reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Dzień dobry. Mam już karte ciąży w jednego lekarza (NFZ) , a na dziś jestem już dawno zapisana do drugiego też na NFZ.Czy mam prawo pójść i zrobić usg? Bo chyba ma lepszy sprzęt i ja wyjeżdżam, chciałabym przed wyjazdem sprawdzić czy wszystko ok. U swojej mam wizytę na 22.01. Czy ta moja zobaczy, że byłam u kogoś innego?
 
Jestem, czytam, ale nie mam czasu na aż tyle aktywności, bo pracuje, mam roczne dziecko, poza tym wolałabym dokładniej się rozpisywać o prywatach na zamkniętym forum. Poza tym jestem po stratach więc mimo że się przyznałam do ciąży na forum, to jestem dość ostrożna w mocnym planowaniu. Wiem, że teraz jest jeszcze dość niepewny czas.

Na razie czekam na wszystkie możliwe badania. Kolejna wizyta na początku lutego. Oby wtedy było wszystko ok.

Zazwyczaj zanimvzdarze nadrobić wszystkie strony to już 20 kolejnych. 🤣
jeżeli chciałabyś iść na zamknięta, to warto byś jednak znalazła chwilę czasu na jakąś aktywność tutaj. Nie musisz zdradzać szczegółów swojego życia, my też tego nie robimy, już udzielanie się w tematyce jedzeniowej i dolegliwości jest wystarczające, a ten temat przewija się non stop i nawet po nadrobieniu 20 stron jest aktualny
 
Dzień dobry. Mam już karte ciąży w jednego lekarza (NFZ) , a na dziś jestem już dawno zapisana do drugiego też na NFZ.Czy mam prawo pójść i zrobić usg? Bo chyba ma lepszy sprzęt i ja wyjeżdżam, chciałabym przed wyjazdem sprawdzić czy wszystko ok. U swojej mam wizytę na 22.01. Czy ta moja zobaczy, że byłam u kogoś innego?
masz prawo pójść do tyłu lekarzy, ilu dusza zapragnie :)
 
Też macie takie wielkie wzdęte brzuchy? Wiem, że to jeszcze nie jest dzidziuś tylko wzdęte flaki ale ten brzuch dosłownie z dnia na dzień zrobił się gigantyczny. No i jak ja mam jutro iść do pracy jak ciągle mam gazy 🙃 jak się pożaliłam ginowi to tylko zrobił mądrą minę, że progesteron działa.
tak, przez to zajadanie mdłości i leżenie przez prawie miesiąc przytyłam 2 kg (0.5 kg to pewnie w cycki same poszło, bo biustonosze robią się za małe). Teraz już normalnie chodzę po domu, podjadanie jakoś opanowałam to trzymam się w miejscu.
 
reklama
Nie musisz. Może nawet założyć Ci druga, jeżeli chcesz prowadzić ciążę w dwóch miejscach jednocześnie i możesz mieć dwie karty ciąży
weszłam żeby zapytać o to samo, chce iść na fundusz bo za same wyniki z krwii wyszło mi jakoś 650-700 zł i wolę dostać skierowanie skoro mogę. To już dzwonię 😊
 
Do góry