reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

Widze, ze chyba jest wiecej detektorow niz jak bylam na pierwszej grupie. Ogolnie wtedy to chyba nawet byly jakies podsmiechujki, ze pff a po co to, a na co to komu. Od ktorego tygodnia chcecie podsluchiwac maluchy? Wiem, ze podaja ze od 16. no ale nie oszukujmy sie 😉😀 Musze popatrzec w moje Archiwum X, czyli zapiski kiedy pojawia sie temat detektora.



Nie musialam dlugo szukac. Mam zanotowane „D+” juz 5 stycznia 🤣 a 23.12 mialam prenatalne wiec bylam jakos chyba 14+
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej
Właśnie pozarlam kanapkę z maka 😂😂😂
Taka zdrowsza kajzerka wieloziarnista z kurczakiem i sałata i pomidorem . A za chwilę zjem loda 😁 no i Jestem spelniona 😂
Jest mniejsze ryzyko 💩 u Ciebie po takim combo niz u mnie po serku wiejskim z Piatnicy, o ktorym zapomnialam, ze nie moge jesc bo w moich jelitach jest Eeexplooosion (kojarzycie ten hicior 🤣)
 
Ja z poprzedniej ciąży mam dwie pary ciążowych spodni z H&M i były fajne :) ale głównie i tak w legginsach i rajstopach ciążowych chodziłam 😉 Poza tym to resztę ubrań swoich normalnych nosiłam, bo nie przepadam za obcisłymi krojami, więc do końca ciąży nie miałam problemu, żeby coś założyć 😉 Największy brzuch trafi się nam na lato a sukienek to mam pełno, więc na pewno nie będę potrzebowała nic nowego. No chyba że kostium kąpielowy 😁

Ja dla córki przeważnie neutralne rzeczy kupowałam/nadal kupuje, więc dużo mi się przyda jakby tym razem był chłopiec ☺️ Takie typowo dziewczyńskie ma głównie po kuzynce 😉

Też głównie chodzę w legginsach, ale przy tych mrozach nie da się w nich wyjść 🤣 a przynajmniej mnie jest zimno brrr. W sumie poza spodniami/legginsami też w poprzedniej ciąży nosiłam swoje normalne ciuchy bo też lubię luźne ubrania, więc wszystko pasowało. Ja właśnie potrzebuję więcej sukienek letnich 😁
 
Ja jak mnie ciągnie to biorę No-spe i jest spoko

Mnie córa już zaraziła między innymi (w ciąży) rsv, zapaleniem uszu i oczu

Ja chciałam albo 2x dziewczynki albo 2x chłopców. Mąż chciałby parkę.
Przy córce wszyscy mówili, że chłopak bo:
Wyładniałam
Jem kiszonki (w ciąży nie mam na nie uczulenia)
Nie jem słodyczy (nie żebym miała cukrzycę ciążową)
No i wyglądam na chłopca

Niestety w placówkach jest teraz wirus na wirusie 🥺 dlatego chciałabym już chociaż rozpocząć 2 trymestr.

Mój mąż chciałby drugiego chłopca, a mnie marzy się dziewczynka, chociaż wiadomo, że najważniejsze żeby było zdrowe dziecko.
Ja przy synu objadałam się słodyczami, dopóki nie musiałam przejść na dietę właśnie z powodu cukrzycy ciążowej 😅 a teraz na słodycze nie mogę patrzeć 🤮 ale nasze objawy i samopoczucia tylko potwierdzają, że to tylko zabobony, które nie mają później odzwierciedlenia w płci 🤷‍♀️ wszystko się okaże po 1 prenatalnych albo po połówkowych 😁
 
Oj chciałabym parkę :) ale przede wszystkim zdrowe. Mąż za to drugą córkę by wolał :D także co będzie to ktoś podskoczy ze szczęścia :D

Mamy identyczne podejście. Chciałabym parkę, ale absolutnie najważniejsze jest, żeby dziecko było zdrowe ❤️ mąż chciałby mieć drugiego syna, ale nawet jeśli będzie dziewczynka to przepadnie 😁 jestem bardzo ciekawa, co siedzi w naszych brzuszkach 😁
 
reklama
Widze, ze chyba jest wiecej detektorow niz jak bylam na pierwszej grupie. Ogolnie wtedy to chyba nawet byly jakies podsmiechujki, ze pff a po co to, a na co to komu. Od ktorego tygodnia chcecie podsluchiwac maluchy? Wiem, ze podaja ze od 16. no ale nie oszukujmy sie 😉😀 Musze popatrzec w moje Archiwum X, czyli zapiski kiedy pojawia sie temat detektora.



Nie musialam dlugo szukac. Mam zanotowane „D+” juz 5 stycznia 🤣 a 23.12 mialam prenatalne wiec bylam jakos chyba 14+
Mój dr jest przeciwnikiem detektorów 😂 bo jak nie znajdziesz a czasami zwieje to możesz wpaść w panikę. Ja używałam i będę używać ale nie codziennie. Kontrolnie. I tak jak leżałam na patologii to ja szybciej znajdowałam małą niż położne 😆
Mamy identyczne podejście. Chciałabym parkę, ale absolutnie najważniejsze jest, żeby dziecko było zdrowe ❤️ mąż chciałby mieć drugiego syna, ale nawet jeśli będzie dziewczynka to przepadnie 😁 jestem bardzo ciekawa, co siedzi w naszych brzuszkach 😁
To ze zdrowiem to prawda. Bardzo ważne to jest. A co do córy to mój ostatnio odleciał. Wyciągamy małą z wanny i mówię do niej "przytul się do tatusia" na co ona złapała go za koszulkę, pokiwała głową na tak, przytuliła się i powiedziała bardzo wyraźnie z naciskiem na ś "tatusia". No tatuśkowi to oczy się świeciły pół nocy. Dzisiaj kończy 16 miesięcy.
 
Do góry