reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2024

Pocieszę.
Też jestem migrenowiec.
W ciazy z córką w 1 trymestrze miałam ciągle takie, że mąż miski z wymiocinaminz łóżka zabierał bo nie byłam w stanie się podnieść. Ale później przeszły i do końca ciąży miałam 1 taką. Trzymałam się zasady 3L wody dziennie - nie wiem czy to pomogło ale było spoko.
jak wy pijecie tyle wody? Ja 1.5 l wmuszam w siebie na siłę i czuję się nabomblowana 🙁
Co źle robię?
 
reklama
Karmiłam córkę piersią 1,5 roku. Używała smoczka, a jak musiałam gdzieś wyjść, to dostawała moje mleko z butelki. Żadna z tych rzeczy nie zaburzyła karmienia. Smoczki anatomiczne.
Taka wizja to moje aktualne spelnienie marzeń :D

Ja chodziłam na szkołe rodzenia (Juliamed znany chyba na całym śląsku). Nie ze wszystkim się zgadzałam, bo tam jest uwielbienie dla porodów domowych i antymedkalizacja porodu. Ale dla męża chyba było dużo nowości, bo on nie w temacie :D
 
jak wy pijecie tyle wody? Ja 1.5 l wmuszam w siebie na siłę i czuję się nabomblowana 🙁
Co źle robię?
Też tak mam :( przed ciążą piłam tylko wodę gazowaną i kawę. Teraz piję tylko słodkie gazowanie napoje, staram się chociaż trochę wody i 1 kubek herbaty dziennie :/ straszne, ale wybieram to po czym nie mam nudności
 
Ja od 2 dni czuję jakby zakwasy na nogach hahaha i biodra mnie bolą od kilku dni więc się nawet ciężko śpi w nocy. Żyję już tym że mimo jeszcze trochę to i tak 10 dni i prenatalne, które już bym chciała mieć za sobą i wiedzieć wszystko, ale melduje, że dalej jeszcze nie złapały mnie mocne mdłości i od początku schudłam 2-2.5 h. Mimo, że jem i pije dużo wody i ogólnie płynów.
 
jak wy pijecie tyle wody? Ja 1.5 l wmuszam w siebie na siłę i czuję się nabomblowana 🙁
Co źle robię?
Po 1łyku co 5 min. To tego kawy i herbaty ale nawet wtedy co parę minut po małym łyczku. Jak się przyzwyczaisz to pójdzie gładko.
Ja przy kp np musiałam w trakcie karmienia wypić minimum jedna szklankę wody czy jakiegoś napoju. Bo słabo mi było. Po ciąży miałam już wprawę.
 
Po 1łyku co 5 min. To tego kawy i herbaty ale nawet wtedy co parę minut po małym łyczku. Jak się przyzwyczaisz to pójdzie gładko.
Ja przy kp np musiałam w trakcie karmienia wypić minimum jedna szklankę wody czy jakiegoś napoju. Bo słabo mi było. Po ciąży miałam już wprawę.
kawa i herbata powodują mdłości. Wciągam tylko wodę, czasem jakiś sok. Mam wrażenie, że cały czas dochodzę pić, a ta butelka ciągle w połowie pełna. Ale jak tak radzicie, będę próbować więcej pić.
 
reklama
Laski i na jakie poduszki do spania się zdecydowałyście?
Wiem, że któraś już zamówiła, ale kompletnie zapomniałam która z Was 😔
Jeszcze mylą mi się nicki 😄
 
Do góry