reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Mamy identyczne podejście. Chciałabym parkę, ale absolutnie najważniejsze jest, żeby dziecko było zdrowe ❤️ mąż chciałby mieć drugiego syna, ale nawet jeśli będzie dziewczynka to przepadnie 😁 jestem bardzo ciekawa, co siedzi w naszych brzuszkach 😁
Absolutny priorytet to żeby zdrowe dzieciątko było. Mąż marzy o synku, a ja przeczuwam 3 córkę 😄
 
Mój dr jest przeciwnikiem detektorów 😂 bo jak nie znajdziesz a czasami zwieje to możesz wpaść w panikę. Ja używałam i będę używać ale nie codziennie. Kontrolnie. I tak jak leżałam na patologii to ja szybciej znajdowałam małą niż położne 😆

To ze zdrowiem to prawda. Bardzo ważne to jest. A co do córy to mój ostatnio odleciał. Wyciągamy małą z wanny i mówię do niej "przytul się do tatusia" na co ona złapała go za koszulkę, pokiwała głową na tak, przytuliła się i powiedziała bardzo wyraźnie z naciskiem na ś "tatusia". No tatuśkowi to oczy się świeciły pół nocy. Dzisiaj kończy 16 miesięcy.
Moj niby tez, ale ja tam wole trzymac reke na pulsie. Juz pisalam, ze malego ruchow praktycznie w ogole nie czulam wiec detektor to bylo dla mnie wybawienie.
 
Mój dr jest przeciwnikiem detektorów 😂 bo jak nie znajdziesz a czasami zwieje to możesz wpaść w panikę. Ja używałam i będę używać ale nie codziennie. Kontrolnie. I tak jak leżałam na patologii to ja szybciej znajdowałam małą niż położne 😆

To ze zdrowiem to prawda. Bardzo ważne to jest. A co do córy to mój ostatnio odleciał. Wyciągamy małą z wanny i mówię do niej "przytul się do tatusia" na co ona złapała go za koszulkę, pokiwała głową na tak, przytuliła się i powiedziała bardzo wyraźnie z naciskiem na ś "tatusia". No tatuśkowi to oczy się świeciły pół nocy. Dzisiaj kończy 16 miesięcy.

Jak słodko ❤️ mój syn w październiku skończył 2 lata więc jest troszkę starszy, ale czasami tak nas potrafi zaskoczyć że jestem wzruszona jeszcze przez kilka dni 🥹
 
Widze, ze chyba jest wiecej detektorow niz jak bylam na pierwszej grupie. Ogolnie wtedy to chyba nawet byly jakies podsmiechujki, ze pff a po co to, a na co to komu. Od ktorego tygodnia chcecie podsluchiwac maluchy? Wiem, ze podaja ze od 16. no ale nie oszukujmy sie 😉😀 Musze popatrzec w moje Archiwum X, czyli zapiski kiedy pojawia sie temat detektora.



Nie musialam dlugo szukac. Mam zanotowane „D+” juz 5 stycznia 🤣 a 23.12 mialam prenatalne wiec bylam jakos chyba 14+
Ja kompletnie nie pamiętam kiedy zaczęłam używać 🙈 Wiem, że na początku długo mi zajmowało znalezienie, ale później to często przy pierwszym przyłożeniu już się trafiało 😉
Jak słodko ❤️ mój syn w październiku skończył 2 lata więc jest troszkę starszy, ale czasami tak nas potrafi zaskoczyć że jestem wzruszona jeszcze przez kilka dni 🥹
Moja dopiero w kwietniu 2 lata, ale nadaje jak katarynka 😁 Albo nas rozczula tym co mówi albo rozbraja 😂

Ja już mam wymarzoną córkę i teraz zupełnie nie mam żadnych oczekiwań ☺️ Z każdego zdrowego bobasa będę się tak samo cieszyć 🥰 Płeć bym mogła poznać dopiero przy porodzie równie dobrze 🙃
 
Detektor chyba najwcześniej się da złapać od 12tc, ale ciężko idzie bo młode ma dużo miejsca do uciekania 😅 oczywiście próbować nie zaszkodzi (sama na pewno będę). No i czytałam że w kolejnej ciąży łatwiej, bo macica szybciej rośnie i jest po prostu wyżej i nie trzeba wciskać pod spojenie łonowe głowicy 😂

U mnie już 2,75 człowieka, nawet widziałam jak machał tymi mini łapkami 😁 z crl wychodzi dzisiaj 9+4, to czas ogarnąć panoramę 😂
 
reklama
Do góry