcze soczyste kur*a 🤣 z akcentem.ofc
 
Do góry