reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2024

Laski i na jakie poduszki do spania się zdecydowałyście?
Wiem, że któraś już zamówiła, ale kompletnie zapomniałam która z Was 😔
Jeszcze mylą mi się nicki 😄
Ja mam jakąś losową z allegro z poprzedniej ciąży. Rogal taki, potem używałam do karmienia na początku, ale później do karmienia kupiłam poofi, wciąż mi służy, obecnie jako podstawka pod laptopa jak siedze na kanapie 🤣
 
reklama
Laski i na jakie poduszki do spania się zdecydowałyście?
Wiem, że któraś już zamówiła, ale kompletnie zapomniałam która z Was 😔
Jeszcze mylą mi się nicki 😄
ja zamówiłam poofi w kształcie 9. Wydaje się być w porządku, ale w sumie jej jeszcze jakoś nie potrzebuję, więc nie wyprobowywalam jej na poważnie. @Kejcik też ją testuje, jak Tobie się na niej śpi?
 
kawa i herbata powodują mdłości. Wciągam tylko wodę, czasem jakiś sok. Mam wrażenie, że cały czas dochodzę pić, a ta butelka ciągle w połowie pełna. Ale jak tak radzicie, będę próbować więcej pić.
Masz duże butelki? U mnie to było zło. Zniechęca ło mnie.
Ja kupuje wodę w butelkach 0.75 z bidonem. Dolewam z filtra często do nich. Lub z dużych butelek. Dla mnie mniejsze o niebo lepsze. Widzę, że pije.
 
ja zamówiłam poofi w kształcie 9. Wydaje się być w porządku, ale w sumie jej jeszcze jakoś nie potrzebuję, więc nie wyprobowywalam jej na poważnie. @Kejcik też ją testuje, jak Tobie się na niej śpi?
w sumie to śpi się całkiem dobrze aczkolwiek jak się w nocy jakoś dziwnie ulokuję w tej 9 to mi drętwieje jedna ręka 😜 muszę jakoś popracować nad jej układaniem, pewnie ląduję pod poduszkę a ona jest jednak grubsza niż standardowa, na której spałam 🤔 no i jeszcze minus taki, że staram się spać na lewym boku jak najwięcej a to wymagało ułożenia jej w taki sposób, że mnie oddziela od Starego😅 i mu trochę smutno, że się nie może przytulić 😄 ale mi nie jest smutno bo ja nie lubię dotykania podczas spania 😂
 
A to już Wam te poduszki potrzebne ? 🙈 Ja to jakoś po połowie ciąży dopiero kupowałam, jak mi brzuch serio zaczął przeszkadzać. Ale nie lubiłam spać z poduszką, to po prostu konieczność już była od pewnego momentu 🤣
 
reklama
Do góry