reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

A to już Wam te poduszki potrzebne ? 🙈 Ja to jakoś po połowie ciąży dopiero kupowałam, jak mi brzuch serio zaczął przeszkadzać. Ale nie lubiłam spać z poduszką, to po prostu konieczność już była od pewnego momentu 🤣
Ja teraz śpię ze zwykłą poduszką pomiędzy nogami 🙈 czuję taką potrzebę pomimo, że brzucha wiadomo, że nie ma jako takiego 🙈
 
reklama
Ja teraz śpię ze zwykłą poduszką pomiędzy nogami 🙈 czuję taką potrzebę pomimo, że brzucha wiadomo, że nie ma jako takiego 🙈
ja dokładnie tak samo miałam plus uwielbiałam spać na brzuchu a teraz jest mi na brzuchu niewygodnie, mimo że wciąż jest płaski 🤷🏼‍♀️ dlatego kupiłam już 😬
 
W kwestii wody- ja próbuję robić tak że nalewam sobie szklankę wody i jak tylko obok przechodzę to trochę wypijam. I tak dolewam co jakiś czas. Ale ja jestem za bardzo sokowa, bo dziennie litr soku wypijam i najprawdopodobniej przez to wyszedł mi za niski cukier 2h po na krzywej cukrowej. Więc kończę z sokami i spróbuję się przestawić na samą wodę 😅
 
Też macie takie wielkie wzdęte brzuchy? Wiem, że to jeszcze nie jest dzidziuś tylko wzdęte flaki ale ten brzuch dosłownie z dnia na dzień zrobił się gigantyczny. No i jak ja mam jutro iść do pracy jak ciągle mam gazy 🙃 jak się pożaliłam ginowi to tylko zrobił mądrą minę, że progesteron działa.
 
Też macie takie wielkie wzdęte brzuchy? Wiem, że to jeszcze nie jest dzidziuś tylko wzdęte flaki ale ten brzuch dosłownie z dnia na dzień zrobił się gigantyczny. No i jak ja mam jutro iść do pracy jak ciągle mam gazy 🙃 jak się pożaliłam ginowi to tylko zrobił mądrą minę, że progesteron działa.
Tak! Straszny to dyskomfort 🥲
 
Też macie takie wielkie wzdęte brzuchy? Wiem, że to jeszcze nie jest dzidziuś tylko wzdęte flaki ale ten brzuch dosłownie z dnia na dzień zrobił się gigantyczny. No i jak ja mam jutro iść do pracy jak ciągle mam gazy 🙃 jak się pożaliłam ginowi to tylko zrobił mądrą minę, że progesteron działa.
Ja też mam wielki brzuch a wieczorem to już w ogóle masakra😀 macica przecież sporo poniżej pępka jeszcze jest no ale jelita i inne narządy robią jej miejsce i u niektórych kobitek już tak widać😉
 
reklama
Też macie takie wielkie wzdęte brzuchy? Wiem, że to jeszcze nie jest dzidziuś tylko wzdęte flaki ale ten brzuch dosłownie z dnia na dzień zrobił się gigantyczny. No i jak ja mam jutro iść do pracy jak ciągle mam gazy 🙃 jak się pożaliłam ginowi to tylko zrobił mądrą minę, że progesteron działa.
Dokładnie 😉 ja aż nie mogę się nadziwić,że tak nagle taki wielki bebzon ale ja z płaskim też nie ,,startowałam'' Mnie męczą cały czas te ,,rżnięcia'' jelit i częste wypróżnianie...tego nie było 15 lat temu o nie... pierwszą ciążę przechodziłam zupełnie bez żadnych dolegliwości,wyłaczajac lekkie mdłości,które mogłam policzyć na palcach ręki. Dzisiaj po drugim dniu 12 h w pracy już jestem w łóżku i czuję się naprawdę zmęczona 😒
 
Do góry